Jazeker, dinsdag al bloedverlies en is doorgezet. Inmiddels sinds vandaag wat bruin maar verder niks meer. Dus nu even lekker 2/3 maanden zonder hormonen en na de vakantie kijken we wel weer verder. Nu even de behoefte aan rust en niet dag in dag uit met kinderen krijgen en hormonen bezig zijn. Maar hebben ook leuk nieuws..... ons bod op het mooie huis is geaccepteerd en halverwege oktober gaan we verhuizen, dus kan lekker mijn zinnen ook even verzetten de komende tijd.
Wat een fijn nieuws!! Het is een prachtig huis, ik snap dat jullie daar naar uitkijken. Hopelijk doet de vakantie je goed en ik voor je lichaam is het zeker even lekker. Ik vond het niet leuk om te wachten tot we verder konden maar voor mijn lichaam is het wel even goed geweest na al die hormonen! Geniet van je rust en wie weet gebeurt er wel spontaan iets leuks..
Gefeliciteerd met jullie nieuwe huis @Kramertje! Heerlijk zoiets moois en positiefs om naar uit te kijken
@Kramertje gefeliciteerd met jullie huis!! Wat heerlijk, iets positiefs om je aandacht op te richten! Kan me voorstellen dat dat goed doet. @Mauzy82 nog getest vandaag? Ik snap dat je geen hoop meer hebt, al duim ik toch dat je nog verrast gaat worden. Lijkt me zo heftig om in gedachten al afscheid te gaan nemen van je kinderwens... @Baby1798 succes met de bloedtest vandaag! Hoor je vandaag ook de uitslag?
Hoop van wel, werk zelf in het ziekenhuis dus kan spieken.. Ik zag net alleen iets bruinige afscheiding tussen de utro troep door, heb geen kramp ofzo maar je snapt dat ik gelijk weer in de stress schiet...
Oh ik snap dat je daarvan in de stress schiet! Maar een beetje (bruinig) bloedverlies komt ook bij een goede zwangerschap zó vaak voor. Kan heel goed van de innesteling zijn. Hopelijk zie je straks een torenhoog hcg en gaat die onzekere eerste periode snel voorbij.
Zoo niet verwacht, maar ik heb vanmiddag een terugplaatsing!!!!!! Maaruh dames, ik gebruik nu voor het eerst utro, dus nog nooit een tp met utro gehad, maar dit wordt toch een vies dingentje dan?
Dat weet ik nog niet! Hoor ik pas daar. Maar ga uit van 1.. Dan kan het altijd extra leuk worden als het er 2 zijn! Ja inderdaad tijdens de tp.. Dat houd ik ook maar in gedachte, dat ze het vaker doen
Yes!! Wat fijn! Veel plezier en hopelijk wordt dit THE ONE En geen arts die opkijkt van een beetje smurrie down under hoor
@Mauzy wat kut dat het weer niet gelukt is ... @Kramertje neeee he... verdorie meid, dit is zooo niet wat jij verdient. =( Vind het echt zo ontzettend klote voor je... neem alle rust die je nu nodig hebt en verwen jezelf/laat je verwennen... sterkte meid! Gelukkig heb je wel andere fijne vooruitzichten (jullie huisje!) Gefeliciteerd trouwens! @Baby1798 waaah gefeliciteerd meid! Ik snap heel goed hoe je je voelt, ik heb op 6w ook een (wel echt helderrode!) bloeding gehad en dat is zó schrikken, ookal was er achteraf niks aan de hand... bloed doet altijd schrikken! Is heel normaal. Ben benieuwd naar je bloedtest! @Parel30 wat fantastisch dat je een tp krijgt! Ik weet nog goed dat ik net als jij ook m'n bedenkingen had bij de tp in combinatie met die vieze utro smurrie. Ik heb het dan ook gezegd tegen de artsen dat ik me daar wat oncomfortabel bij voelde en ze stelden me erg op m'n gemak! Idd omdat ze dit wel gewoon zijn. @Evi92 fijn dat je ook weer van de partij bent! @Chitje wat fijn dat alles er goed uitzag! Bijzonder he dat hartje voor het eerst horen... echt magisch vond ik dat! @sara succes op het wachtbankje! Gelukkig fijne afleiding op vakantie, geniet er maar van!
Vanmorgen idd getest. Al ontleen ik geen hoop op. Is tie wat opgelopen... Hij is integenstelling tot gisteren met streep ook opgedroogd. Heb menstruatie buikpijn en in de rug. Dus zal wel elk moment los barsten dat gevoel heb k.
Ik vind hem zeker wel duidelijker dan gisteren.. Buik en rugpijn heb ik ook gehad rond 10-13dpo. Heb je vaker valse streepjes gehad op de kv 2v5? Ben benieuwd naar je testje van morgen.
Nee nooit valse gehad. Altijd wit gebleven als t moest. Ja we gaan t zien idd. T lange wachten tot morgen haha