Meiden, Willen jullie even meekijken? Op12mei heb ik me piek gehad. In de week hebbenwe het om de dag gezellig gehad. Dus ik gok als ikhet goed heb dat ik vandaag 8-9dpo ben.Omdat ik al bijna 3 dagen van alles voelt, dacht Ik ga ff testje doen. Ook is de kans bijna 0 dat ik op natuurlijke manier zwanger kan raken heel klein. Maar je weet het nooit. Zien jullie wat? Ik dacht zelf heeel licht streepje tezien. Of verbeeld ik me dat?
Sorry Meis maar ik zie niks. Maar de kwaliteit gaat heel erg achteruit bij uploaden. 8-9 dpo is ook nog wel heel erg vroeg, rond dit termijn is vaak pas de innesteling. Is het een early? Pas namelijk op met de Express, deze kan bij vroeg testen een vals positief resultaat geven, ze hebben namelijk een voorgedrukt streepje staan welke mee kleurt (helaas zelf ook tegenaan gelopen). Ik zou over 2 dagen nogmaals testen.
dit is idd early test. Was de enigste de ik nog in het huis had. Ik ga het nog een keer maandag doen. Dinsdag is mijn NOD, mss wacht ik nog dat af.
Gelukkig, beter de early gebruiken inderdaad! Heb je een korte luteale fase? 12 mei piek, uiterlijk 14 mei eispong dus 15 mei 1 dpo, vandaag dan inderdaad 8 dpo. Maandag dan 11 dpo.
klopt helemaal. Moet vandaag ook progynova halen, dus mocht het niet zo zijn gaan we voor de cryo tussen mijn eisprong en menstruatie zit ca 14dagen. Weet niet of dat kort is?
Nee 14 dagen is normaal maar omdat jij aangeeft dat je NOD dinsdag is... Dan heb je wel een korte luteale fase want maandag ben je dan 11 dpo. Als je 14 dagen aanhoud ben je volgende week donderdag 14 dpo en heb je dus op vrijdag je NOD
@Kramertje, sterkte vandaag. Is altijd een zware dag met veel lading. @Jolien1991, spannend! Heb je al gebeld. @Daschaaa, ik zie ook niks op je testen.
Ik zie ook niets. Maar je bent ook wel vroeg en kwaliteit na uploaden gaat idd achteruit. Dus er is zeker nog een kans
heb net de informatie binnen gekregen. Jullie hebben allemaal 3x daags 1 tablet en ik begin toch met 1 en na 6 dagen met 2. Al hoop ik stiekem dat het helemaal niet hoef hihi. Betekend het lege vakje 9/13 dat niks moet slikken of gewoon ook 2 per dag?
Volgens mij staat er bij 9/13 dat je 3x daags 2mg progynova moest slikken. 6/8 3 tabletten van 1 mg. Maar het is lastig te lezen, foto is ietwat onduidelijk en ondersteboven Apart schema inderdaad. Hier gwoon vanaf dag 1 3x daags 1 tablet van 2mg t/m 10 weken en daarna afbouwen tot 12 weken. Vanaf 1e echo op dag 11 utrogestan 3x daags 200mg erbij t/m 12 weken.
@Jolien1991 oh wat fijn!! Van harte gefeliciteerd!! Er komen vast nog vele spannende stappen maar nu ben je gewoon hartstikke zwanger!! Geniet er van! @Kramertje wat een rotdag voor jou. Confronterend ook dat het in de tussentijd dan nog niet opnieuw (blijvend) gelukt is.... (Dat vond ik toen tenminste, zo gehoopt om op zo'n datum opnieuw zwanger te zijn.) Ik hoop zo voor je dat het deze ronde gaat lukken! @Daschaaa op de testen zie ik ook niks helaas... wat kan je gek worden van alles wat je wel/niet voelt hè. Ik zou toch proberen te wachten tot je nod, maar da's makkelijk gezegd, weet ik ook wel.