Klopt inderdaad! Maar ik hoopte op meer natuurlijk.. nu 50% inderdaad incl de verse tp.. de cryo tp was afgelopen maandag.. had vanaf de Tp last van rug en buikpijn.. nu nog een beetje van Mn rug.. probeer er zo min mogelijk mee bezig te zijn hihi. Wil dinsdag/woensdag een test wagen denk ik..
De terugplaatsing is goed gedaan. Een mooie 8-cellige embryo . Komende week horen we per post hoeveel er goed genoeg zijn om te worden ingevroren. Maar.. hopen natuurlijk dat we die eerst niet nodig hebben
@Suusenco dat heb ik ook wel hoor! Maar als die dan negatief is kan ik me wel vast voorbereiden ofzo.. heb nu toch met vlagen wel menstruatiepijntjes hoor., buik en rug.. en moet super vaak naar de wc om te ehh number two zeg ik maar hahaha.. pukkeltjes in decolleté en weinig afscheiding.. lijkt me symptomen voor ms dan voor een zwangerschap..
Bij sommige vrouwen voelt een zwangerschap hetzelfde als een beginnende menstruatie. Zo lang je geen bloed verliest, blijf ik voor je duimen.
Ik mocht vandaag pas bellen over het resultaat. Vanmiddag is er in ieder geval een terugplaatsing. Rest van de informatie hoor ik daar pas... Hou jij het nog vol met het hele lange wachten?
@Mangoeste succes vanmiddag! Hier roze afscheiding weer gestopt.. nog wel krampjes.. pfff de onzekerheid he.. Spannend allemaal meiden..
@Mangoeste oh fijn dat er een terugplaatsing is! heel veel succes vanmiddag en we horen wel of je de resultaten met ons wilt delen. Ik duim voor je.. @SanneSander het kan eventueel nog een innestelingsbloeding zijn.. dat kan tussen dag 3 en 11 dacht ik. Of zit je daar nu al aan? Ik duim in ieder geval nog voor je. Ik heb de hele week vrij en soms baal ik daar wel van. Wat gaat de tijd traag!! Ben zo nieuwsgierig. Heb ook sinds de tp al last van kramp in mijn onderrug en nu soms ook kleine steken in mijn buik. De vorige keer na ivf werd ik al mega snel ongesteld, duim nu van harte dat er van alles aan het delen is daaronder en stiekem ben ik ook zo bang voor de teleurstelling.
Gelukkig dat het niet doorzet, maar kan me voorstellen dat je er heel onzeker van wordt. Ik hoop ook voor je dat het door een innesteling komt!
Alle 9 eicellen waren bevrucht. De beste is vandaag terug geplaatst. Over ongeveer een week hoor ik of/hoeveel embryo's er goed genoeg zijn voor de vriezer. Maar voor nu ben ik vooral heeel opgelucht. Had je expres vrij genomen deze week? Ik ben wel blij dat ik morgen weer aan het werk kan, want minder tijd om te piekeren. Na hoeveel dagen werd je vorige keer ongesteld?
Oh wat goed nieuws! Super.. nu duimen voor ook een goede plak-maand naast een vruchtbare maand.. Nee, ik werk in het onderwijs en heb verplicht vakantie . De vorige keer kwam mijn menstruatie naar 5/6 dagen na de punctie al, maar die ivf was mislukt, dus dat is vast een uitzondering. (hoop ik) Ik blijf verder af en toe kramp houden, maar probeer het los te laten..
Even heel iets anders... Wie gaat er ook naar een acupuncturist? Ik kom er nu een klein jaar. Weten jullie misschien na hoeveel dagen na de terugplaatsing een behandeling gewoonlijk is? Ik ga er morgen weer naartoe; dat is dan dag 4 na de tp. Heeft iemand hier ervaring mee?
Je moet het even goed navragen. Toen ik zwanger was werd mij geadviseerd ermee te stoppen . Om geen risico te nemen. Ik weet het ook niet. Achteraf gezien had ik misschien wel beter kunnen gaan want ik hard best baat bij. Werd er erg ontspannen van.
ik zou het ook eventjes navragen: mijn acupuncturist dacht ook altijd met mij mee over wat in welke fase enzovoort. Ik bedoel: zij doen dit vaker.. Ik ben echter gestopt na de ivf, twijfelde nog wel eens te bellen, niet gedaan.
Vandaag hebben we een spannende dag gehad, maar het is gelukt! Mini-meisje 2 is teruggeplaatst (blasto), nu heeeeeeel hard duimen dat ze blijft zitten Dat worden weer 2 lange weken! Ik ga denk ik zondag 11 mei testen...dat is dag 11. Pfoe, dat duurt nog lang zeg! De arts benadrukte weer dat echt alles mag nu, maar toch voelt dat niet goed. Ik zou liefst 2 weken lang doodstil op de bank blijven liggen om maar niks te doen om het te verpesten Zelfs seks mag gewoon, maar dat vind ik helemaal een gek idee. Een orgasme lijkt mij niet erg bevorderlijk en ook op internet lees ik van verschillende ziekenhuizen verschillende berichten over of seks wel/niet mag na een TP. Maar er zit nog een wereld tussen doodstil op de bank liggen en seks dus we rommelen maar gewoon wat aan in huis de rest van de vakantie en volgende week weer werken dus dan ben ik sowieso weer bezig... Wat doen jullie wel/niet na de TP? En welke adviezen krijgen jullie? Ik vind het zo gek dat het zo verschilt!
Ik heb het tijdens de zwangerschap juist gestart vanwege de extreme misselijkheid (hyperemesis). Indd: altijd goed overleggen, maar acupunctuur&zwangerschap kunnen prima samen gaan!
Wauw, wat goed nieuws! Super zeg. Lees ik nu dat je al weet dat het een meisje is.. wat bijzonder, wil je dat uitleggen? Ik twijfel heel erg wanneer ik moet testen, zij gaven mij als datum 10 mei, maar dat is dag 17! Dat trek ik echt niet hoor.. waarom kies jij voor dag 11? Mijn arts gaf juist aan dat ik niet mocht tillen, intensief sporten en 3 dagen na de tp geen seks mocht hebben (i.v.m. infectie, ik had trouwens ook na de 1e punctie een infectie, deze keer gelukkig niet). Ik heb ook vakantie en gelukkig is het slecht weer en staat Netflix constant aan Volgende week gelukkig weer werken. Ik ben ook benieuwd wat de rest doet en adviezen heeft gekregen..
Oke! Ik lees idd dat het vaak wordt gedaan na terugplaatsing en tijdens de zwangerschap. Ook mijn acupuncturist zegt dat het kan hoor. Ik heb mijn afspraak geannuleerd. Het voelde gewoon voor mijzelf, nu net na de terugplaatsing, niet goed. Iedere keer met IUI ook gewoon geweest, maar nu denk ik er anders over .
Oehh ik mag ook 10 mei testen . Ik ga trouwens ook niet eerder testen, want wil het voor alle zekerheid op het juiste moment doen. Ik mocht ook 3 dagen na de tp geen zware dingen tillen, niet intensief sporten, niet in bad of zwembad en heb ergens gelezen dat je ook niet mag vrijen.. Wat ik verder niet doe is de hond uitlaten vanwege het eventueel trekken aan de lijn (dan is hij sterk), probeer ik wat te wandelen voor de doorbloeding, doe rustig aan en lees boek en/of kijk Netflix. Ben vrij sportief, maar ga deze wachtweken niet sporten. Voelt gewoon niet goed. Misschien ben ik te angstig hoor...