Alles kan maar niet alles wat er klaar ligt zal mee gaan doen. Soms helpt meer en langer stimuleren maar qua aantallen had je best een mooi resultaat alleen dus echt pech met ontdooien.
Ohh genieten! Wij trekken begin juli naar Turkije voor twee weken. 1 weekje op hotel en 1 weekje bij vrienden in hun appartement. Zalig niets doen en vooral rusten. Dingen doen die je graag doet en je gedachten (proberen) verzetten. De batterijtjes terug opladen. Om er dan weer met volle moed tegenaan te gaan. Ik wens jullie een fijne vakantie toe.
Ja dacht ik al, is geen exacte wetenschap eh. Bij de ene heeft die medicatie effect en bij de andere niet. Het gaat tenslotte om kwaliteit en niet om de kwantiteit. Natuurlijk hoe meer ik er kan hebben, hoe beter want ze moeten onderzocht worden en ik denk dat ze dat hier bedoelen. Voor mij is het al zeker een afvalrace. Want één op 4 draagt het defect en is niet levensvatbaar. Het ziet ernaar uit dat het hier gewoon om pech gaat. En niet zozeer om de zaad of eicelkwaliteit. Deze waren goed bevonden. We kunnen maar proberen denk ik dan. Ik laat het over aan hen, zij zijn de specialisten.
Ja @Kiki11111981 en @Siepie85 precies wat jullie zeggen. Kiki, ik had er 18 klaarliggen en daar zijn 9 follikels wat gaan doen. Ik kreeg juist een lagere dosis gonal omdat ze echt niet al die 18 wakker wilden maken. Het werden zes emmy's, 1 tp en 3 cryo's. Pittig dat je in een PGD traject zit. Tijdens mijn vorige IVF traject zat een dame en zij hield er telkens slechts 1 over en geen cryo's dus. ICSI1 werd een MK, en icsi 2 ligt nu in haar armen te spartelen. Ik duim voor je.
@Thirza78 en @Killy88 is de bedoeling dat jullie aan het pesten zijn of is dat gewoon jullie karakter? Iedereen afkraken en weinig optimisme is niet wat vrouwen hier nodig hebben. Ik duim heel sterk voor Kiki dat met hoger dosering en ook Menopur worden meer eicellen opgepikt. Kiki heeft geen fertiliteitsprobleem alleen PGD dus heeft alle kansen. Een kennis van mij had bij de 1e poging 10 eicellen, 3 blast en geen PGS normaal. Bij de 2e poging met Gonalf en Menopur had zij 25 eicellen, 9 blastocyst en 3 goed.
Jij hebt bij mij direct afgedaan toen je in MIJN eiceldonatie topic kwam vertellen over je eicellen en de geweldige kwaliteit daarvan. In een topic waar vrouwen niet van zichzelf zwanger kunnen worden. Dat noem ik nou pesten. Of gewoon niet nadenken.
Meid, als je al wat langer zou meeschrijven, zou je weten dat deze dames echt altijd lief en begaan zijn, en net proberen iedereen te helpen. Dus niet bepaald fijn als je zo over hen spreekt.
Je moet gewoon gaan en een eigen topic openen. Je doktert zelf en je geeft raar advies. Daarbij zit je tussen de eicel donatie gevoelige onderwerpen terwijl je zelf geweldige eicellen hebt. Denk even lekker na. En ja rapporteer het maar. Ben ik gewend. Ik schuif mijn mening niet onder stoelen of banken. Sommige dingen kunnen echt niet
Sorry, mis ik iets? Na alle onzin die gisteren de wereld ingeslingerd was heb ik uit zelfbescherming de negeerknop aangeklikt .
En dan ook nog lukraak posten in het forum waar mensen bezig zijn voor een tweede kindje... #fail ik, ik, ik. Bah. Maar vertellen in het eiceldonatie forum hoeveel mooie eicellen je hebt voor jezelf is behoorlijk onvergeeflijk ja. Gewoon wreed zelfs.
Nu weet ik wat jullie probleem is. Jullie begrijpen mij niet. Ik dokteer niet zelf maar mijn arts heeft de progesteron verhoging en injecties voorgeschreven. Het is vaak een standaard in Belgie naast Utrogestan bij onvoldoende opname. Verder heb ik niet beweert dat ik geweldige eicellen heb, was het maar zo dat zou ik niet in dit traject zitten. 15% overleving zijn geen geweldige eicellen en mijn eicellen hebben chromosomale problemen daarom zit ik hier. De kliniek zei alleen tegen mij dat alle rijp waren maar verder na dag 3 hebben zij zich niet goed ontwikkeld. Ik wacht nog op de evaluatie van de embryoloog maar op de Eiceldonatie forum zocht ik advies van een lid die ook met DNA fragmentatie behandeling in Spanje bezig is. Ik begrijp dat je soms dingen verkeerd kan begrijpen maar niet iedereen is gemeen en valt ander aan zoals jullie. Wat voor zin heeft dit? Voel je jezelf beter daardoor?
Ik probeer ook advies te geven en dit wijkt soms af van standaard protocol. De artsen in andere klinieken doen vaak innovatieve behandelingen zoals ERA, scratching, immunologisch protocool. Ik weet dat het raar klinkt maar ik wil jullie juist helpen en wat ik van de artsen heb gehoord meegeven.
Ik ben ervan overtuigd dat je het goed bedoelt hoor, ik oordeel ook niet over de inhoud van wat je zegt. Ik ben zelf van België en merk inderdaad dat er heel veel verschil zit tussen ons en NL in mogelijke behandelingsopties. Maar ik bedoel gewoon dat, in de tijd dat dit topic er al is, ik nog nooit het gevoel gehad heb dat er sprake is geweest van pestgedrag. Integendeel. Heb dit altijd als een fijne groep ervaren.
Zijn helaas geen innovatieve behandelingen, era en immunologische is bijv nu al keer op keer wetenschappelijk bewezen dat het niet werkzaam is. Daarnaast schijnt geloof ik het scratching onderzoek in nl inmiddels afgerond te zijn en daar lijkt het ook zo dat het niet bewezen werkt. Je zou dus bijna kunnen zeggen dat ze dus totaal niet innovatieve dingen doen. Verder vraag ik me af wat jouw dokter idd doet met de progesteron kan namelijk ook zo zijn dat je dus geen goede innesteling hebt gehad dus onvoldoende hcg aanmaak waardoor je progesteron niet wordt aangewakkerd zelf. En juist doen toevoeging van ze progesteron de zwangerschap instand houdt terwijl die eigenlijk normaal gesproken afgebroken had geworden. Ik vind jouw reactie erg jammer tegenover de andere dames. Die helaas net als ik al jaren ervaring hebben en jij hier binnen komt als een alwetend orgaan en allerlei adviezen de wereld inslingerd die voor het grootste gedeelte niet kloppen. Een fertiliteitsbehandeling is maatwerk en wees echt voorzichtig dus. Ik vind eerlijk over die vriendin met 20 eicellen met 9 maar een hele slechte score. Heb ik ook gehad en poging daarna wat dingen aangepast 17/17 eicellen. Ik hoop dat je de adviezen ook kan horen inplaats van meteen over pesten etc te spreken, vind het heel jammer en niet in dit topic passen. Verder een tip, kijk even hoe je dingen opschrijft want ik snap soms de helft van je post maar zeer moeizaam.
Hey @Mauzy82 door alle consternatie hier vanochtend had ik deze opmerking even helemaal gemist. Wat goed dat je alweer begonnen bent. Gaat het ook emotioneel al wat beter met je? Hopelijk hoeven jullie dat niet meer mee te maken en wordt deze cryo jullie plakker. Veel succes
Even nog over de scratching. Ik heb het namelijk deze week mijn arts nog gevraagd, en het antwoord (zie copy paste beneden) is inderdaad ook helemaal in lijn met wat Siepie zegt: "Juist omdat er op dit moment nog veel onduidelijkheid is over het effect van scratching en als het al effect zou hebben het geenszins duidelijk is welke groep vrouwen daar dan baat van zou hebben. Een recente publicatie in The new england journal of medicine concludeert: Endometrial scratching did not result in a higher rate of live birth than no intervention among women undergoing IVF (N Engl J Med 2019;380:325-34) En een artikel van een van mijn collega's, te vinden op: https://academic.oup.com/hropen/article/2019/1/hoy025/5304021?searchresult=1 "
@Thirza78 : Ja dank je wel, is niet erg hoor. Heb alles gelezen wel Emotioneel gaat het super. Vernam dat ik door wou ipv "zielig" zijn word je ook niet zwanger mee Hahaha!