Morgen is mijn nod, dus verwacht dan pas ongi. Hadden vanmorgen een test gedaan, omdat we evt zitten te denken om een ander huis te kopen. En als we nu al wisten dat het gelukt zou zijn hadden we het misschien wel niet gedaan. Ivm tijdelijke dubbele lasten. Maar kan inderdaad nog, begreep net van mijn moeder dat die het ook een keer gehad heeft dat ze pas veel later een positieve test had. Zit nu ruim een week na tp. Hoop voor je dat je echo goed is vriesje. Helaas testen ze in het mck inderdaad geen bloed. Vind ze verder een goed ziekenhuis, maar daarin weer niet. Dank jullie voor de knuffels. Ga er zelf niet vanuit dat ik nog een positieve test krijg dit weekend, maar zou wel mooi zijn.
@ Zonnetje, hè bah! Omo-testen moeten verboden worden @ Vriesje, ik ga er ook even vanuit dat jij gewoon hartstikke zwanger bent Duidelijk opgeschreven hoe het verloop is, dat is fijn. Ik hoop dat je snel echt duidelijkheid krijgt. @ Juulzon, ik slik ook de microgynon50. Ik ben ooit overgestapt van de microgynon30 naar trigynon omdat ik bij micro30 al last had van bijwerkingen. Nu met de 50 is dat echt veel erger. Hele pijnlijke borsten, als ik 's avonds mijn bh uittrek springen de tranen in mijn ogen, zo erg. En moe, moe, moe, moe! Nergens zin in en kan echt de hele dag slapen voor mijn gevoel. Ik weet niet hoe lang ik hem moet slikken. Ik mocht ermee beginnen zodra ik ongesteld was, dan konden ze een makkelijkere planning maken. Aangezien de punctie hier pas in januari gaat zijn, ben ik bang dat ik de pil tot december mag slikken
Vind dat omo-testen ook verkomen moeten worden. Maar helaas, nadeel van het feit dat je moet testen. En dan moet je best lang de pil slikken saskia, kan je niet vragen om tijdelijk een andere pil of later weer kan beginnen. Gezien je nu zo last hebt. Hier reageerde ik juist goed op de pil, voelde me veel beter dan met mijn eigen hormonen/ cyclus.
Ik denk dat ik ga vragen om een andere pil. Volgende week naar Gent, dus ik zal het eens in de groep gooien. Voel me vandaag echt übersloom zeg!
In ieder geval tijdelijk. En als ze erg aan deze pil gehecht zijn evt vragen of je tot begin dec een andere mag
Ah neeeee zonnetje, wat naar, wat shit en wat klote!!! Ik hoop voor je dat het inderdaad alsnog een licht positieve test gaat worden want een week na de terugplaatsing is best vroeg maar ik begrijp dat je jezelf wil beschermen, hele dikke knuffel en weet dat jouw pad uiteindelijk wel duidelijk wordt he; is nu even niet te overzien maar daar waar een deur dicht gaat wordt er uiteindelijk ook weer 1 geopend al ben je de deur nu even zoek sterkte!!! Saskia, ik kan mij indenken dat je dan aan een andere pil gaat denken want hier wordt je niet blij van! Vriesje; hoe gaat het nu met jou? Ik vind het ook nog aardig zwanger klinken hoor! Ik hoop het keihard voor je!!! Guppie; na die hysteroscopie ben jij gewoon zwanger, i am sure!!! @all; we proberen ons idd aan de leefstijlen te houden, moet je bij een tese ook maar we drinken nog wel een wijntje hoor, als ik zo lees doen jullie het allemaal veel netter. De gynaecoloog heeft ons gezegd dat je beter iedere dag een wijntje kan drinken dan in 1x heel veel want daar gaat het zaad in 1x van kapot, dus zo doen wij het ook (alhoewel niet elke dag dan haha) en verder loopt vriendlief niet hard, geen telefoon in broekzak, geen laptop op schoot, 1x per dag deo, gevarieerd eten, geen cardiosporten, niet naar de sauna, vitaminenpillen enz. dus we doen er wel wat aan, we shall see ladies! Vandaag met een vriendin op pad geweest en grrr....waarom verwacht ik nou ook dat iedereen de heftigheid van ons traject snapt? Ik heb constant het gevoel mijzelf te moeten verklaren en bijna verdedigen en krijg echt het gevoel dat sommige mensen denken dat ik mij niet zo aan moet stellen, misschien ben ik te gevoelig op het moment maar ik voel mij veelal niet begrepen door mijn omgeving, ben daarom ook heel blij met jullie digitale meiden! Fijne zaterdag!!!
Hier voor geen van beide leefadviezen eigenlijk. Ik heb op dag 9 na tp test gedaan. Had 4 dagen na ei de tp. Was 1 dag voor nod, dus dacht doe hem alvast. Helaas vandaag ook al bloedverlies. Verwacht dat vannacht de ongi echt doorzet. Blijft vervelend als mensen je niet begrijpen inderdaad. Heb van die inzichtskaarten en toevallig had ik van de week de kaart met de opmerking van de deuren getrokken. Ben er nog niet achter welke deur open en dicht zijn. Maar wachten af.
Je kan nu weinig mee Zonnetje maar het is wel bizar dat ik het schrijf en jij zo'n kaart heb getrokken! Baaaaale dat het nu echt doorzet, heb zo met je te doen, ik weet hoe vreselijk het, dikke knuffel!
@ Zonnetje, nu ook een bijna ongi erbij, das geen goed teken nee Dikke knuf voor jou, het is zwaar elke keer die teleurstelling! @ Amy, hier ook weinig mensen die het begrijpen... blijft frustrerend! Ik vind dat jullie het wel heel netjes doen hoor met de leefadviezen! Wat knap dat jullie dat zo goed doen. Mijn man loopt ook hard en gaat over 2 weken nog een halve marathon lopen. Daarna blijft hij wel trainen, maar een stuk rustiger aan. We hebben het toen in het ziekenhuis gevraagd en omdat hij een getrainde loper is, kan het geen kwaad zeggen zij. Ik weet het niet hoor... Maar manlief wil het hardlopen echt niet helemaal opgeven, wat ik me ook wel voor kan stellen. Met alcohol let hij wel heel goed op. Hij drinkt liever helemaal niet, dan maar 1 of 2. Dat vindt hij makkelijker. Voor de rest gaan wij al jaren niet meer naar de sauna Maar daar houdt het wel bij op met leefstijl aanpassen. En dat vind ik eigenlijk al heftig genoeg Vandaag op kraamvisite geweest. Wat een prachtig popje Dat is de baby van Thomassen. Misschien weet jij dat nog wel, Amy. Zij heeft een tijdje meegeschreven in ons topic en werd gelukkig heel snel in de mmm zwanger. Haar beebje is nu alweer 7 weekjes. Beebje heeft een behoorlijke tijd heerlijk geslapen in mijn armen
@amy; is inderdaad wel apart dat jij het zegt en ik die kaart trek. Heb die kaart regelmatig. Hopelijk kom ik snel de goede deuren tegen. Wie weet is de deur die ik nodig heb wel een ander huis. Zoals het er nu uitziet is het voor ons. Alleen slaan nu de twijfels bij mij toe of ik er wel goed aan doe. @saskia; volgens mij kan normaal hardlopen niet zoveel kwaad, beetje sporten is volgens mij ook wel goed. Hier bij de iui als de icsi geen leefadviezen gekregen. Wel dat sauna niet goed is voor manlief, net als verwarmde autostoelen. Man rookt en drinkt al niet. Misschien 1x per maand glaasje alcohol, maar soms ook maanden niet. Waarom mag je niet fietsen? En is de laptop echt zo slecht? Die hebben wij wel heel vaak op schoot. Net als telefoon in broekzak. Zijn er nog meer dingen die ik over het hoofd zie? Hier is de bijna ongi van zaterdag overgegaan in gewone ongi. Geen idee wanneer we weer verder gaan, waarschijnlijk eerst maar even op andere dingen richten.
Hey meiden! Niet teveel in paniek raken van al die leefregels hoor, wij kregen ze mee van het ziekenhuis omdat we voor een acute tese in aanmerking kwamen maar dat is tot nu toe iedere keer niet nodig geweest. Het gaat er eigenlijk om dat de temperatuur in de balzak constant moet zijn en het dus niet te warm mag worden, dat doet een laptop op schoot evenals de sauna en overmatig zweten. Bij koorts stijgt de temperatuur ook en ook bij overmatig alcohol gebruik gebeurt dit. Vandaar! Saskia, joh, is Thomassen bevallen! Vind je het moeilijk om op kraamvisite te gaan? Ik blijf dat heel moeilijk vinden, ik heb echt het gevoel dat iedereen mij medelijdend aankijkt en ik kan er maar niet bovenstaan, het blijft een proces voor mij maar goed, misschien als onze weg eenmaal duidelijk is gaat het beter Zonnetje, wat spannend trouwens, het huis! Niet zo gek dat je twijfelt, momenteel is alles zo onzeker, als het je droomhuis is moet je niet gaan twijfelen hoor, de toekomst is de toekomst en wie weet wat er nog allemaal op je pad komt! Hier alles oke, heb vandaag een telefonisch consult aangevraagd met de gynaecoloog, heb ik a.s. donderdag want ik wil weten of er iets anders moet komende ICSI. Heb allemaal vragen op papier gezet dus ik hoop op mooie antwoorden. Heb wel gevraagd om een andere gyn want toen ik het vermoeden had voor een BBZ had ik een arts die lichtelijk empathisch vermogen mistte, en nu weet ik dat dit het gebrek is bij veel artsen maar ik hou er niet van Ben benieuwd dus!
Hier zit man bijna dagelijks met laptop op schoot 'savonds. Vooral als hij nog moet werken en dat vanaf huis doet. Bij ons is het probleem ook meer de anti-stoffen in het zaad waardoor het slecht is. Het kan ons droomhuis met droomtuin worden, maar moeten dan nog heel veel doen. Hebben het huis waar we nu wonen ook helemaal opgeknapt en zijn bijna klaar. Vandaar de twijfels. En ook omdat de markt niet zo goed is om je eigen huis te verkopen. Vandaar de twijfel. Maar als ik diep in mijn hart kijk weet ik denk het antwoord wel, alleen mijn verstand doet altijd zo moeilijk. Er komt bij mij altijd andere dingen op mijn pad dan ik verwacht. Helaas gaat mijn leven niet zoals ik hoop. Hier blijft kraamvisite ook lastig, vind het zelf vooral gevoelig. Ben altijd jaloers op het babytje, waardoor ik emotioneel wordt. Ik gun het een ander echt wel, maar wil zelf ook zo graag. Ik vind veel artsen ook niet echt empathisch. Wordt vast niet in de opleiding gegeven. (bij opleiding verpleegkunide wel iets, maar ook niet veel als ik nu nadenk). In het mck moet ik zeggen zijn ze in dat opzicht wel meelevend. Hoewel meedenken ook niet hun sterkste punt is. Zijn allemaal wel vaste protocollen waar ze zich aan houden.
Zwaai! zwaai! Was eigenlijk erg benieuwd hoe het met Vriesje is....??? Vriesje, waar béééééén je??? Hopelijk alles goed meis! Knuff voor allemaal! xxx
Sorry ben hier! @zonnetje Klote zeg dat de tp is mislukt. leuk zoveel cryo's maar er mag er nu wel een blijven plakken. Al beslissing over huis genomen? @weet je al iets meer over icsi 3? Vanavond te horen gekregen dat mijn oma op sterven ligt, dus even andere dingen aan mijn hoofd. Ze heeft een aantal zware beroertes gehad, praten en eten kon ze al een tijd niet meer, maar nu gaat het wel erg snel bergafwaarts. Vind het vooral heel erg voor mijn moeder. Weet niet of ik moet gaan werken morgen, kijk het wel even aan. Wat denken jullie, zal ik het vertellen, dat ik zwanger ben? of drukt dat haar juist me de neus op de feiten dat ze dat niet meer mee gaat maken? Sinds die twee bloedingen, geen bloed meer gezien, maar wel misselijk en pijnlijke (.)(.). Ok donkere testen, al schijnt dat geen f&@#%{%} maken. Ben nu weer redelijk rustig, wachten vol spanning op de echo.
Hey Vriesje, Het klinkt toch wel veelbelovend hee, wat spannend! Maar wat een triest nieuws aan de andere kant toevallig is dit precies mijn werk (maatschappelijk werker in de zorg) en ik wil je zeggen dat je heel erg op jouw gevoel hierin af moet gaan, het kan heel goed dat je oma haar emoties vanwege de hersenbloeding/ CVA niet meer onder controle kan houden dus je moet niet teveel schrikken als er een hele heftige reactie uitkomt maar, als je enigszins een glimlach op haar gezicht kan toveren zou ik het zeker vertellen; maar dat is heel persoonlijk en uiteraard ken ik jouw oma niet, als de band goed is, is het iets heel bijzonders wat je haar nu nog kan geven. Sterkte!!!
Vriesje, ik vind het heel positief klinken... je zwangerschap bedoel ik. Wat erg van je oma. Wat Amy zegt, op je gevoel af gaan..... Brandt een kaarsje dat alles goed gaat dit keer!!! Ego: Hier gaat het ook nog steeds met ups en downs... Als ik dan zo lees in de bijsluiter....dat depressiviteit een bijwerking is van de microgynon 50, dan krijg ik weer flinke frons in mijn voorhoofd... Eerlijk gezegd begrijp ik het ook niet zo heeeeel goed, waarom ik aan de pil zou moeten. Bedoel, heb het bij MCK nog nooit gehad en mijn laagste score was 5 follikels (3 eicellen, 1 slechte bevruchting en TP) en de hoogste score was 13 follikels (8 eicellen, 2 bevruchtingen, matige kwaliteit en TP) en de middelste score, waar ik zwanger van was maar een BBZ werd, was 8 follikels, 6 bevruchtingen, 2 emmy's goede kwaliteit). Dus nog niet eens zo belabberd... Behalve dan dat ik nog niet blijvend zwanger ben.... Wat heeft de pil nu voor een toegevoegde waarde? Is het dan echt beter dat eierstokken rust krijgen door de pil??? Heb er een dubbel gevoel bij, dus wie het weet mag het zeggen!!! Heb de pil dus inmiddels in huis. Receptje bij de ha en kon het ophalen. Kon gelijk 29, 63 betalen! Waarvan 6,13 eigenbijdrag, dus kan het nog declareren bij de verzekering. Maar het voelde zó dubbel: voor de medicatie waarmee je NIET ZWANGER kan worden betalen... . Hoe bedoel je omgekeerde wereld?! Dat de Pil uit het basispakket is, blijf ik raar vinden. Bedoel, mensen die de pil niet willen / kunnen betalen, kunnen wel zwanger worden: kost dat een verzekering niet veel mee? Afin.... Kijk enerzijds uit naar Gent, in de hoop dat we verder kunnen / mogen... Anderzijds.. wat als de uitslag slecht is????? Oh ja, vandaag nog iets raars: beetje roodverlies op het inlegkruisje??? Dag 16 van de cyclus en nog een positieve ovu-test te bekennen. En nee, ben niet zwanger, want omo-wit blijft mijn kleur... xxxxxx
@vriesje; heel veel sterkte met je oma! Wat betreft vertellen ga op je gevoel af en waarschijnlijk zal ze ongelooflijk blij en trots voor/op jullie zijn als je besluit het met haar te delen. De zwangerschapssymptomen klinken wel goed hoor! Spannend!! @Juulzon; ik heb geen ervaring met pilgebruik in combinatie met ivf, heb altijd het korte protocol gedaan (heel erg fijn!). Ik heb weleens van andere dames begrepen dat het ook te maken heeft met de planning van de poging. Bij zon protocol met pil blijken ze redelijk goed in te kunnen schatten wanneer de punctie e.d. zal moeten gaan gebeuren. Het lijkt mij inderdaad erg tegenstrijdig voelen om dat recept bij de apotheek af te halen (en er nog voor te moeten betalen ook) terwijl je niets liever wilt dan zwanger worden. En wat betreft rare cyclus: het blijft een mysterie!! Maanden lang verloopt ie volgens het boekje en dan ineens zit er zon rare tussen. En dan vaak net als je i.v.m. planning van onderzoek e.d. juist had gerekend op zon keurige cyclus!! En we lopen gelijk op, hier ook dag 16 en volgens temp (ik doe geen ovutesten meer) nog geen ovulatie gehad ! Terwijl die normaal op dag 13/14 valt. En natuurlijk gaat dat dan dadelijk niet lekker uitkomen met mijn geplande poging Aaarrgggg!!! (misschien toch beter aan de pil gegaan Haha!). @ego; hier dus wachten op menstruatie en dan gaan we aan poging 3 beginnen!! Heb er zin in! (klinkt vreemd maar jullie begrijpen deze gevoelens gelukkig wel ).
Juulzon, dubbel is dat lijkt mij, aan de pil moeten. In Nijmegen hoef ik niet aan de pil maar goed, misschien willen ze het volledig reguleren? De cijfers vanuit Gent zijn goed dus probeer je daaraan vast te houden. Ik herken de ups en downs enorm, ik moet van de week ongesteld worden en dan zit ik altijd aan mijn max wat betreft hormoonhuishouding en dat heeft altijd invloed op mijn stemming. Voel mij nu ook niet zo happy. Wij hebben een vriendengroep en voorheen was ik altijd degene die met iedereen omging en de contacten onderhield nu ze allemaal zwanger zijn of bevallen hebben ze elkaar helemaal gevonden en zie ik allemaal echo's en berichtjes over en weer gaan op facebook en dan voel ik mijzelf er zo buiten staan Ik heb besloten voorlopig facebook niet meer te openen. Het irritante is dat ik denk dat al die meiden denken dat ik er niet mee om kan gaan, feit is, iedereen heeft een mening over ons traject (b.v. oneliners als: ik weet niet of ik zo ver zou gaan in de mmm - ja, duh, totdat je er zelf voorstaat en geen andere keuze hebt) maar dat je echt pas kan oordelen als je er zelf in zit en juist dat voelt wel eens eenzaam maar ja, ik kan er weinig mee behalve constant maar proberen mijn eigenwaarde te houden en daar doe ik hard mijn best voor
Amy, ik begrijp helemaal wat je bedoelt!! Soms zou ik weleens tegen mensen willen zeggen; zullen we eens een maandje ruilen. Zij 24/7 met het enorme gat dat ik heb in hun hart rondlopen in een maatschappij die wel gemaakt lijkt voor zwangeren, babys, gezinnen e.d. En ik lekker met hun kindjes en mamavriendinnen in de speeltuin keuvelen over hoe lief ze wel niet zijn .Kijken hoe ver zij zouden gaan!! Je weet pas hoe ver je gaat als je er midden in zit. Ik zie dat bij mezelf ook, iedere keer verleg je je grenzen en zolang ik mij daar goed bij voel en achter mijn keuzes sta is dat prima en ben ik aan niemand een uitleg verschuldigd! En jij ook niet meid!! Ze zouden eens moeten beseffen wat een bikkel je wel niet bent!! Morgen heb je toch het tel. consult met de gyn? Heb je zelf nog suggesties w.b.t. aanpak van de derde poging? Altijd weer spannend zon afspraak, succes!
Ben erg druk dus ik reageer even alleen maar op het berichtje van Juulzon. Ik beloof vrijdag even uitgebreider te reageren, als we terugkomen uit Gent Ik baal ook heel erg van de pil. Die micro50 is volgens mij echt te zwaar voor mij. Ik blijf sinds mijn menstruatie ook vloeien. Wel minder dan mijn menstruatie was, maar toch telkens bloed. Ik ben nu dus voor mijn gevoel al bijna 2 weken ongesteld En ik krijg er ontzettende hoofdpijn van, ik ben nog steeds erg moe en ik voel me gewoon niet lekker. Dit is allemaal begonnen na een paar dagen micro50. Wat een K-pil zeg! Ik vind het ook gek om aan de pil te moeten, maar ik moest dit in mijn vorige ziekenhuis ook. Ze kunnen dan makkelijker plannen blijkbaar ofzo. Ik weet eigenlijk niet precies waarom. Maar toen hoefde ik maar 1 strip te slikken en begon ik halverwege de strip al met spuiten. Nu moet ik de pil waarschijnlijk 3 maanden slikken Ik ga vrijdag eens vragen hoe het precies zit.