Hallo lieve mede leden. Ben 24 jaar en heb een relatie van 7 jaar. Wij zijn sinds kort met de onderzoeken bezig. We moeten nu wachten op alle testjes die zijn afgenomen van cycles 1. Ben verder erg benieuwd wat er verder allemaal staat te wachten dus hoopte eigelijk dat er iemand is die zijn ervaringen met me wil delen. En me een beetje er op voor bereiden kan wat me te wachten staat. Liefs manuela
Hoi Manuelah, Welkom hier! Alvast heel veel succes met de onderzoeken. Ik hoop dat alles alsnog in orde zal zijn. Groetjes Elvira
hallo, Ik kan helemaal met je mee praten, wij hebben de onderzoeken al gehad en weten dat we ook al dat we een doorverwijzing krijgen voor ICSI. Maar nou hebben ze alles nog een keer onderzocht om er "zeker"van te zijn. Volgende week krijgen we hiervan de uitslag. We zijn er al een halfjaar mee bezig en hopen dan ook dat we eindelijk de doorverwijzing krijgen...... Maar je moet du heel veel geduld hebben. De onderzoeken zelf vind ik op zich erg mee vallen. Van de uitslagen zijn we wel geschrokken, maar dat hebben we wel heel goed een plaatsje kunnen geven. Succes met alle onderzoeken en evt. behandelingen. Ik hoop dat jullie kinderwens snel uitkomt
Ik heb de onderzoeken ook al gehad, meer dan een jaar geleden. Afgelopen half jaar geprobeerd zwanger te worden maar 25 juni gaan we terug naar de gyn voor waarschijnlijk behandeling met Clomid. Ik weet natuurlijk niet wat bij jullie precies het probleem is? Misschien kun je er wat meer over vertellen? Wel spannend allemaal he?! Succes er mee en hopelijk wordt je snel zwanger!
dank jullie wel voor jullie lieve reacties. Wij moeten dus nu wachten tot oproep om alle test uitslagen door te nemen. Bij wie het eigelijk licht is nog niet helemaal duidelijk mijn man heeft al eerder een onder zoek gehad daar was alles goed en bij mij lijkt ok tot zo ver (tot nu toe nog hebben kunnen kijken) goed. Dus ik denk als we een oproep hebben gehad dat we meer weten.
Welke onderzoeken heb jij zelf precies gehad? Bloedprikken en echo's? Of al meer? Sterkte in de mmm in ieder geval.
Het begin van de onderzoeken is inderdaad erg spannend. Welke onderzoeken hebben jullie al gehad? Echo's, bloedprikken en zaadonderzoek denk ik zo. Het rotte aan die onderzoeken is wel dat er helemaal niets uit hoeft te komen. Wij zijn ook beide gezond en zijn er geen redenen gevonden waarom ik niet spontaan zwanger zou kunnen worden. Het hoeft dus niet aan 1 iemand te liggen. Succes met de onderzoeken in ieder geval!
ja klopt we hebben inderdaad echo's gehad en bloed prikken en zaak onderzoeken gehad. Dus het is wel spannend hoop eigelijk ook gewoon dat we beide niks mankeren dat we gewoon gezond zijn en dat er andere redenen zijn waarom het nog niet heeft mogen baten.