IVF in 2012 Deel 2!!

Discussie in 'MMM clubs' gestart door cybell, 21 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jordan

    Jordan Fanatiek lid

    17 apr 2012
    3.395
    1
    36
    Full Time baan, workaholic figuur
    Den Haag
    Hihi, ikke, niet Noekie maar ik ben samen Sneeuwmees sjaggo, het is al minder maar er moet nu echt niemand vervelend gaan doen want die sla ik neer ;)
     
  2. ikkeB

    ikkeB Fanatiek lid

    15 jun 2011
    1.428
    0
    0
    Haha jordan, ik had er eerst ook jou naam staan, maar vervangen voor noekie. Waarschijnlijk toen ik schreef over de borstvoeding... Maar bij deze voor jou ook een kilootje vrolijkheid!!
     
  3. BiancaElisabeth

    BiancaElisabeth Fanatiek lid

    25 jan 2012
    1.858
    1
    0
    Gelderland
    Hai meiden wat hebben jullie weer veel gekletst :) mest drie pagina's lezen... en laat k nou echt net niet alles kunnen onthouden momenteel... pff noekie, ikke hadden jullie dat ook zo erg tijdens de zwangerschap?
    T is volgens mij maar goed dat mn hooffd vast zit anders vergat ik die ook nog ;)

    Jordan spannend meid. Ook al ga je niet op vakantie is t toch fijn om wel de rest van alles alvast uit te stippelen. Ben erg benieuwd wanneer je menstruatie komt en je weer start. Starten op t moment dat jij je er goed bij voeld he?

    Ikke, t positief blijven en blijven doen werkt gewoon goed ;)
    Al is t soms wel ff moeilijk hoor. Er gaat natuurlijk wel iedere keer weer vanalles door je hoofd heen. Wat moeten we nog regelen, waar moet je rekening mee houden en mee blijven houden, wat als t met 34 weken gehaald wordt of met 35, 36, 37 weken... hoe lang moet ie in t zh blijven, hoe pakken we t aan als we naar t wkz utrecht moeten of naar t radboud nijmegen... is t uberhaubt verstandig om over te stappen naar een ander zh voor de bevalling, want met vroeggeboorte en begeleiding hier in ede hebben we geen goeie ervaringen, maar goed dat is ook al weer 8 bijna 9 jaar geleden... en zo gaat er dus van alles door ons en vooral mij heen. Maar gelukkig kunnen we goed met de gyn overweg en wordt ook na de bevalling de placenta en navelstreng opgestuurd voor verder onderzoek. Dit omdat wij ook graag nog een vierde hopen te mogen krijgen, maar ik niet weet of ik dit nog wel een keer zo kan door staan. T vreet enorm veel energie van je moet ik zeggen...

    En aangezien we al kids rond hebben lopen die ook de nodige aandacht nodig hebben wordt t er niet makkelijker op.

    Maar goed verder blijven we positief :) doen we gewoon leuke en relaxte dingen en genieten we nog enorm van de tijd dat beeb nog in mn buik zit.

    Sneeuwmees, wat betreft t heen en weer kachelen naar t ziekenhuis, t valt op zich nog wel mee hoor. Ik jaag hier de snelweg op verderop er weer af en k ben er.
    Reisduur is max 10 minuten dus dat valt wel mee. En omdat ik steeds voordat ik bij de gyn kom een ctg heb loopt er voor mij nooit iets echt enorm uit omdat wij een soort van voorrang krijgen ;)
    En daarbij t is voor zo'n ontzettend goed doel :D
    Als ze toen bij onze dochter zo alert waren geweest had dat een hoop (ellende) gescheeld.

    Hier dus verder een dagje vrij van t zh.
    Morgen weer ctg, vrijdag wordt de kleine man geopereerd ipv volgende week woensdag, ze belden gister eind van de middag op of ie eerder kon. Nou ja prima hoor :) geen probleem.
    Zaterdag weer ctg en dan is mijn man jarig. Nog even wat dingen regelen om hem eens te grazen te nemen ;) hij wordt 30.
    En zondag ben ik jarig dus n lekker gezellig weekendje voor de boeg.

    Oja en vanmiddag lekker met de kids naar de bios.
    Zij hebben deze week vrij van school.

    En tevens ben ik in afwachting van de bevalling van een hele goeie vriendin van mij. Die was de 16de uitgerekend maar kleintje wil nog niet ;)
     
  4. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Jordan: en nog mensen neer gemept? Ik zit hier momenteel gelukkig even alleen, dus weinig aanleiding tot chagrijnig zijn. Daardoor wel weer teveel op zp.:);)
    @Bianca: heb er ook enorm veel bewondering voor hoe jij je, met je drukke gezinnetje, toch staande weet te houden, gaat zwemmen en leuke dingen doen met de kids. Ondertussen wordt het huis even opgeschilderd en lig je zo nu en dan weer aan het ctg. Ik doe het je niet na, kan ik je zeggen. Weet wel dat je ook helaas weinig keus hebt en het een goed doel is, maar toch... Fijn overigens dat je niet hoeft te wachten als je aankomt voor de ctg. Heb je nu wel een vaste gyn steeds?
     
  5. Jordan

    Jordan Fanatiek lid

    17 apr 2012
    3.395
    1
    36
    Full Time baan, workaholic figuur
    Den Haag
    Thans Ikke, voor de vrolijkheid. Ik gun dat kilo ook aan Noekie maar weet niet of ze het vandaag nodig had ;)

    BE, zaterdag dus weer? En vriendin op springen... En je man jarig zaterdag. Wel rustig aan met jouw doen he ;) We gaan starten als we ons er lekker bij voelen maar wil ook niet te veel uitstellen. Blijft lastig altijd.

    Sneeuwmees, nog niemand gemept. Heb mijn eigen kantoor wat ook zeker scheelt, maarrrr ik moet nog naar huis rijden zo en de grootste 'ik wil slaan' momenten beleef ik in het verkeer hahahaha... Als jullie niets meer van me horen komende week zit ik waarschijnlijk ergens in een cel ;) (nog nooit gebeurt hoor trouwens hahahaha)
     
  6. BiancaElisabeth

    BiancaElisabeth Fanatiek lid

    25 jan 2012
    1.858
    1
    0
    Gelderland
    Sneeuwmees, ik ben de laatste keren bij mevr horst geweest, dokter scheenjes, en wss vanaf volgende week alleen nog maar bij mevr Laan omdat zij gespecialiseerd is in extra gecompliceerde zwangerschappen met hele kleine kindjes en vroeggeboortes. Dit volgens dokter scheenjes. Zij heeft bij ons toen trouwens ook de GUO gedaan.

    Jordan, mijn verjaardag zondag niet te vergeten he? ;)
    Ik hou t wel rustig hoor. Heb momenteel mensen die t een en ander voor me doen, dus dat moet goed komen... klinkt btw wel n beetje stom... mensen die t een en aander voor me doen... hahaha k bedoel t niet verkeerd hoor ben ze super dankbaar.
    Vandaag geen mensen meppen hoor :D
     
  7. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    IkkeB, in het gele boekje borstvoeding staat een schema hoe je het beste de bv kunt afbouwen, als ik stop ga ik dat aanhouden denk ik.

    Weet ook niet hoe lang ik het nog vol hou... M'n tepel is nog niet hersteld, al hersteld hij nu wel langzaam aan, maar nog steeds een krater die ik 3x per dag insmeer met antibiotica en dan na elke voeding een betadine gaasje erop wat ik dan voor elke voeding weer eraf moet halen en schoon maken... Heel gedoe, pff.
    Maar ja ik ben nogal een doorzetter dus ik ga maar gewoon door.

    Wij zijn nu op de Veluwe, lekker een paar nachtjes weg van huis. Het is hier heerlijk en yvi is ook zo lekker relaxed! Ze heeft van 10 tot 7 geslapen, wat een lange ruk he? Ik ben er om 2 uur wel uit gegaan om te kolven, anders krijg ik zo'n last van m'n borsten ... En om de productie enigszins goed te houden, want ik geef niet genoeg aan het nu al wel 5 kilo wegende meisje denk ik (geef nog steeds een paar flesjes KV elke dag bij).

    Sneeuwmees, aah ja dat is weer een hele verandering, mees alweer naar de basisschool. Maar je gaat er vast en zeker van genieten, als ie thuiskomt met verhalen van wat hij geleerd heeft!

    BE, lekker zeg dat het huis weer is geschilderd! Moet bij ons ook nog (boven althans want beneden kunststof)... Ook binnenkort maar es een offerte opvragen, want met alle drukte van nu ga ik het zelf niet redden denk ik.
    Hoe is het nu met je? Voel je de kleine goed?

    Jordan, lekker klagen hoor... Als je het te warm hebt is dat ook zo niet fijn!
     
  8. BiancaElisabeth

    BiancaElisabeth Fanatiek lid

    25 jan 2012
    1.858
    1
    0
    Gelderland
    Tori, hier gaat t goed hoor.
    Momenteel slaapt beeb geloof ik.
    Toen straks met de kids naar de bios geweest, en toen was beeb ook volop aan t mee genieten :D
    Morgen weer ctg. Ben erg benieuwd :)
     
  9. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Tori: de boslucht van de veluwe doet de kleine meid goed zo te horen. Moet zeggen toen ik een beschrijving van jouw krater las, ik zelf even een rilling over mijn lijf voelde lopen. Ik heb alleen in het begin veel last gehad, omdat mijn zoontje niet goed hapte, en dan had je automatisch die terugtrekking als reflex op het moment dat hij net z'n mondje open deed om de tepel in de mond te nemen. Oh...als ik daar nog aan terug denk. Respect dat je toch nog volhoudt.
    Ja, kleine mannetjes worden groot. Vind het toch wel een hele stap. Zal best goed komen, maar moeders moet er even doorheen. :)
    @Bianca: die artsen ken ik niet, maar ik was met mijn stuit ook niet complex genoeg voor ze...hihi... Zondag ben je jarig en dan maar lekker de beentjes omhoog en je maar lekker laten verwennen. Ik weet dat het je aard niet is en je handjes gaan jeuken. Maar je hebt twee geldige redenen. Je bent jarig en hoogzwanger.
    @Jordan: jij ook al 'zo'n' chauffeur in het verkeer. Mijn zoontjes vocabulair wordt altjid weer goed uitgebreid als hij bij mij in de auto gezeten heeft. Laatst was er een vrouw die op de parkeerplaats iets raars deed, wat natuurlijk door mij getracteerd werd met de nodige 'benamingen' voor deze dame. Toen ik het hoorde echo-en vanuit het kinderzitje, bedacht ik me dat moeders toch een beetje op haar woorden moet gaan letten achter het stuur.:);)

    Hier inmiddels alleen en verlaten in de enorme kantoortuin. Wel lekker even. Nog een uurtje (iets minder) en dan hebben we weer weekend.
    Geloof dat ik mijn voetreflexdame maar eens ga mailen. Ben ernstig toe aan een ontspannende behandeling. Morgen ook naar de kapper. Wordt tijd dat die dooie cavia op mijn kop weer eens gekortwiekt wordt. Geen model in te krijgen en door de ongi ook nog eens als een pluk vlas over mijn kop heen.
    Heb vandaag voorzichtig tegen mijn baas laten vallen dat ik in de toekomst graag woendag een halve dag wil gaan werken. Dat snapte ze als je kind naar de basisschool gaat. Maar dat kan alleen maar als mijn collega dan weer gaat werken op woensdag. Ja, die heeft al zo lang vrij op woensdag en heeft haar leven ook ingericht met die vrije dag. Dus dan weet ik het antwoord al wel weer.:(
     
  10. Noekie

    Noekie Fanatiek lid

    26 jan 2012
    1.322
    0
    0
    Gelderland
    Waar is die kilo vrolijkheid?!? Wie had het in de aanbieding?

    De dag begon goed maar heb het nu ook wel gehad!

    Hmm...Al hoop ik dan dat die kilo niet blijft plakken want das natuurlijk niet handig met afvallen... ;)
     
  11. ikkeB

    ikkeB Fanatiek lid

    15 jun 2011
    1.428
    0
    0
    Noekie: ik heb hem voor je in de aanbieding, en het fijne is. Die kilo vrolijkheid is imuun voor de weegschaal en heeft er zelfs een goede invloed op.

    Jordan: haha niemand geslagen in het verkeer? Als je niet snel genoeg antwoord ga ik gevangenissen aanschrijven.

    Be: respect! Vooral dat je mensen inzet om dingen voor je te doen. Dat komt niet raar over hoor, maar juist heel slim!!

    Tori; ja we moeten wat over hebbem voor bv voor de kids.
     
  12. Noekie

    Noekie Fanatiek lid

    26 jan 2012
    1.322
    0
    0
    Gelderland
    BE: Nog even volhouden meid! Super knap van je dat je zo positief blijft! Dat is meestal ook de beste manier om er doorheen te komen.

    En laat ze maar eens voor jou lopen! Nu mag het! Je hebt een goede reden om eens een stapje terug te doen! En die reden blijft hopelijk nog even lekker bij jou in de buik zitten!
     
  13. BiancaElisabeth

    BiancaElisabeth Fanatiek lid

    25 jan 2012
    1.858
    1
    0
    Gelderland
    Ik hoop t ook Noekie.
    We blijven hopen en duimen :) morgen om 10.00 uur weer ctg
     
  14. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Bianca: succes straks weer! Hoop dat de kleine het nog steeds gezellig vindt bij jou.

    Ik heb vandaag mijn vrije dag en zat vanmorgen nog in een diepe slaap toen mijn zoontje me riep. Moet dus nog even uit mijn 'vacuum' komen. Straks mogen we naar de kapper. Het weer is niet best, al is het wel lekker dat het in huis weer een beetje kan doortochten. Mijn zoontje had gisteren in de loop van de dag weer koorts gekregen. Nu lijkt het weer mee te vallen. Maar fit is hij in ieder geval niet.
    Bedacht me net dat we over precies een week al een weekend weggaan.
     
  15. BiancaElisabeth

    BiancaElisabeth Fanatiek lid

    25 jan 2012
    1.858
    1
    0
    Gelderland
    Sneeuwmees, dank je wel.
    Heerlijk zo ff samen naar de kapper.

    Even een vraagje, jouw zoontje is echt met regelmaat snotterig/verkouden en heeft ie koorts.
    Heb je al eens naar zijn keel en neus amandelen laten kijken?
    Daar zou het heel goed eens aan kunnen liggen.
    Mij kids hadden dit ook en zijn beiden veel te laat er aan geholpen.
    Daarom mag zoon lief a.s vrijdag alweer.
     
  16. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Bianca: de keren dat we bij de huisarts zijn geweest, hebben ze er naar gekeken. Ze waren soms wel rood, maar nooit echt ontstoken. Ik zit daar zelf ook als een havik bovenop. Ik ben zelf pas aan mijn amandelen geholpen toen ik 25 jaar was en die pijn en ellende wil ik hem echt besparen. 'Probleem' bij hem is ook dat hij nu naar de peuterspeelzaal gaat en nog makkelijker van alles oppikt. Maar die amandelen houd ik zeker (ook zelf regelmatig) in de gaten. Je kan het inderdaad maar beter zelf in de gaten houden, want de artsen missen nog wel eens wat met alle gevolgen van dien.
     
  17. Jordan

    Jordan Fanatiek lid

    17 apr 2012
    3.395
    1
    36
    Full Time baan, workaholic figuur
    Den Haag
    Hier weer mijn vertrouwde happy ik, gister niemand geslagen dus op vrije voeten hahahaha.

    Kort ego berichtje, ik heb zo een gesprek op het werk. Ze willen dat ik een nieuwe afdeling op ga zetten en runnen. Ben erg benieuwd hoe het gesprek gaat verlopen en wat het verder voor mij inhoud (ik reken maar niet op extra cash maar hoop het wel hihi, maar zit al hoog en in deze tijden mag je blij zijn als je nog je baan hebt), maar vind het een compliment dat ze zulke zwaarwegende plannen hebben waarin ik een grote rol ga spelen, terwijl ik wel in de MMM zit en bezig ben met zwanger worden. Toch leuk :) maarrr tot straks.
     
  18. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Jordan: spannend, meid! Denk je dat je het gaat trekken naast de mmm? Een nieuwe baan met verantwoordelijkheden kost ook veel energie (hopelijk positievere energie dan de mmm). Succes, meid en zet hem op!! En extra cash lijkt me toch wel logisch, toch??
     
  19. Noekie

    Noekie Fanatiek lid

    26 jan 2012
    1.322
    0
    0
    Gelderland
    @Jordan: Spannend meid! Ik ben benieuwd! Misschien is die afleiding en uitdaging juist wel goed.
     
  20. Jordan

    Jordan Fanatiek lid

    17 apr 2012
    3.395
    1
    36
    Full Time baan, workaholic figuur
    Den Haag
    Yes, goed gegaan. Het wordt volledig mijn afdeling, 3 mensen aan te sturen waarvan 1 bestaande collega en 2 nieuw aan te nemen mensen met bijbehorende titel en money money. Krijg volgende week een salaris voorstel en dat komt zo goed uit gezien mijn man de WW in gaat. :)
     

Deel Deze Pagina