Ikke dat was idd ook hier. T vertrouwens is ook wel weer even fiks gedaald hoor. Ja een klacht indienen kun je zeker doen, is niets strengs aan hoor, maar t werkt hier niet. Ze zullen er weinig mee doen en zeker als alles gewoon lekker goed blijft gaan zullen ze er niets mee doen. Als het nou echt een medische misser is zoals bijv een goed gezond kindje ter wereld brengen terwijl t niet nodig is ja dan is t wat anders denk ik. Wat dat aangaat denken wij nu dat we enorm blij mogen zijn dat beeb nog veilig binnen zit.
Nou BE.... Ik krijg er kippenvel van. Wat achterlijk (fijn ook dat er niets ernstigs is, maar gewoon voor Jan L in dat zhuis gelegen, operatie zoontje gemist, slechte nachtrust gehad etc, te bizar). Ja morgen zal je wel een briljant staaltje onzin gaan horen. Maar nog een nachtje dus? IkkeB, tuurlijk, we doen het toch voor de Timo's en de Ivy's uit dit topic? Hihi. Lekker volop van genieten hoor en af en toe ook flink balen als je een paar keer je nest uit moet, ook dat hoort er bij Hier hadden we natuurlijk wat te vieren dus even geen shake gehad maar tapas in de plaats. Omgeven door knoflook lucht maar het was heerlijk fijn weekend meiden. Weet niet of ik regelmatig online te vinden ben want morgen kapper, shoppen, strandfeestje en zondag richting mama dusss lekker bezig. Fijn weekend en BE, jullie helemaal na deze bizarre week met nog meer bizarre wending en jullie verjaardagen!
@IkkeB: Een maandje oud alweer! @BE: Wat een verhaal! Hoezo dom bezig! Bij mij lag toen de placenta er voor en hoorde we ook vaak mijn hartslag i.p.v. die van Siem. Ze moeten toch eigenlijk wel het verschil weten en zien daar! Dan toch altijd naar je eigen gevoel luisteren misschien...
En voor de geïnteresseerde: Deze week 0,8 kilo afgevallen! BMI is nu 25.2! Nog 0,6 kilo te gaan voor een gezond bmi. IK heb mezelf al even een schouderklopje gegeven!
@Noekie: van mij ook een schouderklopje! Wat goed van je! En dat ondanks de verleidingen van lekkere ijsjes en de bbq! @Bianca: wat een verhaal weer, zeg! Ja, je moet zelf inderdaad een beetje meedenken daar. Op de ochtend toen ik de ks kreeg, moesten ze ook nog even de standaard controles doen. Ik had natuurlijk weer een arts assistente en die kon het hartje helemaal niet vinden. Wat ze deed, het bleef doodstil. Nou, ik kan je vertellen dat je dan een hartverzakking krijgt. De vk erbij en die pakt het apparaat en bonk, bonk, bonk, gelijk het hartje. Er zitten prutsers bij daar. @Jordan: geniet van je heerlijke weekend. En tapas zijn toch wel lekkerder dan shakes, hoor! De huisarts had het gisteren ook over een bm-ontsteking, maar vond mijn klachten daar niet bij passen. Ik heb nl. ook enorm pijnlijke borsten, rugpijn e.d. Dus daardoor vermoedde ze eerder iets hormonaals. Heb er wel aan zitten denken of ze me niet uit voorzorg vast een ab-kuur kon geven. Voor het geval er toch wat aan de hand is. Ik bedacht me later dat ik in april (toen ik zelf die utrogestan gebruikt heb) ook al deze klachten had, ook de menstruatie nog een week langer doorvloeide (en daarmee dus ook alles een week opschoof). En dat ik ook toen ik de eerste keer weer vree met mijn man, dat het toen ook pijn deed. Ik vermoed dus dat die utrogestan dat gebied voor de baarmoedermond bij mij heel gevoelig maakt en irriteert. Vorige maand heb ik de ivf gehad en ben ik gewoon een week ongesteld geweest en stopte het volgens mij ook op tijd. In ieder geval geen 'gedoe' tussendoor. En het middel om 'plat te leggen' wat ik gebruikte legt de cyclus niet helemaal plat, maar remt het alleen wat pulserend af. Ik ga me weer onderdompelen in de ellende die peutergym heet. Kom later nog een keer terug.
Even snel.... kom zo uitgebreider terug meiden. Noekie, super meid! Ik ben trots op je! Van mij ook een schouderklopje hoor goed gedaan. Net aan de ctg gelegen, was perfect. Nu mn ontbijt eindelijk op eten en dan hopen dat de arts snel komt met t nieuws dak naar huis mag... al hoe k t welnin mn achterhoofd dat k mss tot vanmiddag moet blijven... we zulldn zien. Mss werkt de drukte in mn voordeel ze komen verloskamers te kort... heuse baby boom hiero Nou meiden tot straks
Noekie; jij de ene schouder dan kijg je van mij op je andere schouder er ook een!! Super meis. ( stiekem jaloers) Jaaaa timo een maand oud. Dit was werkelijk de snelste maand uit mijn leven. En een hele bijzondere!!!!
@Ikke: gefeliciteerd met de eerste maand van je zoontje! Ja, die eerste weken vliegen werkelijk voorbij (overigens de rest ook, want ze zitten zo op de kleuterschool voor je er erg in hebt). @Bianca: wat fijn dat de ctg goed is. Nu weer wachten wat ze gaan besluiten. En een babyboom! Bij mij weten toch geen stroomstoring hier gehad 9 maanden geleden....hihi... Hier de peutergym weer gehad. Volgende week nog (maar dan zijn we een weekend weg) en dan 6 wkn vakantie. Ze kwam al vragen of hij naar de volgende groep wilde als hij 4 was. Jemig, helemaal nog niet over nagedacht. Wil eerst überhaupt nog bedenken of we er wel mee doorgaan. We willen vanaf juli hem nog een ochtend extra naar de peuterschool doen en 3 keer per week vind ik voorlopig ook wel even genoeg voor hem.
Noekie, fijn dat het afvallen lukt! En nu nog volhouden . BE, ik leef met je mee hoor, al reageer ik nu niet zo actief. Heb je al nieuws gekregen of je naar huis mag? Jordan, leuk weekend voor de boeg! Lekker genieten! IkkeB, gefelicieerd met Timo! Een maand oud alweer, de tijd vliegt. Sneeuwmees, je cyclus is dus compleet van slag. Hopelijk zijn het de hormoontjes, want een ontsteking, dan moet je toch ook koorts hebben? Sterkte iig en doe je rustig aan? Mijn week is weer voorbij gevlogen. Gisteren de crematie gehad. Blijft gek om afscheid te nemen. Vandaag weer een leuke dag, twee verjaardagen, dus ik ben weer veel onderweg . En morgen doe ik niets, even bijkomen! Dat heb ik wel verdiend! Goed weekend meiden!
@Kitty: verjaardagen kan je inderdaad beter hebben dan een crematie. Hoe voel je je verder? Had je je familie al verrast met een taart om het geslacht te verklappen? Voor een ontsteking/infectie lijkt me ook dat je wel iets van koorts moet hebben en dat heb ik niet. Geef de utro dus maar de schuld. @Bianca: en...? Weet je al of je naar huis mag? Ik heb een paar weken geleden een uitnodiging gehad van een vriendin die 65 werd. Dat was een kaartje van haar kinderen om een surprise-verjaardag te organiseren voor haar. Ik heb het toen wel tegen mijn man gezegd dat ik een kaartje had gehad, maar er verder geen aandacht aan besteed. Die 'vriendin' presteerde het om vlak voor mijn zoontjes 2e verjaardag nog op kraamvisite te komen en verder hoor of zie ik weinig tot niets van haar. Af en toe een sms met nieuwjaar, verjaardag of Valentijnsdag, maar dat is het dan ook. Ik was dus nog in dubio of ik überhaupt naar die verjaardag zou gaan. Maar op onze trouwdag, begin deze maand, was ik even buiten toen de telefoon ging. Ik had hem niet gehoord en mijn man had opgenomen. Dat was dus die vriendin die ons (ineens persoonlijk) wilde feliciteren met onze trouwdag. Dat was de afgelopen jaren nog nooit gebeurd dat ze zo maar belde. Mijn man had dus de telefoon opgenomen en had, heel attent, mijn vriendin bedankt voor haar kaartje voor haar verjaardag. Maar die vriendin wist natuurlijk van niets. Toen had mijn man wel door dat hij zich versproken had en hij dit dus niet had mogen zeggen. Hij probeerde er dus maar wat over heen te praten. Maar het was voor haar wel duidelijk dat er iets te gebeuren staat (ook al weet ze niet wat en wanneer dat gaat gebeuren). Mijn man heeft zich er heel lang heel schuldig en lullig over gevoeld. Maar ja, ik heb ook nooit kunnen vermoeden dat ze ons zou gaan bellen (dat was al 2 jaar niet meer gebeurd). Anders had ik mijn man wel even duidelijker uitgelegd wat dat kaartje te betekenen had en dat hij zijn mond dicht had moeten houden als hij haar zou spreken. Morgen is dus die verjaardag en zit nog in dubio wat te doen. Gaan of niet. Zij zal druk zijn met alle gasten die langskomen en voor de rest ken ik echt helemaal niemand. Misschien dat ik het maar voorbij laat gaan en een keer vraag apart bij haar langs te komen (of net als bij mijn zoontje vlak voor haar 67ste verjaardag langsgaan).
Be: gefeliciteerd. je bent toch vandaag jarig? Of vergis ik me? Sneeuwmees: al een keuze gemaakt of je gaat? Misschien helpt het om te bedenken wat jij ervan zou vinden als zij op een surprise feestje van jou zou komen. Ik ben benieuwd naar je keuze.
@Bianca: inderdaad, je bent jarig! Van harte gefeliciteerd! Mag je je verjaardag nu thuis vieren of lig je nog aan banden? Zo te zien wordt het geen tuinfeestje. @Ikke: ik zou het zelf leuk vinden als ze zou komen en omgekeerd weet ik dat ze het ook leuk vindt. Ik ben er nog niet echt uit, maar heb nog een paar uur.
Sneeuwmees, ik zou gewoon gaan! En als het niet leuk is ga je gewoon weer naar huis. BE, happy birthday!!! Lekker thuis, vind het zo fijn voor je. En de beeb kan mooi doorgroeien en straks een normale bevalling en dan meteen naar huis met de kleine! Ons prinsesje ligt na de voeding van 7 uur (heeft weer de hele nacht geslapen, ze heeft het ritme goed te pakken, yes!) nog te slapen vanaf kwart voor 8. We mogen niet klagen over de avond dat ze dan de hele tijd ge-entertaind/gevoed wil worden. Gisteren was m'n neef op kraamvisite en hun kindje is nu 1 jaar en slaapt nog steeds niet door snachts. Slaapt überhaupt slecht! Kitty, je bent de 20 weken gepasseerd nu de andere helft aftellen. Veel plezier op de verjaardagen! IkkeB, lukt het Timo al om (wat langer) door te slapen snachts?
Tori: eergister sliep hij in de nacht 6 uur. Wow!!! Vanacht vond hij 3 uur wel lang genoeg, daarna tussen 4 en5 Uur.
IkkeB, heerlijk he? Maar dat is een goed teken, hier was het eerst ook af en toe een nacht lang... En nu dus al weken elke nacht.
Heerlijk hoor. Als ons mannetje het zo goed blijft doen als hij het nu doet ben ik een zeer blije moeder. Hij is echt een voorbeeldig mannetje ( terwijl ik dit typ is bij boven heeeel hard aan het huilen, haha. Ps manlief is bij hem hoor, ik verwaarloos hem niet)
Hey meiden, dank jullie wel voor de felicitaties! Vandaag idd jarig, en man lief gister. Ik ben gister na 2,5 uur wachten op de arts eindelijk wéér ontslagen uit het ziekenhuis. Moest vanmorgen vroeg weer terug voor CTG, maar heb me heerlijk verslapen Wel netjes gebeld naar t zh, niks aan de hand want ze hadden toch niet echt plek voor me, dus k mocht een uur later komen. Net weer lekker thuis gekomen. Goede ctg gehad, maar wel 5 goeie geregistreerde lange harde buiken... k was ook even bang dat de arts daar over zou vallen, maar gelukkig was dat niet zo. Ik moet het wel enorm goed in de gaten houden. Morgen weer voor een ctg en daar achteraan een afspraak bij de gespecialiseerde arts. Ze gaan het nu wel echt letterlijk per dag bekijken, en toch proberen mijlpalen te halen. 32 weken, 34 weken, 36 weken en 37 weken. Langer dan de 37 weken hoef ik dus niet te lopen, en vanaf de 34ste week gaan ze ook niets meer rekken, dus ben erg benieuwd. Mocht er intussen iets veranderen in de groei, of met de doorbloeding/doorstroming van de navelstreng en de placenta, dan gaan ze overleggen met Nijmegen hoe nu verder. t blijft dus wel een zorgen kindje, maar gelukkig niet meer om het hartje zoals ze eerder dachten. Dat scheelt toch wel wat aan stress hoor Nu ff lekker n middagje niks doen, geen tuinfeestje idd, maar vanavond wel lekker met ons gezinnetje naar het BBQ restaurant. De traditie dat we bbq-en op onze verjaardag moet wel doorgaan he? Dan weliswaar niet thuis, maar goed, dan heb ik de troep ook niet Vanavond ga ik even op mn gemakje bijlezen wat jullie allemaal hebben geklets en dat zal ik ook daar (eindelijk) eens op reageren... Fijne dag allemaal!