@Cybell: Fijn dat je weer lekker met ons mee aan kletsen bent! En leuk dat je een volgende meeting er bij wilt zijn! Het einde naderd inderdaad en het wordt wel zwaar nu. Maar we zetten gewoon nog even door. Die verkoudheid helpt in ieder geval niet mee dus hoop dat ik er snel vanaf ben! @Sneeuwmees en BE: Jullie adressen staan genoteerd! Nog eventjes en de kaartjes kunnen gedrukt en verstuurd worden!
Cybell; wat een mega leuk plaatje heb je bij je naam. Leuk dat je de kracht weer hebt om mee te schrijven. En heel goed om even rust te nemen van jullie grote wens, mij heeft dat elke keer dat ik dat deed goed gedaan. Even op andere dingen focussen. En een beetje afvallen en je bloeddruk proberen te verlagen is ook heel goed als het te hoog is. Hier gaat het prima. Het zwanger zijn blijft bijzonder en onwerkelijk. En gezellig dat geschop in mijn buik. Nog 9 weken werken en dan lekker verlof. Noekie: weer een dagje dichterbij.
@Cybell: fijn dat je er weer bent! En ook fijn dat je veel baat hebt gehad bij de psych. Hopelijk heb je snel meer duidelijkheid over je baarmoederprobleem. @Noekie: volgende week weet je hopelijk meer. En leuk dat ik een kaartje krijg. Ben gek op geboortekaartjes. @Kitty: er staat mij bij dat je morgen naar DD moet. Ben benieuwd en hoop dat je snel weer van start mag gaan.
@BE: Je bent zo stil... Gaat alles wel goed met je? Of ben je druk met de babykamer in elkaar te zetten nu?
Hai meiden! Sorry dat ik nu pas reageer Hier gaat alles goed hoor! Maandag niet veel bijzonders gedaan Dinsdag morgen om 08.50 uur kwamen ze de babykamer leveren Uiteraard ben ik er gelijk aan begonnen Ik was begonnen met de kledingkast... duurde even maar toen had ik hem in elkaar... tja en toen moest ie nog overeind Hmmm k tilde em op verschoof ie... niets aan t handje, kastje weer neergelegd, doosje erachter gelegd en floep hij was overeind komen te staan... Helaas wel m'n behang beschadigd :x het doosje ws net te smal Maar goed je ziet er niets meer van want hij staat precies voor de schade Daarna kwam mijn schoonmams langs en toen hebben we samen de commode in elkaar gezet. Eind van de middag/avond heb ik het wiegje en het ledikant in elkaar gezet, en s' avonds heeft man lief de deurtjes overal in gezet en de schapjes opgehangen. In de tussen tijd ben ik maar vast begonnen met de bedjes op te maken, en langzaam aan wat spulletjes in de kasten gaan leggen/hangen. Ik heb bewust de hele dag/avond erover gedaan zodat ik tussendoor ook wel even mijn rust kon nemen goh k ben wel trots op me zelf want dat is niets voor mij... Ik moet altijd alles gelijk en wel nu af hebben Hierbij ook wat foto's. Ze zijn wel s' avonds gemaakt.
Uiteraard is het kamertje nog niet helemaal af hoor. Hier en daar willen we nog iets op hangen, maar dat komt nog wel... De stopcontacten moeten nog vervangen worden voor mooie spier witte, etc etc. Iedere dag ruim ik wat spulletjes op in de kasten, dus zo heb ik er steeds iets te doen. @ sneeuwmees; De zuurkool was lekker hoor @ bevallingsdatum Noekie; ik heb hem aangepast @ Cybell: Fijn dat je weer lekker met ons mee kletst. Leuk als je bij de volgende meeting ook komt @ Noekie; de bevalling komt steeds dichterbij... spannend zeg! Ben erg benieuwd naar het geboorte kaartje @ Kitty; Heel veel succes meid! Ben benieuwd hoe t vandaag gaat! @ Tori; jaja ik ben weer aanwezig! @ all; Hier vanmiddag proberen te shoppen voor positie kleding... ik kan nu echt mn eigen kleding niet meer aan... pfff stiekem wel balen zit nog niet eens op de helft en nu is alles al te klein of zit het mega strak... geen pretje dus. Hopelijk slaag ik vanmiddag een beetje.
@BE: Fijn om even weer wat van je te horen. Begon me toch wat zorgen te maken... Super mooie foto's van je kamertje. En trots op je dat je zo maar rust tussendoor heb genomen! Je kunt het wel! Veel shop plezier vanmiddag! Wij zijn gister alsnog even gauw naar de prenatal gereden. Ik heb nu echt alles binnen dus vanaf vandaag mag hij echt komen! Ik ben er helemaal klaar mee. Maar zo lang ik nog zo aan het hoesten ben zal hij wel lekker binnen willen blijven. Even het lijstje op volgorde gezet van datum: biancaelisabeth; 10 februari, 3940 gram en 52 cm ikkeb; 11 februari, 3780 gram en 53 cm tori3: 12 februari, 3880 gram en 54 cm noekie: 13 februari, 3840 gram en 52 cm mees: 14 februari, 3920 gram en 53 cm Zo spannend nu! Over een paar weekjes is hij er gewoon al...
Noekie, dank je wel voor je reactie op het kamertje. We zijn er erg trot op. En ik moet zeggen ik vind hem nu nog mooier dan in de winkel Ik voel me verder wel goed hoor, alleen die vermoeidheid wordt ik zat... Spannend zeg, je bent er nu dus helemaal klaar voor! Vanmiddag zal ik niet lang shoppen hoor dat houd ik niet meer vol. Het zal wss één winkel worden, in t dorp hier vlakbij hebben ze een winkel waar ze alleen maar positie kleding verkopen. Hopelijk kan ik er slagen
@Bianca: was ook blij weer even van je te horen. Ik moet zeggen dat ik me stiekem ook wel wat zorgen maakte. Maar zo te zien heb je niet stilgezeten (we hadden ook niet anders verwacht). Wat een mooi kamertje is het geworden en grappig dat we 2 dagen ervoor met zijn allen nog in een heel leeg kamertje stonden. @Noekie: zo te horen ben jij het wel zat aan het worden. In ieder geval alles in huis voor de kleine man. Ik hoest zelf ook enorm, dus kan me voorstellen dat het, zeker als je zwanger bent, enorm vermoeiend is. @Tori: geniet van je vrije dag. Ik ben ook vrij. Jammer van het weer alleen, hè? Hier een lekker lang weekend. Moet er nog wel aan wennen, want was gewend om op die ene donderdag van alles te moeten doen (alle wassen wegdraaien e.d.). Maar vanmorgen bedacht ik me dat ik best ook morgen nog de was kan wegwerken. Verder zijn we in de woonkamer wat aan het reorganiseren. Ons zoontje krijgt steeds meer troep en door het samenvoegen van twee huishoudens hadden we ook al wat rotzooi en meubels teveel. Dus vandaag maar vast twee koloniale stoeltjes op marktplaats gezet. Ook hadden we nog steeds de box beneden staan. Omdat we nog steeds hoop hadden dat onze kinderwens nog een keer in vervulling zou gaan, lieten we hem maar staan (zeker toen ik ook al vrij snel zwanger bleek toen). Het voelde ook raar, om die box op te ruimen, omdat het dan zou voelen alsof we onze kinderwens opgaven (slaat natuurlijk nergens op, maar leek zo). Maar op een gegeven moment voelde dat toch ook niet goed meer en werd hij meer als opslag voor kleertjes van mijn zoontje en luier-voorraad gebruikt, als waar hij voor bedoeld was. Vorig jaar hadden we de bovenkant dus al eindelijk afgebroken. En de onderkant hadden we nog laten staan omdat dat handig was om onze kerstboom op te zetten. Toen de kerstboom uiteindelijk weg was, had ons zoontje het onderstel weer ingekaapt om erop te gaan zitten spelen met zijn autootjes. Maar vandaag is dan eindelijk alles weg uit de kamer. Hopelijk ook snel een koper voor de stoelen. Dan hebben we weer wat 'lucht'.
Sneeuwmees, wat zal het voor jou nu wennen zijn zo zeg. Al denk ik dat je er over een weekje of over twee weekjes al wel aan gewend bent, en dat je er echt lekker van kan gaan genieten. Wat goed van je dat je de stap hebt gemaakt om de box op te ruimen. Ik ga keihard voor je duimen dat je hem snel weer te voorschijn mag toveren @ all; wat lief dat jullie je stiekem een beetje zorgen om mij maakte. Maar dat hoeft echt niet hoor. Als er iets zou zijn laat ik het jullie gelijk weten Vanmorgen weer even zelf naar t hartje van beebje geluisterd... heerlijk zeg! En zo te horen aan de rest van de geluidjes was hij/zij ook weer lekker actief aan de gang We denken trouwens ook serieus beeb al duidelijk gevoeld te hebben. Hahaha jullie zullen wel denken, die is gek dat kan nog niet. En of dat het kan Mijn zoontje voelde ik ook al met 11 weken, de vk zei dat dat echt niet kon, tot ik bij haar was en mn zoontje weer bewoog en zij het zelf voelde hahaha
Leuk kamertje hoor be. Nu nog 38 weken wachten en dan ligt jullie wonder erin. Ben je nog geslaagd voor zwangerschapskleding? Noekie: o die stomme hoest. Hoop echt dat het snel over gaat. Hier een blaffende man in bed, dus weer een slechte nacht gehad. ( slapen doe ik toch al niet goed. Dus ach een uurtje meer of minder... ) Sneeuwmees: ook voor jou hopen da het snel stopt. Allemaal extra vitamine c nemen!!
@Ikke: hier begint de verkoudheid gelukkig langzaam af te nemen. Hoorde al dat het een hardnekkig virus was (met lange nasleep van hoesten). Hoop dat je man zich ook snel weer beter gaat voelen, zodat jullie allebei je verdiende nachtrust weer kunnen pakken. Is de verbouwing van de badkamer al begonnen? Vanmorgen weer lekker uit kunnen slapen. Ouderschapsverlof is zo gek nog niet. Heb net een soort van kringloopwinkel hier gebeld voor de twee stoelen. Het loopt nog niet storm op marktplaats en als ik eenmaal van iets afwil, moet het ook snel. Hij komt vanmiddag even kijken. Weer een hoek leeg!
Hier ook uitgeslapen! Tobie kreeg gisteravond weer koorts en heeft vanmorgen tot 10 uur doorgeslapen. Kind was kapot! Dus mama kon ook langer blijven liggen... Het hoesten wordt niet beter helaas. Ik ben al weer aan een ander hoestmiddeltje begonnen. Als het maandag niet beter is maar even de dokter bellen. Ik heb ondertussen wel de hele familie aangestoken. Mijn ouders zijn ook al aan het hoesten. Ennuh....het is februari!! Deze maand gaat het toch echt gebeuren!
Sneeuwmees: nee de verbouwing start op 18 februari. Noekie; jaaa deze maand wordt hoe dan ook bijzonder voor jullie