@Kitty: ik vroeg me dat ook af. Maar die eerste echo is toch tijdens je menstruatie? Dus dan zou het bm-slijmvlies juist weer afgebroken (en dus heel dun) moeten zijn. Ik laat het ook allemaal maar over me heen komen. Sterkte met de zenuwen!
@Kitty: dom van me! Wel spannend, hoor! Moet je nu in zo'n cryo-maand ook nog hormonen gebruiken. Waarschijnlijk een domme vraag, maar ben wel nieuwsgierig.
Kitty, ik weet nog niet of het een jongen of meisje wordt. Begin me nu een beetje zenuwachtig te maken voor de 20 weken echo. Die heb ik volgende week. Hoop zo dat de baby gezond is. Waarschijnlijk komen we dan ook het geslacht wel te weten. Morgen ben ik alweer op de helft. Wat gaat dat snel zeg.
Dat hoop ik echt van harte. Een gezond kindje is heel erg welkom. En daarbij maakt het me geen bal uit wat het geslacht is, zolang de gezondheid maar goed is. Sorry dat ik nu pas reageer. Voelde me gisteren niet helemaal optimaal door een getrokken kies. Weinig pijn aan het tandvlees, maar heb een giga beurse wang...en kauwen doet (zelfs met de goeie kant) nog zeer.
Sneeuwmees: ik denk dat er file staat, want ze zijn er nog niet hoor. Kitty; ik neem aan dat ze inderdaad ki Jken naar de dikte van je baarmoederslijmvlies en hoe ver je bent in je cyclus, zodat ze de tp op een zo optimaal mogelijk moment kunnen doen. Ik weet niet hoe dik je baarmoederslijmvlies moet zijn. O die stomme zenuwen ook altijd, hopelijk kun je wat afleiding vinden dit weekend, Tori: yeah, bijna vakantie!!! Hoe is het met je blaas, neem maar granberry thee mee voor de zekerheid!
Aislyn: wat gaat de tijd toch mega snel, al bijna de 20 weken echo, ik duim voor een gezond kindje. Spannend, ook bij jou zenuwen, en zo terecht. Wha ik wordt al zenuwachtig bij de gedachte, en voor mij blijft het toch echt bij een wens
Ze kijken bij de cryo tp idd naar de dikte van het slijmvlies en of er verder geen cystes ofzo zitten....ALs je hormonen gebruikt kiken ze of er toch niet een eitje ofzo zit en als je geen hormonen hebt gebruikt kijken ze of je ei al (bijna) gaat springen. @Tori: fijne vakantie!!!! @Aislyn: dat gaat snel. Het blijft spannend. Je 20 weken echo is vast goed en dan kun je ook zien wat het gaat worden!!!! Leuk!!
ikkeB, jaaa bijna vakantie . Vandaag veel voorbereid en morgen alles inpakken en dan zondagochtend op tijd wegwezen. Eerst had ik het gevoel dat de blaasontsteking weer op zou spelen, maar het lijkt nu weer goed. Dus zometeen nog maar ff klussen hihi. Kaatje, dankjewel! Ik ben er klaar voor (nu de spullen/tassen nog ). Voor nu: welterusten!
haha ikkeb, ik denk dat je bedoeld dat je ongesteld bent geworden???? Tablet zeker???? Hopleijk niet teveel last en nu maar gaan met die banaan!! Hier echt megabijwerkingen. Hoofdpijn misselijk en buikpijn. Ik spuit nu 300E Gonal en dat merk ik wel zeg...morgen weer echo en dan maar weer zien. Hopelijk een hoop folikkels....
Kaatje: ja ik bedoel dat ik de bloeding heb. Mijn telefoon bedacht weer een andere woorden te maken ( nu met ipad, dat gaat beter) Bij jou bijwerkingen, vervelend he. Hier ook mega hoofdpijn en misselijk. En dan te bedenken dat ik nog niet eens op de helft ben. Jij gelukkig morgen echo! Hopelijk gaat het nu snel!
Pffff, ikkeb, de bijwerkingen vallen idd niet mee. Wel goed om te lezen dat jij het ook hebt, want denk altijd dat ik het me inbeeld, haha...(maar ik gun het je natuurlijk niet hoor!!)
ikkeB, dankjewel! we zijn lekker bezig geweest vandaag en bijna klaar om te vertrekken. Morgenochtend gaan we op pad!! Fijn dat jouw ongi is gekomen en nu kunt bellen voor de FM. Kan je nu ook al meteen beginnen met de hormoonstimulatie of moeten ze eerst kijken hoe het eruit ziet? Ik ben even helemaal vergeten hoe het ook alweer was bij mij in januari. Kaatje, sterkte met de bijwerkingen! Hopelijk voel je je snel weer wat beter. sneeuwmees, thanks! Klussen ging goed gisteravond (wel ff snel, want het was al laat, maar toch hihi). Denk dat ik gisteren m'n eisprong had ; daarom last van m'n buik donderdagavond. Vanavond misschien nog maar een keer klussen.. en ach op vakantie dan maar voor de lol . Kom af en toe wel checken hier, maar niet zo vaak want ik ben immers op vakantie. Fijne weken allemaal!! Liefs
Kaatje: ik snap het wel, soms denk ik ook wel dat ik me aanstel, tot ik klaar ben met de hormonen en me direct beter ga voelen, dan weet ik dr het echt was. En geloof me, die hoofdpijn is nu ook echt! Tori: ik denk dat ik donderdag mag startn, het s bij ons op donderdag, zal wel met de planning te mken hebben. Maar ik ga smeken of ik eerder mag starten, trek ie koppijn echt niet nog 3a 4 weken.. Maar vrees dat ik weinig ans rb. Als ze maar niet ol zitten, dan wurg ik ze vrees ik ; ) have fun op vakantie Ook ik reageer de komende week msschien minder ivm het werk, maar misschien juist wel meet, mdat ik mijn collega's niet meer kan uitstaan haha Iemand iets van be gehoord. En hoe zal het met ferial zijn, hoop zo dat haar relatie bete zal gaan!
IkkeB, spannend voor je. Even doorbijten, voor je het weet mag je Gonal-F gaan gebruiken en heb je de 1e FM. Meestal rond dag 9 toch? Hier gaat het wel goed hoor. Het is wel goed opletten dat ik de juiste hoeveelheid Progynova inneem. Nu moet ik 6 mg per dag, terwijl ik begon met 1 mg. Ja, dinsdag echo. Ik hoop zo dat ik hoor wanneer de tp is, want dan kan ik lekker een paar dagen weg boeken. Tori, fijne vakantie!! Geniet er lekker van! Ik ben ook wel benieuwd hoe het met de anderen is. Zelf reageer ik ook niet zo heel veel meer, maar lezen doe ik iig! We moeten het schema maar weer eens naar voren halen. Zijn kaatje, ikkeB en ik de enigen die nu actief bezig zijn.