Aislyn, het gaat zeker weer kriebelen ... nog helemaal geen teken van een eventuele bloeding ... maar goed ; de hoofdpijn is nu wel even weer meer terug, hopelijk helpt de paracetamol snel die ik 20 min. geleden heb genomen. Ik blijf ook naar de wc gaan zeg ... ben al 3x geweest op m'n werk vanochtend. Babbel, ja overtijd... klinkt wel goed he? haha, 't zou toch wat zijn. Vind het wel weer spannend, hihi. Sneeuwmees, dacht gisteren nog aan je ... maar je bent dus lekker even weg geweest. Balen dat er nog niet veel zichtbaar is, maar goed ... je hoort ook vaak dat ze zich verstoppen en dat het na een paar dagen opeens anders is. De moed nog niet opgeven hoor. Ik duim voor je dat de kleine eitjes een griepspurt maken en daarna net zo mooi doorgroeien als de twee grotere. Knuffel voor je!!
Tori; je brengt de spanning weer terug, met tori altijd iets te beleven hihi Sneeuwmees; balen van de teleurstelling. Ik heb bij de eerste echo ook soms ook weinig follikels, maar ze kunnen nog mee komen. En soms lijken het er veel en dan zit er maar in een enkele een rijp eitje.. Hopelijk komt het dus gied. Babbel; bedankt voor je lieve woorden. Kaatje; x voor jou. Kitty; hoe is het nu met jou?
@Tori: je maakt het inderdaad spannend. Hoop dat het overtijd zijn een plezierige oorzaak heeft. @Ikke: dank je. Dat stelt me toch wat gerust. Waar ik me wel zorgen om maak is of ze uberhaupt wel een punctie doen als er maar 2 eitjes zouden zijn. Het zou zonde zijn als de eerste poging afgeblazen wordt (en voor mij dus verpest zou worden) omdat ik maar 2 eitjes heb. Nou, hopelijk maandag wat meer succes. Maar ik knijp hem wel.
Ladies ... ik ben vanavond toch ongesteld geworden ... toen ik thuis was van het werk kwam er wat oranje ... en nu gaat het denk ik beginnen. Heb ik het weer spannend gemaakt voor niks, haha. Maar goed, ik ga me morgenvroeg wel mooi aanmelden voor de cryo TP! Daar heb ik heel erg veel zin in. Ook wel weer mega spannend, maar ik heb er een goed gevoel over. En over 6 dagen weet ik dan ook meer over of ze dan 1 of eventueel toch 2 terug plaatsen, mochten beide uit het rietje sterk genoeg zijn. Sneeuwmees, hopelijk zijn er nog eitjes verstopt ... en denk wel dat ze de punctie doen ookal zijn er maar twee eitjes. Maar goed, mochten ze het niet gaan doen dan telt deze poging toch niet voor de verzekering, of wel? Nouja, ik hoop voor je dat het gewoon door gaat, anders is al dat gespuit ook voor niks geweest en moet je weer opnieuw. Op naar maandag, wie weet dan wel meer follikels! Ik duim voor je.
Morgen ga ik toch naar Rotterdam om te praten over assisted hatching. Er zijn twee dingen die ze voor me moeten doen: het zaad van de donor niet een half jaar in quarantaine doen, in de folder staat dat vers zaad het beste is dus..... en ah doen op de verse embryo`s aangezien ik vorige keer niets in de vriezer had. Officieel doen ze ht nu alleen op cryo`s maar er is wel eens een uitzondering gemaakt....Niet geschoten is altijd mis, dus ik ga het morgen proberen. Ik ga ervanuit dat ze niet meegaan in mijn verzoek en dan ga ik gewoon naar het AMC voor poging 3, maar ik vind het toch wel weer spannend!!! Daarna ga ik metteen door naar mijn ouders tot maandag dus dan spreek ik jullie weer. Tori, kun je meedoen met de tp?? Sneeuwmees, bij te weinig eitjes gaan ze voor een escape ivf maar het klinkt al of je er meer dan twee gaat krijgen hoor! Ik duim voor je!!! Alvast een fijn weekend!!
Tori; jammer! Vandaag bellen! Yes. Neeuwmees; als het niet door gaat telt het idd niet als een poging voor de verzekering, maar wel voor je eigen gevoel. Ik duim voor je. Kaatje spannend voor je!! Ben beniewd wat ze zeggen.
Tori, jammer. Hopelijk gaat je cryo tp van een leien dakje. Ik hoop dat ze er toch twee terugplaatsen, voor je gevoel is dat toch meer kans. Het schijnt ook dat de ene embryo de andere kan helpen met innestelen. (vandaar dat ze bij een verse tp meestal maar 1 willen terugplaatsen om tweelingen te voorkomen) Sneeuwmees, het kan nog best als je nu veel kleintjes hebt. Wie weet zijn ze maandag gewoon goed gegroeid. Kaatje, is dat niet voor de veiligheid dat ze het zaad in quarantaine doen? Natuurlijk is vers altijd beter. IkkeB, hoe gaat het nu met jou? Weet je al wanneer je verder gaat? Flippo, wat zegt je gevoel? Hou je het wachten nog een beetje vol?
Kaatje, spannend zeg. Ik ben ook benieuwd wat ze gaan zeggen. Tori, he bah, dus toch ongi. Een ding scheelt, je kunt nu idd je cryo gaan inplannen. Jij gebruikt verder geen medicijnen, je doet het toch in eigen cyclus? En Sneeuwmees, bij mij duurde de 1e IVF cyclus ook erg lang. Houdt geduld! Het komt uiteindelijk goed. IkkeB, thanks dat je t vraagt. Het gaat redelijk hier hoor. Kan altijd beter, maar ik weet niet of het door de medicijnen komt, of door het weer, ik ben erg moe . Ik heb maandag mn 1e echo. Zal mn bms nu wel dik genoeg zijn? Duimen voor 6 a 7 mm, dan heb ik vrijdag mn tp. En Flippo, hoe is het met jou? Aislyn en Babbel, leuk om jullie nog regelmatig voorbij te zien komen. Gaat het goed met jullie?
Situatie: Yvonne IVF-4, 2e kindje Spijkervrouwtje IVF mnc-2, 3e kindje Kitty17 ICSI-2, 1e kindje Tori3, ICSI-1, 1e kindje (nog 4 cryo's) IkkeB: IVF-2, 1e kindje Flippo123 ICSI-2 1e kindje (4 cryo's) Wtje: IVF-1, 1e kindje BiancaElisabeth: ICSI-2 3e kindje Noekie: IVF-2 2e kindje Vonnie: ICSI-1 1e kindje Vlinder27: IVF-1 1e kindje Yj81:IVF-1 2e kindje Natasja73 IUI 3e kindje, nog 2 te gaan en dan door naar IVF Saskia33: IVF-2 1e kindje Kaatje: IVF-3 1e kindje Sneeuwmees: IVF-1, 2e kindje Afspraken ziekenhuis: 16 juli: Echo Kitty (dikte bms) 26 juli: Echo 2 Noekie 9 weken Punctie/Eisprong: Terugplaatsing: 9 juli: tp cryo flippo123 NOD 23 juli: Flippo123 zwanger: Babbel81, 11 okt uitgerekend (ICSI 1) Aislyn, 20 okt uitgerekend (spontaan) Zonnestraal77, 14 november uitgerekend (ICSI-D1) Spijkervrouwtje, 25 november uitgerekend (IVF-2 MNC) Noekie, 28 februari 2013 uitgerekend (spontaan na 2 x ivf)
Noekie, ik heb het schema geupdate. Je had een afspraak met de verloskundige staan. Hoe is dat gegaan? Betekent dit dat je niet meer naar het ziekenhuis hoeft?
Kitty is dit nog een cryo tp? Welke medicijnen gebruik je nu? Vervelend dat je er zo'n last van hebt. Hopelijk kom je in het weekend een beetje tot rust. Met mij gaat alles goed, bijna mijn laatste termijn, ik word steeds ongeduldiger. Wil heel graag mijn baby in mijn armen kunnen houden. Maar het is ook fijn om haar te voelen trappelen in mijn buik. Dat stelt me ook telkens weer gerust dat het goed gaat. Zwanger zijn wordt nooit meer vanzelfsprekend voor me, dus ik probeer er echt zo goed mogelijk van te genieten.
Aislyn, wat fijn dat het goed met je gaat. En met de kleine natuurlijk. De tijd gaat snel. Dus vooor je het weet ligt de kleine in je armen. Zeker genieten van de tijd die jullie nog saampjes hebben en de momenten dat je de kleine voelt schoppen, de buik die gaat groeien, etc. Ik weet niet of ik het al heb gevraagd, maar ga je nog een pretecho laten maken? Nu is het volgens mij een heel goed moment daarvoor, vandaar ik het vraag . Ik gebruik progynova (oestrogeen) om mn bms dikker te laten worden. Ik gebruik ook oestrogeenpleisters, omdat ik dus net dat extra zetje nodig heb om mn bms van 5 a 5,5 mm naar 7 mm te krijgen.
Ja ik heb 27 juli een pretecho, tussen de 25 en 30 weken is inderdaad de beste tijd. Ik kijk er echt naar uit! Ik heb de foto's van mijn 20 weken echo nog even in mijn album gezet. Ik kan niet echt iets vinden over vermoeidheid als bijwerking van oestrogeen, maar iedere hormoonbehandeling is volgens mij wel een aanslag op je lichaam. Plus alle spanning die bij een terugplaatsing komt kijken. Misschien over een week een emmy in je buik, ik zou me daar op proberen te richten en proberen er positieve energie uit te halen. Het is niet makkelijk.
@Tori: toch ongesteld.:x Bah! En je had het nog wel zo spannend gemaakt. Wie weet is die vervelende hoofdpijn nu ook wel over. Knuffel, meid! @Kitty: wederom een geruststelling dat te lezen. Dank je. Al word ik op dit moment helemaal heen en weer geslingerd. Zo raar om gisterenavond weer 2 spuiten in je lijf te steken en je af te vragen waarvoor je het doet. Ik hoop voor jou op een mooi dik bms en hopelijk snel een tp. Ik heb wel eens gehoord dat tarwekiemolie-capsules het bms ook dikker zouden maken (maar dat wist je ongetwijfeld al wel). @Kaatje: veel succes vandaag in Rotterdam. Het klinkt aannemelijk dat dat de kansen zou vergroten, alleen vraag ik me af hoe ze dat met dat verse zaad kunnen realiseren als je gebruik maakt van een anonieme donor van het zkh. Ik ben heel benieuwd hoe het gesprek verlopen is. En inderdaad niet geschoten is altijd mis. @Aislyn: leuk dat je een pretecho gaat laten doen. M'n man vond het destijds geldverspilling, maar achteraf vond hij het zo geweldig dat hij gelijk gezegd heeft dat bij een volgende keer hij het weer wil laten doen. Voor mij was dat ook een beetje het moment dat ik me echt bewust werd van dat kindje dat in mijn buik zat, omdat je ineens een gezichtje kon zien. Geniet ervan! Hier inmiddels weer koppijn. Ben net terug van koffievisite bij een vriendin. Heb officieel nog vakantie, maar met dit weer kun je niet veel doen. Was op zich gezellig even bij te kletsen. Zij weet ook dat we 'bezig' zijn, dus ook fijn even m'n hart te kunnen luchten. Op zich is het wel een geruststelling dat, als het allemaal niet gaat zoals zou moeten, die escape IUI er nog is. Was even bang dat alles voor niets was geweest en dan blijven die 3 pogingen nog 'staan'. Ik begreep wel van die assistente dat als ik moeilijk te stimuleren blijk, zoals nu, dat dat wel consequenties zou hebben voor het verdere verloop voor IVF in de toekomst. Nou, maar even niet aan proberen te denken. Maandag zullen we het weten. Ik vind het wel frustrerend al wekenlang aan het spuiten te zijn en sinds vorige week met puregon en dat ik veel vervelende bijwerkingen heb (verstopping, hoofdpijn, misselijk, pijnljke borsten), maar dus niet de bijwerking heb waarvoor ik al die rotzooi inspuit. Nl. het laten groeien van veel eitjes. Ik vraag me ook af of een mede-oorzaak kan zijn dat ik langer die Decap heb moeten spuiten. Ik moest dat langer doorspuiten omdat er geen plek was in Nijmegen in de oorspronkelijke week van de punctie. Dus op deze manier toch kunnen beginnen en zo alles een week uit kunnen stellen. Ik begreep de vorige keer van de gyn toen ik de uitgangsecho had, dat die Decap de eierstokken wat laat krimpen en dat je met die puregon alles dan weer 'tot leven brengt' (kort door de bocht gezegd) en dan die eitjes laat groeien. Misschien dat op mijn leeftijd dat lange doorspuiten met Decap de eierstokken wel te ver door laat krimpen en mijn lichaam te veel moeite heeft om alles op gang te krijgen en dat dat ten koste gaat van de eitjes groei. Ik roep maar wat, en het zal voor een gyn wel complete lariekoek zijn hoe ik denk. Maar ja, je gaat toch op je eigen manier meedenken wat een oorzaak kan zijn. Nou ja, we wachten maar af (en spuiten nog maar een paar dagen heerlijke rotzooi erbij door).
Situatie: Yvonne IVF-4, 2e kindje Spijkervrouwtje IVF mnc-2, 3e kindje Kitty17 ICSI-2, 1e kindje Tori3, ICSI-1, 1e kindje (nog 4 cryo's) IkkeB: IVF-2, 1e kindje Flippo123 ICSI-2 1e kindje (4 cryo's) Wtje: IVF-1, 1e kindje BiancaElisabeth: ICSI-2 3e kindje Noekie: IVF-2 2e kindje Vonnie: ICSI-1 1e kindje Vlinder27: IVF-1 1e kindje Yj81:IVF-1 2e kindje Natasja73 IUI 3e kindje, nog 2 te gaan en dan door naar IVF Saskia33: IVF-2 1e kindje Kaatje: IVF-3 1e kindje Sneeuwmees: IVF-1, 2e kindje Afspraken ziekenhuis: 16 juli: Echo Kitty (dikte bms) 26 juli: zwangerschapsecho 2 Noekie 9 weken 22 augustus evaluatie (mislukte)ICSI 2 Punctie/Eisprong: Terugplaatsing: 9 juli: tp cryo flippo123 NOD 23 juli: Flippo123 zwanger: Babbel81, 11 okt uitgerekend (ICSI 1) Aislyn, 20 okt uitgerekend (spontaan) Zonnestraal77, 14 november uitgerekend (ICSI-D1) Spijkervrouwtje, 25 november uitgerekend (IVF-2 MNC) Noekie, 28 februari 2013 uitgerekend (spontaan na 2 x ivf) ik heb de echo van Noekie even veranderd in zwangerschapsecho, zodat we duidelijk het verschil zien. (vind je dat goed Noekie?)
Situatie: Yvonne IVF-4, 2e kindje Spijkervrouwtje IVF mnc-2, 3e kindje Kitty17 ICSI-2, 1e kindje Tori3, ICSI-1, 1e kindje (nog 4 cryo's) IkkeB: IVF-2, 1e kindje Flippo123 ICSI-2 1e kindje (4 cryo's) Wtje: IVF-1, 1e kindje BiancaElisabeth: ICSI-2 3e kindje Noekie: IVF-2 2e kindje Vonnie: ICSI-1 1e kindje Vlinder27: IVF-1 1e kindje Yj81:IVF-1 2e kindje Natasja73 IUI 3e kindje, nog 2 te gaan en dan door naar IVF Saskia33: IVF-2 1e kindje Kaatje: IVF-3 1e kindje Sneeuwmees: IVF-1, 2e kindje Afspraken ziekenhuis: 16 juli: Echo Kitty (dikte bms) 20 juli: Echo Tori3 (voor cryo tp) 26 juli: zwangerschapsecho 2 Noekie 9 weken 22 augustus evaluatie (mislukte)ICSI 2 Punctie/Eisprong: Terugplaatsing: 9 juli: tp cryo flippo123 NOD 23 juli: Flippo123 zwanger: Babbel81, 11 okt uitgerekend (ICSI 1) Aislyn, 20 okt uitgerekend (spontaan) Zonnestraal77, 14 november uitgerekend (ICSI-D1) Spijkervrouwtje, 25 november uitgerekend (IVF-2 MNC) Noekie, 28 februari 2013 uitgerekend (spontaan na 2 x ivf)
Heb de lijst ook even bijgewerkt, ben vandaag gebeld met een echo afspraak, dus ik mag mee doen dit cyclus!! Ongesteldheid is nog weer minder dan vorig cyclus, hopelijk maakt dat niet uit ... het is ook al bijna weer voorbij (of het komt nog, dat weet je nooit natuurlijk). Hoofdpijn was er vandaag hevig toen ik wakker werd maar de paracetamol hielp goed en het was weg, vanmiddag begon het weer en toen weer een pilletje genomen en nu is het weg! Laat het maar mooi wegblijven nu. Flippo, hoe voel jij je nu 4 dagen na de tp? Hoop zo voor je dat je al misselijk aan het worden bent . Aislyn, heb net je foto ff bekeken, ziet er uit goed! Mooi kindje, dat kan je nu al zien . Sneeuwmees, aargh jij ook last van koppijn ; niet tof! hopelijk hoef je niet al te lang meer te spuiten. De gyn zal nooit met je mee gaan in jouw ideeën ... helaas. Waarschijnlijk komen we er nooit achter waarom het zo moeilijk gaat, pff. Ze weten gewoon nog te weinig en willen zich er ook niet echt aan wagen om iets uit te zoeken als je iets aan geeft. Sterkte nog ff met het spuiten / wachten.