@ Kitty, omdat MCK zich erg aan protocollen vasthouden. Ik wilde naar de 6e IUI verder met IVF. Maar dat mocht niet. Hun protocol was 9x IUI. Toen de 8e IUI werd afgebroken wegens mogelijk cyste was ik er helemaal klaar mee. Begrip?!?!? Niet gehoord helaas. We zijn ooit in DD begonnen, ivm TESE man. Goed gevoel daar, erg kundig. Geen protocollen. En veel goede en positieve verhalen!! Oh en geen poespas als info-avonden etc. Nee, gewoon meteen beginnen .
jee dat is inderdaad wel een streng beleid zonnestraal. Maar naar DD is natuurlijk ook wel een opgave lijkt mij wat reistijd betreft. Hoe lang ben je nu iedere keer onderweg?
Ja das zeker een opgaaf, 2 uur heen en 2 uur terug :x. Vandaar dat we destijds naar MCK gingen. Maar m'n man en ik zijn van plan ook 's een hotelletje daar te nemen ofzo. We zien wel. Maar ben het gewend om op de weg te zitten (beroepsmatig). Ik heb zo'n goed gevoel bij DD, dat ik nu m'n gevoel heb gevolgd. Was een gedoe, andere verzekering....overplaatsing etc. Maar toch, op de 1 of andere manier moet ik m'n gevoel achterna .
wow dat is inderdaad een opgave en dat voor een fm die meestal nog geen 10 min duurt Maar petje af hoor en als je gevoel het zegt moet je het gewoon doen! Dat doe ik ook, mijn gevoel zegt dat ik deze stappen nog meot doen voor een derde dus gewoon mijn geveol achterna en het jusite doel voor ogen houden! En een hotelletje is inderdaad ook wel handig (en leuk) zeker zo rond de punctie.
Ik vind dat eigenlijk ook wel veel IUI's hoor Zonnestraal. Kan me goed voorstellen dat je het niet meer zag zitten, volgens mij neemt de kans dat het nog lukt met IUI ook steeds af. Ik ga denk ik wel gewoon starten in het ziekenhuis waar ik nu loop. Ik heb wel heel veel vragen voor de intake straks, maar ik heb wel een goed gevoel bij de arts waar ik nu bij loop.
IkkeB, ja ik was weer even doorgeslagen, heb ik meestal 1 dag en dan kan ik het wel weer loslaten..als ik maar een beetje zeker weet dat we goed zitten rond me ovulatie hoef ik me daar niet meer druk om te maken en dat geeft me dan juist rust. Als het voor jou werkt om nergens naar te kijken,geen testjes e.d is dat heel fijn, heb je echt even rust van alle stress. Maar ik begrijp dat je je nu niet helemaal top voel, of is dat lichamelijk? Zonnestraal, wow dat kan je in iedergeval niet zegen dat je er niks voor over hebt,met zó'n reisstijd...snap wel als je voor je gevoel goed zit in DD je het wel ervoor over hebt.
De echo ging op zich wel goed, ze kon niet heel goed zien hoeveel eitjes, maar ook niets raars. Vanaf morgen moet ik beginnen met Gonal F en dan heb ik 31/12 een FM. De punctie is nu dus zeker in 2012 , helemaal goed! Heb net het instructieboekje van de Gonal F pen gelezen en dat moet wel goed gaan. Alvast een fijne kerstavond allemaal!
Ik sluit mij hier ook bij aan... Bij ons is het de bedoeling dat we 2012 ingaan met ons 3e (laatste) poging IVF/ICSI... 10 november heb ik een laprascopisch onderzoek van de baarmoeder etc gehad... Alles ziet er perfect uit, en alles werkt volkomen prima!!! Alleen mijn linker eierstok ligt extreem hoog, de gyn heeft daar niets aan gedaan omdat het aangeboren is, maar hij werkt verder prima Mijn man en ik kunnen dus weer heel wat vraagtekens wegstrepen.. Maar, waar blijft ons oh zo gehoopte wens?? Ik heb afgelopen donderdag een gesprek gehad met mijn fert.arts en hebben samen besloten dat ik eerst weer terug ga naar de medische psycholoog. Ik zie in afwaswater allemaal echo koppies en embryo cellen, 's nachts zie ik van alles en heb enorm veel verdriet.. Ook mijn zusje heeft nu een zoontje van 4mnd,., Geheel onverwacht maar wel erg welkom,., Ook ik ben er enorm blij mee, maar als mijn neefje weer bij mij weggaat voel ik een enorme leegte en barst ik echt in een mega huilbui uit,., Dit was het voor eerst, ik ga mijn bedje opzoeken,., Willen jullie meer weten of ik heb dingen hieraan toe te voegen lees ik het graag!!!
hoi dames, wat veel geschreven na me eerste (voorstel)berichtje. Hebben jullie ook een contract moeten tekenen. over hoeveel embryo's je teruggeplaats wilt hebben bij je 1e,2e of 3e ivf. en of je het wilt laten invriezen? Vindt het erg moeilijk om een beslissing te nemen. heb tot volgende week donderdag de tijd.
Boedha: je gaat dus in 2012 de derde keer een punctie laten doen? Maar meid, laat jezelf niet gek maken ; probeer je te focussen op iets anders dan een kindje. Ik weet heel goed wat je door maakt, om je heen krijgt iedereen (ook waarbij het niet bij is gepland) een kindje en jij en ik en vele meiden hier met ons niet. Probeer het leuke van het leven in te zien, want ook zonder kindje kun je er iets heel moois van maken. En dan gaat het lukken om zwanger te worden!! Wanneer ga je in 2012 beginnen met de IVF poging? ilayda: Ja, dat gaat snel he, als je ff niet kijkt! We zijn er lekker veel mee bezig, haha. Ik zit er nu ook volop in dus voor mij is het nu een dagelijks denkmomentje (tijdens het prikken). Wij hebben ook een contract moeten tekenen, maar niet over hoeveel embryo's je teruggeplaatst wilt hebben. In het VU A'dam doen ze t/m 35 jaar maar 1 terug, of er moet al een hele goede reden zijn om er 2 te doen. Het contract was voor ons over het invriezen van de eitjes en wat je wilt wat er met de restanten ('mislukte embryo's en overgebleven zaadjes) gebeurt. Ik zou beginnen met het terugplaatsen van 1 embryo als ik jou was, heb je toch minder risico's dan als je er 2 terug laat plaatsen en dan zelfs de kans hebt op een drieling! Invriezen zou ik sowieso doen. Succes met het invullen!
Ook bij mij wordt er maar 1 embryo teruggeplaatst. Volgens mij ligt de leeftijdsgrens zelfs wat hoger om voor 2 in aanmerking te komen. Ik zou ook voor 1 gaan. Mocht je na de 2e poging nog niet zwanger zijn en je hebt de keuze, dan zou ik er misschien toch 2 laten terugplaatsen. En wie weet hou je nog embryo's over die op een ander moment kan laten terugplaatsen. Dat geldt nl niet als een poging. Ik heb afgelopen week het 'contract' ingeleverd. Embryo's mogen wat mij betreft ingevroren worden. Als de termijn verlopen is en ik ze niet meer nodig heb, dan wil ik dat ze vernietigd worden en niet voor onderzoek worden gebruikt.
Bij ons gaat het op dezelfde wijze als bij Tori en Kitty, ook wij mogen maar 1 emmy terugplaatsen( boven de 36jr mag je er wel 2) en als ik zou mogen kiezen zou ik er ook maar 1 willen. Als er meerdere minder goed ontwikkelde emmy's zijn krijgen we er wel 2. Ook wij willen eventuele goed gedeelde emmy's invriezen, toch fijn als je nog een poging kan krijgen zonder die hormonen en punctie te moeten krijgen en hopelijk hebben we zo ook meer dan 3 kansen. Ilayda, succes met de beslissingen, hoop dat jij en je partner eruit komen. Boedha, oh helaas ben je inmiddels een ervaringsdeskundigen jammer meis dat de vorige pogingen niet gelukt zijn. Verstandig om te zorgen dat je eerst wat beter in je vel zit, het valt ook allemaal niet mee dat ivf traject( en vooral de reden waarom je erin zit) dikke knuff en sterkte met deze (feest)dagen.
Ik heb nog geen contract hoeven tekenen, maar dat gaat nog komen denk ik. In mijn informatiemap staat dat ze standaard één embryo terugplaatsen, tenzij er meerdere behandelingen volgen, dan kun je kiezen voor max 2. Ik wil ook dat ze embryo's invriezen bij mij, dat zijn extra pogingen en die wil ik zeker niet laten liggen.
Oh Boedhha wat spannend zeg!! Heel belangrijk dat je eerst helemaal tot jezelf gaat komen. Je geest moet ook ontspannender zijn. (helemaal ontspannen zal nooit lukken helaas in deze fase). Gooi al je verdriet eruit. Lichamelijk is er dus niks aan de hand wat een zwangerschap in de weg staat. Dus geloof in jezelf!! Geloof in je lichaam!! En dan heb jij zometeen een positieve test . Waar zijn jullie onder behandeling? We gaan hier enorm voor je duimen!!!!
Boedha, kom op meid, ik weet zker dat het jullie el gaat lukken, probeer je hoofd inderdaad beetje leeg te maken en dan vol goede moed de derde poging in! Wij krijgen ivm de ines studie sowieso maar 1 eitje teruggeplaatst, maar meer zullen er bij mij waarschijnlijk ook niet groeien omdat ik daar geen hormonen voor krijg. En daarbij zou ik geen twee teruggeplaatst willen hebben omdat wij een meerling wat teveel van het goede vinden worden. Wel moeten we een contract tekenen dat bij evt 2 eitjes en er de tweede ingevroren mag worden als die ook bevrucht zou zijn. Tori, 31/12 dus je tweede fm. Spannend hoor en succes met spuiten. Fijne kerst allemaal
Hoi meiden! Ik kom me ook hier melden Nadat we in juni 2009 gestopt zijn met de pil, een lange weg van al dik 2 jaar in de MMM met de nodige operaties enz enz mogen we volgende week starten met IVF! Ben sinds donderdag gestopt met de provera (die ik alweer dik een maand slikte) en zit te wachten op mn ongi. Zodra ik ongi word mag ik starten heb alles in huis er voor, contracten zijn ondertekent! Iedereen fijne feestdagen en op naar een mooi 2012!
Spannend Cybje! Ik moet nog ruim 4 weken wachten voor ik mag starten ivm lange wachtlijst. Maar erg leuk als we straks onze ervaringen kunnen delen. En idd, iedereen een fijne kerst!
@Kitty: Ik heb in totaal 6 maanden moeten wachten voor ik uberhaupt mocht beginnen, maar kwamen steeds meer ingrepen bij mezelf tussendoor waardoor ik met terugwerkende kracht op de lijst werd gezet en daardoor direct mag beginnen. Bij mij in het ziekenhuis (UMC Utrecht) is het ook erg druk, als ik niet met teugwerkende kracht op de lijst was gezet had ik eind januari begin februari mogen starten. Suc6 meis Zou idd leuk zijn als we gezellig onze ervaringen kunnen delen!
Spannend Cybje!! Genoeg gewacht en nu eindelijk beginnen, wat fijn!! Wij moeten wachten tot 02-02-12 na overstap van Medisch Centrum Kinderwens naar Dusseldorf. 1,5 maand wachten vind ik nog meevallen, gelukkig waren we al bekend in DD. Anders wachtlijst tot begin april .
@Zonnestraaltje: Pfff... dat zou inderdaad klote zijn! Maar DD is wel goed heb ik begrepen idd! Lees er idd veel over hier op t forum! Owja... voor de gene die me misschien nog kennen uit andere topics in de afgelopen jaren... ik ben Flippo123 Had mn account verwijderd maar ben weer terug maar dan onder een andere naam