Eerste intake ziekenhuis, welke onderzoeken?

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Nelroos, 27 mrt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nelroos

    Nelroos Lid

    15 sep 2014
    91
    0
    6
    Ontwerpt en maakt handmade trouw- & geboortekaarte
    het Noorden
    Ha meiden,

    Komende week hebben mijn man en ik ons eerste gesprek op de vruchtbaarheidskliniek in het ziekenhuis. In de brief die we hebben ontvangen staat dat dit inhoud dat we zowel een gesprek als een eerste onderzoek krijgen. Wie kan mij vertellen wat dit eerste onderzoek inhoud? Ik ben best wel zenuwachtig namelijk Ik hoop dat het helpt als ik weet wat ik moet verwachten.

    Dank!
    :)
     
  2. sara1983

    sara1983 Actief lid

    6 nov 2013
    157
    0
    16
    x
    Hoi Nelroos, dat eerste gesprek is bij ons alweer een tijdje geleden, maar in ieder geval wordt het zaad onderzocht. Drie maanden later wordt dit dan weer onderzocht. Ik kreeg ook een inwendige echo volgens mij en we moesten allebei bloedprikken. Mijn vriend kreeg ook een echo. Dit zal wel per ziekenhuis verschillen en misschien ook afhankelijk van de reden dat jullie daar zijn. Heel veel succes!!
     
  3. sas27

    sas27 Fanatiek lid

    1 mrt 2011
    1.842
    9
    38
    Vrouw
    systeembeheerder
    overijssel
    Spannend!! Veel succes straks

    Bij ons was het eerste onderzoek een inwendige echo, bloedprikken
     
  4. esklessebes

    esklessebes VIP lid

    23 mrt 2014
    7.018
    3.671
    113
    Succes komende week!

    Na mijn mk word ik maar niet zw en heb ik een erg onregelmatige cyclus. Ben via de gyn doorgestuurd naar de fertiliteitsarts. Deze arts wil een cyclusanalyse doen omdat ik een onregelmatige cyclus heb.

    1e gesprek, allerlei vragen aan mij en mijn vriend.
    ze wilde een uitstrijkje doen en een echo maar was net ongi geworden dus heb dit bij de 2e keer gehad.
    2e keer was op mijn 10e cyclusdag. Kreeg een echo en uitstrijkje. Vriend moest een potje met inhoud inleveren.
    nu moet ik op cyclus dag 13 komen voor weer een echo.
    Hierna echo's totdat mn ei gesprongen is.

    Oja een week na mn ei dan moet ik nog bloedprikken. De gyn had ook al een keer bloed laten prikken dus bepaalde waardes hadden ze al.

    Blijft spannend.

    als je er behoefte aan hebt mag je pb'en hoor :)
     
  5. Miekiej88

    Miekiej88 Fanatiek lid

    7 nov 2011
    1.262
    0
    36
    Gelderland
    Wat spannend. Hier hetzelfde als de dames hierboven

    -gesprek waar bij ons een vragenlijst werd doorgenomen die we al eerder ingevuld hadden.
    -bloedonderzoek
    -inwendige echocontrole
    -uitstrijkje
    -spermaonderzoek

    Een vervolgafspraak en veel papier werk om thuis rustig door te lezen.

    Succes!!
     

Deel Deze Pagina