Ik moet de 30e ongesteld worden (zie banner) dus het gaat hier ook vlug! haha We zijn niet op de IVF lijst gezet aangezien er bij ons geen duidelijke oorzaak is waarom we na 3 jaar nog steeds niet zwanger zijn. (alle onderzoeken/kijkoperatie zijn hartstikke goed) Daarom willen ze eerst IUI doen voordat we aan IVF beginnen omdat er bij IVF meer risicos zijn voor je gezondheid e.d. We zullen zien, ik ben benieuwd. Ik heb al wel het recept voor de hormonen en ik moet bellen als ik ongesteld geworden ben. De derde dag krijg ik uitleg over hormonen spuiten en dan moet ik vanaf dag acht terug komen om te kijken wanneer de eisprong eraan komt. (bij vorige testen bleek hij telkens rond dag 10-11 te zijn, maar door hormonen kan het zijn dat het deze keer eerder is) Succes volgende week!
Jaa ik heb de medicijnen al liggen.. En ik heb maar 1 prik thuis liggen voor Als me eisprong Miss niet komt!! Maar we lopen dan een beetje gelijk! Wel spannen idd!!! Maar als dit niet lukt zal je toch niet onwijs lang te hoeven wachten op IVF? We moeten gewoon positief blijven!!! Maar ik heb wel al prik instructies gehad! Is niks ergs aan!! Jij ook succes!! En bedankt!
Vandaag al ongesteld geworden ipv zaterdag en het is de eerste keer dat ik dat niet erg vind Meteen een afspraak gemaakt voor vrijdagmiddag voor prikinstructie e.d. en vanmiddag het recept opgehaald bij de apotheek. Nu gaat het echte werk beginnen! Vanaf vrijdag moet ik dus spuiten gaan zetten en dan afwachten op de eisprong (die normaal rond dag 10 is) ik ben benieuwd!
Ooowww spannend!!! Voor jou gaat het echt gebeuren! Ik wacht er nog steeds op! Dacht dat het gister zou zijn... Maar dat net niet! Ik zei ook al tegen me man... Wilde nog nooit zo graag ongesteld worden! Hihi.. Maar nu is het nog steeds niet! maar nu zat ik net even op t toilet... En zit er een klein beetje bloed op m'n wcpapiertje... Beetje raar! Dus ik wacht het maar af!!! Jij succes!!! Xx
Wie weet.. de wonderen zijn de wereld nog niet uit! Ik duim voor je! en mocht je wel ongesteld worden dan duim ik voor de IUI! Komt vast en zeker goed met ons haha
Zo, dat viel ook weer mee. Wat ben ik toch een bikkel hè Eerste prik achter de rug, (of eigenlijk in de buik haha) en nu moet ik het de komende dagen zelf gaan doen. Woensdag moet ik terug komen om te kijken hoe mijn eitjes gegroeid zijn, wel bij een andere gyn als ik normaal heb, maar dat mag de pret niet drukken. Ik ben er klaar voor!
Oooooww spannend!!! Nou die prikken vallen wel mee toch?? Hihi ik ben nog steeds niet ongesteld... En van de week al een test gedaan maar die was negatief... Dus ik wacht het nog rustig af! Maar wachten duurt zo lang!!! Jij succes deze periode met het ziekenhuis.. Ik ga ook voor jullie duimen!!! Xxx
Nou bij mij is het ook doorgebroken! Ik mag moet maandag ook bellen! Dus ben benieuwd wanneer ik de 1e keer de echo heb! Het gaat nu echt gebeuren! Zoo spannend! Xx
Ooowww ik heb ook gebeld! Ik moet dinsdag voor m'n 1e echo! Ben zo benieuwd!!! We lopen bijna tegelijk!!
Idd! Ik mag woensdag voor de eerste echo. Hoe komt het dat jij dat dinsdag al hebt? Is dat niet vlug? Bij mij is het de 8e dag en dus vanaf dag 3 spuiten zetten. Op zich heb ik er helemaal geen last van. Ik was bang chagerijnig te worden of juist super emotioneel, maar tot nu toe heb ik alleen puisten gekregen. (oftewel jeugdpuistjes haha) Ik hou je op de hoogte!
Ik moet volgende week dinsdag! Dus we zitten een kleine week na elkaar! Ik moet op dag 11 naar de echo! Ik ben vandaag begonnen met clomid! Die hoef ik maar 5 dagen te slikken! Maar heb hier wel iets last van! Een erg kort lontje e.d! Maar gelukkig heb jij niks! Spannend! Succes woensdag! Xx
Gisteren de echo gehad en de hormonen werken goed! Ik kreeg meteen de andere spuit waardoor de eisprong moet komen. Morgenochtend is het de dag! Dan moeten we sochtends tussen 8.45 en 9.00u het zaad inleveren, waar ze de beste uitfilteren (of zoiets) daarna word het bij mij ingebracht. Dan is het daarna duimen geblazen. Duim je mee??
Oooww spannend!! Hoop dat het bij mij ook zo snel gaat! Ik ga zeker voor je duimen!! En je moet gelijk blijven dan? Of is het smiddags dat je terug moet komen? Ik ben zoo benieuwd!!!! We gaan met z'n alle duimen! Ala eerste voor jou!!!!
In mijn geval (ik weet natuurlijk niet of dat altijd zo gaat) hebben we het om 8.30u ingeleverd en om 10.15u mochten we het weer op komen halen. In mijn eigen ziekenhuis werd het ingebracht. Ik heb wel weer een recept meegekregen voor nieuwe hormoon ampullen maar hopelijk kan dat recept in de prullenbak haha! We zullen zien. Ik zal ook voor jou duimen!!
@mieps ; ben geweest! Hoor vanmiddag of ik terug moet komen.. Er was wel een groot eitje maar me baarmoederslijm was nog niet dik genoeg! Even kijken hoe m'n bloed is! hoor vanmiddag meer! Xx
Nou ik mag vrijdag hoor! Moet tussen de middag de terugplaatsing doen! Zo spannend!!! Jij moet nog een weekje wachten om te testen??? Xxx
Nog bijna 2 weken zelfs... Ik heb een hele vroege eisprong en die hormonen maken het er zeker niet langer op! haha. Ik vind die wachttijd dan wel weer lang.. heb gelukkig wel wat afleiding, want maandag ben ik jarig wat ik dit weekend al ga vieren. Hopelijk krijg ik dit jaar een heel speciaal cadeautje! Succes vrijdag!
Nou... Ben vanmorgen. Geweest! Was niks ergs aan!! Jaa t was niet romantisch maar toch!!! nu 2 weken wachten en dan bloedprikken voor een test!! Spannende tijd!! We gaan lekker duimen met z'n alle!!