Hallo, Afgelopen zaterdag was het zo ver, eindelijk na al dat wachten mochten we voor de eerste keer na Arnhem rijnstate voor onze eerste kid inseminatie want had afgelopen vrijdag 10-07 een positie test. Erg spannend nu allemaal we kunne het allemaal maar afwachten en hopen, zijn der meerde vrouwen die ook net begonnen zijn? En die het leuk vinden om hier over te praten? Liefs manon
Hoi Man0ni, ik heb eind mei mijn eerste KID inseminatie gehad en we hebben heel erg geluk gehad, want ik was meteen na de eerst poging zwanger. Maar wat was dat wachten spannend zeg... Ik had heel de tijd het idee dat ik toch gewoon ongesteld ging worden, maar het bleef maar uit, uiteindelijk heb ik toch een test gedaan en deze bleek positief. ondertussen ben ik 9 weken en 4 dagen zwanger en wat is het spannend allemaal. Hopelijk valt het wachten je mee en is het ook meteen raak. Ik zal voor je duimen in elk geval!
Ooh spannend he! Veel succes met de wachtweken. Ik duim voor je! Hier was het na de derde iui-d raak. Vond vooral de eerste keer heeeel erg lang wachten.
LinRo1 Gefeliciteerd zeg!! wat een geluk! en dat na 1x ook behandeld hier in NL? Merkte jij al wat in je wacht weken? Ik moet nog 11 dagen wachten ma valt echt niet mee zeg je staat der mee op en je gaat der mee na bed!! Niny Gefeliciteerd hoe ver ben je nu? Dankjewel! het valt echt niet mee met wachten!
Manoni, dankjewel! Ik ben nu 11 weken ver. Ja wachten is inderdaad vreselijk, al vond ik de eerste keer het ergste. Hopelijk moet je maar een keer!
Ja ik ben gewoon in NL behandeld, vonden wij wel net zo makkelijk. In mijn wachtweken had ik wel klachten, maar die kwamen vooral overeen met de klachten die ik heb als ik ongesteld moest worden. Ik was er dus ook van overtuigd dat ik niet zwanger was, maar goed dat bleek dus wel het geval te zijn! Ik hoop dat je deze wachtdagen goed door gaat komen, zal voor je duimen!
Hallo, ik zit ook in mijn wachtperiode, wel geen donor inseminatie. Vorig jaar ben ik na 1x IUI zwanger geraakt van mijn zoontje die in oktober is geboren (is nu 9 maanden). 09/07 heb ik terug mijn 1ste inseminatie gehad voor een broertje of zusje. 25/07 mag ik testen. De gyn zei me natuurlijk dat de kans wel klein is dat ik voor een 2de ook weer onmiddellijk zou zwanger zijn.. ik weet niet goed wat te denken.. maar blijf realistisch! succes!