Ben ik weer! Lees nog af en toe mee, krijg dus niet alle's mee. Nog niet heel veel positieve verhalen hier. Balen! Na echo nummer 2 die niet goed was begon het plannen van de curettage. Radboud had bedacht dat het wel volgende week kon. Baal enorm dat het weer een week zou duren en zie volgende week maar nijmegen in of uit te komen. Dus donderdag gebeld of het niet in een ziekenhuis dicht bij huis kon. Werd in eerste instantie moeilijk over gedaan maar uiteindelijk toch toegekend. Vrijdag zal het dan moeten gebeuren. Als het niet eerder uit zich zelf komt. Dan zit het namelijk al bijna 5 weken niet goed te wezen. Bizar toch?! 5 weken geleden is de groei gestopt en nog wil het niet loslaten. Ben er nu zo klaar mee! Vind het wel prettig dat mijn eigen gynaecoloog de curettage doet. Daar stapten we 6 jaar geleden vol goede moed naar binnen. Dames veel succes en sterkte!
Ooh zo hard balen!! Heel veel sterkte lieve meid, echt stom dat dit geluk maar even mocht zijn... hopelijk komt het toch nog spontaan op gang, en anders veel succes bij je curettage! Ik duim echt mee voor de volgende poging!
Wat een gedoe Liefde overwint! En ja, een natuurlijke miskraam kan inderdaad lang op zich laten wachten, regelmatig pas bij 12-13 weken (was bij mij ook het geval). Hopelijk komt het nog vanzelf op gang en anders veel sterkte bij de curretage (en daarna natuurlijk)... digi knuffel!
Piindaa, dat is heel erg jammer joh.... Het wordt tijd dat we hier een roze golf krijgen! Liefde, wat vreselijk zo'n lange weg. Ik moest ook lang wachten op curettage en heb daarom toch voor de tabletten gekozen. Dat werd ook een verhaal zonde end leek het, dus het maakt wat dat betreft niet uit. Voor nu is het gewoon heel moeilijk dat het niet vanzelf komt, ondanks dat het al zo lang niet goed is. Je wilt het eruit en misschien zelfs al 'gewoon' weer door... Veel sterkte meid!
Helaas was de test zondag nog steeds dezelfde kleur als vrijdag...heb daarna niet meer getest. verlies nu ook een beetje bruin en zag een beetje rood.... Bloeduitslag was 13 op donderdag (14 dpo) dus dat bevestigt waar ik toch al bang voor was...jammer dat het nu officieel een miskraam wordt en we weer een maand moeten overslaan . Sterkte iedereen.
Tatum, shit zeg! Ondanks dat je het wel aan het zien komen, valt dit natuurlijk enorm tegen.... En je lichaam is het dus ook al aan het afbreken? Hoe gaat het met je? De teleurstelling is groot natuurlijk.. Dikke knuff
Ach nee Tatum, wat verdrietig meid! Zo'n teleurstelling na eerst blij te zijn en ook al zag je het aankomen, het maakt het er niet minder om. Digi knuffel! Veel sterkte!
Bedankt dames. Het is wat het is...probeer er maar het positieve uit te halen dat er blijkbaar nog iets gebeurt...en ben ook blij dat mijn lichaam het deze keer zelf lijkt af te breken (verlies nu continu bruin...geen krampen oid, maar weet niet hoe heftig het is na zo'n korte zwangerschap?). Hopelijk snel verder met een cryo...
Tatum wat balen zeg! Maar gelukkig werkt je lichaam mee met het loslaten. Maar leuk is het zeker niet! Vandaag gebeld met het zh hoe we nu verder gaan. Moet na curettage eerst een cyclus afwachten voor dat we een evaluatie gesprek hebben. Vind ik jammer wan't dat houd 2 maanden rust in. (Ga ik van uit) tenzij het gesprek vroeg in mijn cyclus valt dan zouden we met geluk toch nog die maand een cryo poging kunnen doen.
Oh, Tatum wat jammer! ik hoopte echt dat het goed ging! Veel sterkte, en hopelijk kan je snel verder... X Proficiat Help, heel duidelijk! Genieten maar
Dank je wel meiden, nog een beetje onwerkelijk dit. Maar o zo blij nu hopen dat het een plak baby is!
Help, jaaaaa!! Die is mooi donker zeg! Gefeliciteerd!! Nog onwerkelijk dus? En hoe voel je je verder? Moet jij ook nog een bloedtest laten doen? Liefde, wat een lang traject hè? Aan de ene kant misschien goed voor verwerking en je lichaam laten herstellen (onderschat dat niet), maar gevoelsmatig wil je gewoon zo snel mogelijk door. Weetj e de datum voor de curettage al? Knuff
Wij eerste echootje vanavond! Vol spanning, maar denk dat het wel snor zit, toenemende symptomen! Nu nog het beeld erbij en dan is het helemaal voor echt!
@ Help: wauw wat een knal positieve test! Gefeliciteerd meid! @ Jojo: spannend de eerste echo, maar ook leuk om jullie kleintje te zien. Hoeveel weken ben je nu? @ Liefde overwint: ja dat extra wachten is lastig, maar soms ook goed voor het lichamelijk herstel... succes meid en nogmaals veel sterkte!
Jojo, hoe is het gegaan? Mooi beebje gezien? Ik kon me niet inhouden (heb ik nooit), dus vanavond een test gedaan. Twee dagen te vroeg dus. Maar dit is het resultaat...