Hihi Die eerste spuit is altijd weer een overwinning!! Over een week doe je het zonder problemen De tip die ik hier kreeg van het schuin inpikken van decapeptyl werkt trouwens top!! Beetje schuin in de huis prikken dan merk je er minder van, iig zorgde dat voor het grote deel voor een mindere pijnlijke injectie bij mij Succes nog met de resterende prikjes!
Wauw geweldig!!! Laat je vanmiddag even weten wat het resultaat is!!! Ik wens jullie een heleboel mooie kindjes met deze lichting hahaha Vervelend dat de punctie tegen viel, wat voor pijnstilling heb/had je gekregen? En die napijn lijkt mij ook logisch, het is niet zomaar iets wat er gedaan is. Hoe monitoren ze of je wel of niet ohss krijgt/hebt?
Laatste test spam. Volgens mij gaat alles goed daarbinnen. Ga nu stoppen met testen. Meer zwanger dan dit word ik niet Hoop over een paar weekjes allemaal van dit soort testjes te zien bij jullie! Zet m op strijders!
spannend!! @xxLinn lekker rustig aan doen, mooie oogst! Ik heb vanmorgen weer meting gehad, ziet er redelijk goed uit. had op meer gehoop maar het is wat het is. rechts 2 en links nu 4 en 2 kleinere, hopelijk gaan die nog even meedoen. heb voor 2 dagen weer medicatie mee. dan wordt er bekeken. maar arts gaf wel aan dat goed eruit ziet en hopelijk gaan die kleine mee. ik had gehoopt op meer maar ja, afbreken... is ook al wat. wie zegt dat er volgende keer meer zijn. Hopelijk mooie bevruchting en blijven er na de pgd test nog wat over en komt er terugplaatsing.
Dag dames, Graag zou ik ook mee willen kletsen. Berichten die ik op internet vind zijn vaak al oud. Wij zitten in de wachtweek na onze eerste tp. Ik heb fostimon en cetrotide gespoten. Dit ging goed. Uiteindelijk 5 rijpe, goede eitjes. Na de punctie werd er gebeld dat er 3 waren gaan delen. Op 3 okt tp gehad van een 8 cellig embryo. Eentje van 8 cellen is ingevroren en eentje van 4 cellen. A.s. dinsdag mogen we testen. Het wachten is lastig. Heb t idee dat t niet gelukt is. Daarnaast heb ik wel last van hormonen door de utrogestan. Ik had verwacht van de spuiten laat te krijgen, dit viel gelukkig mee. Voor de dames die aan het spuiten zijn; jullie kunnen het! Iedere spuit is een overwinning. Probeer te ontspannen (ik weet dat het lastig is). Ik dacht altijd 'het moet en is zo voorbij'). @indy90 GEFELICITEERD! Het ziet er echt super goed uit. Zo blij dat het allemaal gelukt is! @Littlegirl1989 ik had 8 folikels en 5 eitjes. Ook niet veel, maar genoeg voor 3 bevruchtingen @Nienid die rommelende darmen had ik ook. Dot komt omdat je baarmoeder/ eierstokken en darmen vlakbij elkaar zitten.
Thanks! Hoop dat het voor jou ook raak is ik voel verder ook vrij weinig hoor dus dat zegt niks. Spannend!
Ik heb geen idee waarom eigenlijk? Ik weet wel dat rond de 10 wenselijk is, maar meer ook prima is. Ik zat op een hele lage dosering hormonen, ze hadden dit bij mij ook niet verwacht. Bij de eerste meting telden ze er ongeveer 12 en dat was een prima resultaat. Maar met de punctie was de gynaecoloog iets minder blij dat het er zoveel waren ivm verhoogde risico op ohss nu. Wat fijn! Je voelt de bel dan echt in je huid "borrelen" he? Had ik in ieder geval wel als ik het vergat. Voor je het weet slik jij je laatste pil, mag je starten met stimuleren en is de eerste fm. Tijd gaat zoooooooooooooo snel. @Nienid het lijkt me heel prettig dat ze jou zo goed in de gaten houden en het perfecte moment proberen te zoeken. Gisteravond de Pregnyl / ovitrelle gespoten. Heel veel succes alvast voor dinsdag.
Ik kreeg tijdens de punctie morfine en dormicum, nadien nog een zetpil ? maar ik weet niet wat dat was. Afgelopen 2 dagen verder paracetamol genomen. Vanmorgen werd ik wakker en het voelt eindelijk weer wat beter! Ze monitoren het door bloedprikken en een extra echo. Verder moet ik me dagelijks wegen. En heel veel drinken, ter voorkoming. Ik heb geen symptomen tot nu toe dus ik heb goede hoop
Welkom @Iejoor57 Hopelijk morgen een prachtige test @Diddeltje 6 grote dus. Spannend. Hopelijk gaan die 2 kleine mee en heb je er 8. Lijkt mij een prachtig resultaat. Wanneer heb je weer een follikelmeting?
Herkent iemand van jullie vreemde dromen tijdens de hormonen? Ik droom eigenlijk nooit zo dat ik het onthoud. Nu droom ik steeds rare dingen, meestal gaat het om ruzie met mijn man maar in bizarre setting. Vandaag had hij bijvoorbeeld twee mensen neergeschoten terwijl ik naast hem zat in de auto. Toen de politie hem kwam arresteren kregen we ruzie ik word echt naar wakker en het duurt even tot ik me realiseer dat dat echt een hele rare droom was.
Goedemorgen dames, @Nienid Succes morgen met de punctie. Komt allemaal goed! Ik zag er ook enorm tegenop, omdat ik bang was voor de pijn. Dit heb ik ook uitgesproken naar de arts. Ik heb een infuus gehad met daarin een middel waardoor ik de pijn niet echt voelde. De punctie viel mij echt 100% mee. Ze gingen op mijn buik hangen om beter bij een follikel te komen, hier voelde ik vrij weinig van. Een uur voor de punctie mocht ik naproxen (600mg?) slikken en twee paracetamollen. Als je deze ook gekregen hebt raad ik aan om de tweede naproxen na de punctie in te nemen (even overleggen met de verpleegkundige wat je mag nemen). Na de punctie kan je namelijk nog last hebben van na pijn. Dit is vervelend, maar hier kan je gewoon medicatie voor innemen. Alleen de dag van de punctie heb ik pijnstillers (paracetamol) genomen. Drie dagen na de punctie was fietsen nog wat vervelend, maar ik kon het wel gewoon doen. Succes en houd je doel voor ogen! xxx @Littlegirl1989 Dat gekke dromen heeft denk ik met 'spanning' te maken. Je verwerkt je dagelijkse leven in een droom. Ik kan altijd mijn dromen goed onthouden. Pas heb ik gedroomd dat ik een zwangerschapstest deed en daar kwam een + te staan . Een paar weken geleden droomde ik dat ik bevallen was van een meisje. Allemaal wensen die ik graag zou willen.. ------------ Morgen mag ik testen. Ik heb een klein beetje bloed verlies gehad, maar ben nog niet echt ongesteld. Ook geen bruine afscheiding wat ik normaal wel heb. Dit kan ook komen, doordat ik Utrogestan gebruik en dat mijn cyclus blokkeert. Ik ben heel benieuwd, maar ben zo bang voor de uitslag...
@indy90 gefeliciteerd wat heerlijk!! Stimuleer nu 2 weken. Afgelopen zaterdag weer meting maar helaas niet heel veel bijgekomen, zaten nu 3 van 15 a 16 mm en nog 2 a 3 kleinere die misschien nog mee gaan doen, maar de punctie gaat sowieso door ook ivm mijn leeftijd maar die paar die er zaten groeiden mooi te mooi om niks mee te doen zei ze. Morgen weer een echo, wellicht krijgen we dan te horen wanneer de punctie is.
Hoi Sssilly, Super spannend allemaal! Het maakt niet altijd uit of je veel grote follikels hebt. Ik had er in totaal ook 8, waarbij de grootste 21mm was. De rest allemaal rond 16/ 18mm. Uiteindelijk gaat het erom dat je eicellen rijp zijn en bevrucht kunnen worden. Succes en houd moed.
niet meer, vanavond pregnyl zetten en woensdagochtend de punctie!! wel weer spannend, ook al wordt het de 5e keer.
@Iejoor57 succes vandaag, ik duim voor je! Ik heb gistermiddag een gesprek gehad met mijn leidinggevende en afgesproken de aankomende twee weken een dagje minder te werken. Volgende week gaan we een lang weekendje weg dus had zelf al vrije dagen opgenomen en deze week dus even een dagje extra thuis. Ook wel goed realiseer ik me, gekke dromen blijven komen en daardoor slaap ik echt onrustig. Even bijkomen dus. Gelukkig is de tijd te overzien, over anderhalve week mag ik al gaan stimuleren.