Dames heb goed nieuws. Heb ziekenhuis net gebeld n mag morgen voor bloedtest. De ziekenhuis zegt als je vandaag weer positief hebt getest dan is de kans heel groot dat je zwanger bent.
Bedankt voor de steun dames, doet deugd te weten dat ik niet de enige ben. Heb gewoon een baaldag. En zie het even somber in. Al blij dat ik vandaag niet moet werken. Een verloren veldslag is nog geen verloren oorlog zeggen ze hier. En al een geluk dat ik en België 6 pogingen heb.
Lichtje wat fijn meis, en wat spannend ook, maar beter denk ik dan tot vrijdag in de "stress" zitten Ga duimen voor goed nieuws meis Isa heel begrijpelijk meis. Neem je tijd er ook voor. Wel fijn dat je vandaag niet hoefde te werken. En idd meis een verloren veldslag is nog geen verloren oorlog.
Thnx lovelymom. Ja inderdaad. Maar ze had mij wel moed ingesproken.... morgen wordt t vervolgd. Mijn test is vandaag donkerder
Ooh Isa wat een rotdag. Heeeele dikke knuffel! Niet opgeven he. Yes we can. Ik heb na onze mislukte terugplaatsing op FB gepost: Winners are losers that don't give up, so head up and try again! Ik weet meer juist wie het vroeg maar de uitslag is nog niet weg. Alles behalve het wordt steeds erger Ik zie er nu ongeveer zo uit! (Heb foto even van google geplukt want ik zet liever geen foto's van mezelf hierop ) => http://img.webmd.com/dtmcms/live/webmd/consumer_assets/site_images/articles/health_tools/adult_skin_problems_slideshow/dermnet_pityriasis_rosea_torso.jpg
Ow dansprinsesje, vervelend zeg! Jammer dat t niet minder wordt... kan er niks aan gedaan worden? En kan het niet ook een combi zijn een allergie voor de hormonen?
Dat is waar! Maar zowel een negatieve test als een positieve test geeft voor mijn gevoel nu geen zekerheid, dus daarom wachten we rustig af Fijn voor je Lichtje dat je morgen al een bloedtest mag doen, spannend!
Sara1983, geeft een bloedtest je wel zekerheid dan? Ik heb voor mijn gevoel pas een soort zekerheid als ik een mooie echo zou hebben... En echt zekerheid heb je als een beebje in zijn of haar wiegje ligt. Zo zei de gyn het altijd tegen mij. En daar heeft hij wel een punt... Al zou een positieve test me wel positief stemmen/maken
Ik heb a.s vrijdag mn eerste follikelmeting. Uitgaand van de vorige keren/pogingen zou ik dan ook al punctie klaar zijn. Maar kan deze keer net zo goed anders zijn natuurlijk. Ik hoop toch wel zondag en anders maandag de punctie te hebben.
Lovelymommy wat spannend zeg. Maar heb jij een andere traject dan ons?? Ik zal wel duimen voor n brusje voor de kids.... spannend.
Nee, je hebt uiteraard nooit enige zekerheid in het leven. Maar een bloedtest geeft mij (persoonlijk) meer zekerheid dan een thuistest. Als ik nu positief zou testen, zou ik alsnog in onzekerheid zitten tot de bloedtest. Als ik een negatieve test heb idem. Ik maak het voor mij makkelijker door nu niet te testen, het is allemaal al spannend genoeg. Ik denk dat iedereen deze twee wachtweken op zijn manier zo dragelijk mogelijk probeert te maken. En begrijp me niet verkeerd, ik ben absoluut niet tegen te vroeg testen. Nogmaals, iedereen op zijn manier.