Onze inbouw vaatwasser is aan vervanging toe. Is er iemand die ons 1 kan aanbevelen? Als ik nu de machine aanzet, moet ik ervoor zorgen dat de deur meteen opengezet wordt als de machine klaar is. Anders droogt het niet goed. Als ik het eens vergeten ben, moet ik een deel nog nadrogen met een theedoek. Ook draait hij best wel lang. 2 1/2 uur. En dan is dat nog niet eens het langste programma. Kort is nu 30 minuten maar is echt bedoeld voor licht bevuilde vaat en droogt ook niet na. Wij zoeken een machine die de vaat goed schoonmaakt met een kort programma, energie- water zuinig is, goed droogt en het liefst niet al te duur. En is het ook beter om laden van rvs te hebben?
Koop gewoon goede duurdere versie siemens bijvoorbeeld rond 600-700 euro. Iets wat minder maar wel ok is ikea
Een vaatwasser die een goed droogprogramma heeft is vaak een duurdere en duurt automatisch het programma ook weer langer. Zo is het ons destijd uitgelegd door een bevriende vaatwasspecialist. Heb toen op internet een goeie uitgezocht en in de winkel voor die prijs besteld. Wij hebben teouwens een bosch. Onze oude was ook een bosch van 12 jaar oud en deed het nog prima, maar omdat dat een lossstaande was en in de nieuwe keuken inbouw gewenst was een nieuwe gekocht. Hij kosste 750 maar heb 580 betaald. (Arme ondernemers)
Ok, bedankt voor de tips. Mijn man had zelf het merk Siemens al in z'n hoofd. Maar ik wil graag goed weten of alles wel goed droogt. Dan kan ik beter wat geld bijleggen. Ik heb dat nooit geweten dat een duurdere machine vaak beter droogt. Thanks!!