ff de link met mn hele verhaal http://www.zwangerschapspagina.nl/zwangerschap/538263-help-wie-heeft-gehad.html#post17653353 Net gebeld door gyn. en ben zwanger!! Durf t nog niet tegeloven
Gefeliciteerd muis! ! Heel leuk en fijn voor je.. eindelijk af vd onzekerheid 😊 Hopelijk kun je nu wat meer gaan genieten. Ik voel me beroerd en misselijk. Me buik trekt de hele dag en heb honger gevoel
Whhaaa muis! Gefeliciteerd! Even een kort berichtje, zal vnvd weer uitgebreid posten. Maar ik blijf ook liever op zp. Besloten vind ik verder prima hoor. welkom voor de nieuwe dames, gezellig! Hopelijk raakt iedereen snel besmet met het hcg'virus'
O muis!! Gefeliciteerd! Hier minder leuk nieuws. Het is fout gegaan. Veel bloed en krampen. Maandag weer contact met de verloskundige maar die gaf het ook weinig kans. Ik denk dat ik hier een tijdje wegblijf. Sorry dames. Het gaat even niet zo goed met me.
Nee magnolia! Snap dat je hier dan even weg blijft al zal ik je erg missen! Muis gefeliciteerd! Doe je nog wel mee met de mud masters? Hier vandaag echt flink beroerd.. Moet mezelf echt dwingen te eten want dat voelt heel raar terwijl ik me daarna een stuk beter voel..
Ja doe gewoon mee. Hier vanochtend voor t eerst overgegeven. Kids zaten al in de auto om weggebracht te worden. Ben naar de wc moeten sprinten. Kan maar weinig eten. Vanmiddag goede sportbh gehaald, (.)(.) Doen al pijn als ik de trap op ren, laat staan als ik op moet sporten
Magnolia neeeee, vind het zo erg voor je, hopelijk is het een innestelingsbloeding, had ik ook bij mijn zeangerschap tot 10 weken. Daarna ging het pas weg. Muis, van harte gefeliciteerd! Geniet ervan!
Loes ga je springen bij Mud Masters? Hier vorig jaar wel gedaan maar ben nu huiverig ervoor. Is toch 5 m
Ooh nee, magnolia. Wat vreselijk! Ik hoop dat de echo toch wat anders zegt, maar met krampen.... ik ben bang voor je. Dikke knuffel lieve meid! Kom maar weer wanneer je er klaar voor bent.
Hoi lieve dames! Jullie zijn net een warm bad, bedankt voor de lieve woorden. Nee, ik geloof er niet meer in. Veel bloed en krampen. Testen lopen al twee dagen niet meer op en vandaag niet meer misselijk en veel hoofdpijn en dorst. Het voelt helemaal niet goed. Wat denken jullie trouwens hiervan, de afgelopen twee maanden lichte streepjes rond NOD en dan ongesteld, en nu oplopende strepen en pisitieve clear blue daarna aflopende testen en ongesteld. Het lijkt dat er dus al drie maanden iets niet goed met de innesteling gaat. Kan een gyn daar iets mee?
Is lastig te zeggen meid, het kan zoveel zijn. Het beste is toch denk ik wachten wat gyn zegt. O meid, hoop zo dat het mee valt.
Ik denk het wel magnolia, het lijkt me iig genoeg reden om eens te laten kijken. Kleine tip is om dan ook te prikken op vitamines. Ik weet niet welke, maar er schijnt dat een tekort aan een bepaalde vitamine samen hangt met de innesteling. In Belgiƫ kijken ze daar vaak beter naar dan in nl. Sterkte meiske!
Nee magnolia.. vind dit heel erg voor je... knuffel Kom maar weer terug als je er zelf klaar voor bent. Nee heb je en ja kun je krijgen. Zou het dus iig voorleggen bij de gynaecoloog. welke ovu testen zijn betrouwbaar en goed? Denk hier toch wel ongesteld te worden.. Weet niet waarom een voorgevoel.. Nog leuke weekend plannen dames? Knuffel voor iedereen
Ik gebruik ovu testen van testjezelf. Dit gaat altijd wel goed. Vorige maand niet echt een ei gevonden. Vandaag 2e dag dat ik een testje gedaan heb en het streepje is nog steeds licht van kleur, beetje hetzelfde als gisteren dus ik ga er vanuit dat het morgen/maandag wel donkerder gaat worden. We knuffelen gewoon maar door, tenminste als manlief zin heeft want het is inmiddels weer 3 dagen geleden.
Muis heel veel succes en plezier vandaag! Springen weet ik nog niet of ik dat ga doen.. Laat je weten hoe het was? En hoe laat mag je?