Ik wil een digitaal fotoboek maken van mijn zoontjes eerste jaar. Welke is mooi van kwaliteit en gemakkelijk te maken?
ik heb er laatst 1 gemaakt op albelli.nl en van de week het album binnen gekregen. De kwaliteit is echt heel mooi, en je kan heel veel verschillende achtergronden, kaders etc toevoegen. Echt heel leuk!
ik heb ze al van kruidvat/hema/blokker/albertheijn e.a. Onlangs een van Albelli gemaakt, en die beviel erg goed, Het programma, de kwaliteit. Ik kan die zeker aan bevelen. Programma heeft ook veel mogelijkheden. Ook tussentijds opslaan en later verder gaan zonder problemen is hier mogelijk. Service is ook goed.
Ik daarentegen vind de kwaliteit van kruidvat het best. Het programma heeft ook de meeste extra's m.b.t. kaders, achtergronden e.d. Ik heb digitaal mijn eigen trouwboek gemaakt. Voor de zekerheid die van Hema (=albelli, namelijk ook zelfde software) en kruidvat naast elkaar gelegd. Kwaliteit van kruidvat was beduidend beter. Ook nog het makkelijkst in gebruik. Kruidvat daar kan mijn moeder zelfs een album mee maken, en die van de Hema niet. Tjonge, het lijkt wel alsof ik aandelen heb in de Kruidvat