Voor degene die kerst vieren met cadeautjes, wat kopen jullie (of hebben jullie al gekocht) voor jullie dreumesen? ik moet nog inkopen gaan doen. Ze krijgt al een speeltuin van little people, een speelgoedstofzuiger en natuurlijk niet te vergeten een nieuwe pyjama
Ja hier nog een die kadotjes gaat geven moet alleen nog shoppen Ik zelf zit te denken aan wat voorleesboekjes bijvoorbeeld bumba dikkie dik dat vind ze op dit moment geweldig. Stapelbolokken en ja wel ook een pyjama. Ze snapt er denk toch nog niks van en ze is binnen kort ook jarig dan krijgt ze weer genoeg. Nu al hoofdpijn waar laat ik dat spul.
haha hier ook al zo'n dilemma.. in sept is ze jarig geweest, met sinterklaas al onverwacht verwend en nu met kerst doen we altijd cadeautjes... wil nu wel iets wat ook makkelijk meekan, als we op visite gaan ofzo. boekjes heeft ze geen geduld voor.
Hier ook net jarig geweest, zusje erbij en de sint, dus ook mega veel gekregen. Ze krijgt voor kerst een poppenbedje, poppenslaapzakje, teletubbieknuffel en een Vingino bodywarmer.
Hier ook in september jarig geweest en met de sint ook helemaal verwend. Heb op dit moment de little people dierenstad voor hem staan en wil er nog wat bijhalen. Weet alleen nog niet wat. Weet wel dat hij van mijn ouder de little people kerststal krijgt.
Wij hebben geen Sint gevierd, gezien haar leeftijd kan het nog. Met kerst doen we kadootjes en ik heb vooor haar gekocht: - Handpop Mr Jummy van Sultana - Boekje van Bumba - Klei - Boom van Vtech( met ballen of zoiets)
We hebben als interklaas gevierd dus met kerst doen we rustig aan. We hebben een zitzak van sit 'n joy voor hem gekocht en van mijn moeder krijgt hij kleding.
Voor kerst hebben wij een tinnen theeserviesje en de zingende/pratende theepot van fisher price gekocht. Ook krijgt ze nog houten groente en fruit voor bij haar keukentje. Wat ze van de rest krijgt weet ik niet.