Joepie weer zwanger! Ontzettend spannend, ben erg bang dat het weer misgaat! Straks 2 weken op vakantie, hopen dat alles blijft zitten.
Gefeliciteerd! Ik weet hoe spannend het is om weer zwanger te zijn na een miskraam... Probeer je gedachten te verzetten!
Ook ik ben terug zwanger na een vmk en een miskraam op 8 weken. Zit nu 1 dag voor nod. Had gistrn al getest en positief.. vandaag ook nog eens. Zal de foto even uploaden .. heb ze bij elkaar gezet. Hopelijk wat duidelijk want tis via mijn gsm gedaan. Waar de 2 staat is van gistrnavond en bij 1 van vanmorgen. Had bij mijn bvorige zwangerschappeb op nod zelfs niet zo een mooie test.. dat stelt me dan toxh gerust. Kan pas volgende week bij de dokter voor hcg bepaling. Vertrek namelijk op lang weekend straks na mijn werk. Wat denken jullie van de foto?
Gefeliciteerd hier in juni miskraam gehad en nu in de eerste cyclus ook weer zwanger(heeft ruim 10 weken geduurd voor ik ongie werd). Vind het ook super spannend en eng. Lijkt me wel fijn dat je op vakantie gaat ben je toch er anders mee bezig. Misschien fijn dat je dagen 'sneller en anders zijn'. Nogmaals gefeliciteerd !!
hallo dames, ook ik heb vandaag 2 positieve testen gedaan. ik heb in mei een miskraam gehad, en ben nu dus weer zwanger. Ik ben super blij, maar durf niet blij te zijn omdat ik ook weet hoe het anders kan, grrrr!! nog tips om hier mee om te gaan?
Voor iedereen die weer zwanger is: GEFELICITEERD!!!! Ik heb ook een mk gehad eind april en was gelukkig inmei direct weer zwanger. Ik heb de eerste 12 weken echt niet genoten, ik was zo angstig en uiteindelijk voor niks, want onze kleine groeit en doet het geweldig. De kans op een goede en gezonde zwangerschap is vele malen groter dan een MK. Dus ga gewoon genieten, vergooi die eerste weken niet aan stress en onzekerheid, het is zoooo zonde!
Van harte gefeliciteerd!! Wat toevallig wij hebben ook een miskraam gehad in mij en wij zijn ook weer zwanger Een hele fijne vakantie toegewenst!!
oh wat heerlijk om te lezen dat het ook weer goed kan gaan na een miskraam!! en wat een positieve adviezen. ik heb 2 oktober mijn eerste echo......... heb er zin in!! mijn angst is eigelijk weg en ik voel me super blij en enthousiast. dus ik hoop dat het goed zit