Afgelopen jaar was voor ons een jaar om snel af te sluiten en te vergeten. Het begon met een miskraam in januari, vervolgens een missed abortion in juni en weer een miskraam in november. Voor de geboorte van ons zoontje -jan 2008- heb ik ook al 's een miskraam gekregen. In 2009 startten we met velen onderzoeken. Uiteindelijk via een second opinion in een ander ziekenhuis zijn we erachter gekomen dat mijn schildklier te traag werkt en ben ik sinds maart aan de medicatie (Thyrax). En met resultaat: want ik ben zwanger!! Met Pasen hadden we een positieve test in handen. En vandaag hebben we op de eerste echo (met 7 wkn) een kloppend hartje gezien. We zijn zo blij en zo ontzettend dankbaar! Het was net wel even confronterend toen de echoscopiste vroeg hoeveelste zwangerschap dit was en dan kom je op zes. Maar goed, ik zal de miskramen en het ongelooflijke rotjaar nooit vergeten, maar dit voelt wel als een enorme pleister op de wonde. Ik duim, bid, smeek en hoop dat dit een plakwonder is.
Lieverd! Ik hoop echt dat het jullie dit keer gegund is! Nogmaals heel erg gefeliciteerd!!! Liefs Cyntje78
Tot nu toe goed whahaha!! Donderdag ga ik mijn banner veranderen Donderdag avond de uitslagen van mijn bloedonderzoeken. Dus ben benieuwd!!
wat is er precies onderzocht? Het zou toch heel bijzonder zijn als we nu gewoon tegelijk plakbeebs hebben, Cynth!! Het is wel klaar met alle ellende toch? Ik ga voor je duimen en kaarsjes branden, alle positieve energie is goed!
Er is geprikt op: Progesteron, Prolactine, T3h en chlamydia. Dat zijn de standaard onderzoeken tijdens de orienterende onderzoeken. Inderdaad... wij zijn nu aan de beurt, niet? Hier word er ook flink geduimd én elke avond steek ik bij mijn boeddha een kaarsje aan Ik ben deze ronde wederom erg positief begonnen, met af en toe een emodagje... maar ik hoop dat het positieve aan mag houden
Lieve L78, Ook hier nog even een felicitatie. Van harte meid, ik vind het geweldig nieuws dat je een mooie echo hebt gehad. Mijn duimen blijven nog even doordraaien voor een mooie echte plakbeeb.