ik zie heel lichtjes iets, maar ik lees de laatste tijd veel slechte berichten over kruidvat 2v5. Die schijnt ineens standaard vage streepjes te geven. Maar laten we positief blijven..ik hoop dat je morgen of overmorgen donkerder test
Ik begin nu lichtelijk chagerijnig te worden.Heb normaal toch echt een regelmatige cyclus van 28 dagen. Vandaag 1 dag na nod. Vanmiddag laat nog een test gedaan (kruidvat +) en die was net binnen de tijd positief. Daarna voor de zekerheid een midstream van 123zwangerschapstest en die was toch echt negatief! omo wit! Is er nog een kans, of hou ik mezelf voor de gek? Ik had vanmorgen wel een heeeeel klein beetje bruinverlies. Maar echt nauwelijks te zien. Normaal ben ik direct niet te zuinig ongesteld. Verder iets meer last van lage rugpijn dan normaal, af en toe last van de ogen, wazig zien, opvliegers en dan weer koud!
oehh spannend.. op de kruidvat test zie ik um ook lichtjes.. Hier op deze laatste foto '' lijk '' ik ook wat te zien met name links een streepje Spannend ik hoop voor je dat ze snel duidelijker worden !
Als ik me laptop een beetje schuin hou.. dan zie ik toch echt een licht streepje dus een plusje .. ben benieuwt !
Ik zie op al die foto's streepjes (mijn ogen zijn getraind geraakt?). Ik denk dat ze wel positief zijn, maar kan me voorstellen dat je liever een dikkere streep zag!
Vanmorgen weer getest met clearblue plus (die kan je 4 dagen voor je nod gebruiken)... hartstikke negatief! Snap er geen jota meer van!
Voor NOD kan er natuurlijk wel sneller iets mis gaan dan erna (ik geloof dat 25% nog voor de menstruatie afgebroken wordt en dan met de menstruatie meekomt --> een niet goede zwangerschap/innesteling afvoeren is ook een 'functie' van de normale menstruatie). Wel naar, het kan denk ik nog alle kanten op tenzij je nu ongesteld wordt. Ik test zelf ook liever niet voor NOD om die reden. Als ik me kan inhouden dan he? Sterkte!