Haha leuk dat je het ook besteld hebt 2501! Ik heb ook maatje 56 en krijg hem ook tussen de 15e en 19e. Duurt altijd lang bij H&M. Maar dan hebben we het wel. Mijn vriend vond hem gelukkig wel heel schattig haha.
ik heb nog niks aan me man laten zien ...als de pakketje komt dan geef ik hem of met zijn verjaardag die is eind juli jarig ..maar weet niet of ik dat al red hahaha en mog nou zijn we krijgen 1 baby een meisje en ander baby jongentje heb ik ik al een leuk idee (miss ook voor jou als je een meisje krijg) een minnie strikje bij de oortje maken of een haar klemmetje en bij een jongen zat ik denken aan minnie strikje bij de rits afsluiting dan heeft die een strikje onder de kin ik zal een foto plaatsen voor de idee maar mog nou ijn als ik 2 meiden krijg of 2 jongens dan hoef het niet dan kan ik zeggen ik heb 2 jongens of 2 meiden zo en wat gaan jullie doen in weekend dames ? nog plannen hier proberen we al 2 weken Verf halen maar elke keer komt iets tussen maar deze keer moet het lukken en veder niks bezonders... fijne dagje veder
Ugh ik vind het dus eng met de rode hond gezien ik wel geënt ben maar niet genoeg anti stoffen heb.... Oppassen dus voor mij! :S Wat een schattig pakje!! Leuk voor newbornshoot!!
Leuk idee 2501! Denk dat ik alleen bij een meisje zo'n strikje zou doen. Bij een jongen niet haha. Hmm dat is zeker eng voor jou, Nono. Woon je er in de buurt?
Jeetje... ik bel net de verloskundige ivm rode hond en rubella. Zegt ze dat daar niet meer op geprikt word bij hun omdat het niet belangrijk is! Waarom moesten ze dan in vredesnaam 8 buisjes hebben vraag ik mij af. Bij hun mag ik er zelfs nu niet voor prikken. Ik heb er gisteren ook meer over gelezen waaruit blijkt dat het je kind nog zeker wel schade kan toebrengen als je verder in de zwangerschap bent. Hoe meer ik erover nadenk hoe bozer ik er om word dat die mensen ervoor kiezen om ook andere mensen in gevaar te brengen door hun kinderen niet te enten. Het schijnt ook nog eens flink besmettelijk te zijn.
Bailief en 2501: Leuk pakje hoor. Ik heb nog een gevoerd jasje liggen van mijn dochter dus ik ga niets kopen. Ik geloof dat ik haast niets ga kopen haha. Prutske: Niet gelukt zo te zien. Mijn buik begint ook wel behoorlijke vormen aan te nemen. Is nu net zo groot als bij mijn dochter toen ik een week of 20 was. Groei jij ook sneller? Nono: kunnen ze je niet alsnog inenten dan? En woon je ook in het gebied? Bailief: ik zou dan even je huisarts bellen. Lijkt me toch wel fijn om te weten hoe of wat. Ik kan er niet boos om worden dat mensen niet enten om bepaalde redenen. Of dit niet te maken heeft met hun geloof of met andere zaken (antroposofisch etc.). We wonen in een land met keuzevrijheid. Ook op heel veel andere gebieden. En de mensen die niet enten doen het echt niet om jou kind ziek te maken of je ongeboren kindje schade toe te brengen. Nu heerst het erg onder de refogezinte, maar zij doen er echt wel alles aan om niemand anders te besmetten. Als ik het topic lees in het nieuwsgedeelte dan word ik er persoonlijk een beetje verdrietig van hoe er op elkaar gereageerd wordt. Waarom zou je in het één wel een keuze mogen maken en in het ander niet? Maar tuurlijk het blijft moeilijk het zou jou kind maar wezen. Maar ik denk dat de hele heisa in de media er ook niet echt bij helpt. Gewoon gezond verstand gebruiken. Maar goed dit is mijn persoonlijke mening..
Saar, vind je het niet jammer dat je die voorpret met de kleding nu niet hebt? Ik zou dat wel hebben namelijk haha. Wat betreft het enten, ik snap jou ook heel goed. En bepaalde dingen die in die onderwerpen gezegd worden vind ik ook belachelijk. Daarnaast weet ik ook wel dat zij er niet opzettelijk voor willen zorgen dat het niet enten anderen kwaad kan doen. Maar het feit is wel dat dit het gevolg is van niet enten. Dat vind ik persoonlijk erg jammer. Ik las dat een aantal jaren geleden 32 zwangere vrouwen besmet waren geraakt met rode hond en 11 daarvan kregen een kind met een handicap. In dit soort gevallen heb ik wel zoiets van, als dit voorkomen kan worden, waarom gebeurd dat dan niet. Mijn huisarts kan ik morgen weer bellen, dus dat ga ik zeker nog even doen.
Bailief: Uhm nee ik ben ook niet echt losgegaan bij mijn dochter haha. Ik heb 2 unisex pakjes gekocht en nog 2 shirtjes. In de kraamweek is de kraamverzorgster wat roze gaan halen bij de hema. Ik heb dat nog steeds niet echt. Vind het een hoop geld voor iets wat ze maar kort aanhebben. Dus eigenlijk is mijn sport met kleding zo goedkoop en leuk mogelijk. Mijn schoonzus vind dat helemaal niets. Maar die zei pas: oh wat ziet Hanna er leuk uit. Ik zeg ja he setje van de zeeman, zulke leuke kleertjes hebben ze daar. Oh zegt ze zal wel snel uit vorm zijn... tsja. ze hoeven het sowieso geen jaren aan, maar van de zeeman blijft het meestal wel mooi. Ik heb die koopdrift trouwens voor mezelf ook niet zo. Ik heb een hekel aan winkelen Ja het is en blijft moeilijk met wel/niet inenten. Wij hebben echt lang getwijfeld over wel/niet inenten. Je spuit ziektekiemen in je kind, is niet zonder risico en maak je je kind onnodig ziek? We hebben er uiteindelijk voor gekozen om het wel te doen, aangezien de bijwerkingen van de prikken over het algemeen lichter zijn dan de ziekten zelf, maar ik blijf het moeilijk vinden. Degenen die enten doen dat over het algemeen als eerste voor hun eigen kind en degenen die niet enten ook. En echt stel dat je kindje aangeboren afwijkingen krijgt omdat je de rode hond hebt gehad tijdens je zwangerschap bahbahbah. Je moet er niet aan denken. Misschien ben ik wel te naief hoor. Ik ben volgens mij ingeënt en krijg het dus niet meer. Mocht ik het krijgen dan is er nog steeds een hele grote kans dat het kindje niets heeft. De kans is nu ook al aanwezig dat ons kindje een afwijking heeft en dan laten we het ook komen, dus dat zal dan niet veranderen.
Haha de kraamverzorgster nog wel, handig. en kleertjes van de zeeman zijn toch ook hartstikke leuk. Ik denk zomaar dat ik daar vaste klant ga worden voor de kleine. Omdat ze het inderdaad toch niet lang aan hebben. Ik hoop ook veel tweedehands te vinden via MP en dan de leukste kleding er uit halen. Het is ook zo dat je ziektekiemen in je kind spuit. Misschien een rare vergelijking maar om die reden hebben wij ervoor gekozen om onze katten niet in te enten. Maar ik zorg er wel voor dat zij niet verder dan het balkon kunnen waardoor zij geen gevaar zijn voor andere katten. Natuurlijk kun je dat met kinderen niet doen. Maar daardoor snap ik de reden van niet enten ook wel weer. En toch zou ik er dan wel voor kiezen om ons kind te enten om de reden die jij ook noemt. De bijwerkingen van een enting zijn minder erg dan de ziekte die ze anders kunnen krijgen. Maar stel dat dit kindje een afwijking blijkt te hebben dan zou ik het verschrikkelijk vinden als dat is gekomen door de rode hond. Dat is voor mij anders dan wanneer het een afwijking heeft gekregen tijdens de "samenstelling". Ik weet even geen beter woord. Ik zal zeker niet minder van het kindje houden.
Ja je moet de zeeman echt regelmatig even binnenlopen. Collecties gaan daar heel hard. Ik heb zeker in de kleine maatjes ook wel pakketten gekocht(tot 80). Dan pakte ik de dingen eruit die ik leuk vind en de rest verkoop ik weer. Nu groeit onze dochter helemaal niet hard. Broekjes past ze nog steeds 68.. Dus ja. Je hebt ook wel gelijk hoor wat de rode hond betreft. Het is en blijft gewoon moeilijk. Je moet bewust omgaan met vaccinatie vind ik, zodat je ook achter je keuze kunt blijven staan wat er ook gebeurt. Je hebt bij vaccineren ook gewoon grote risico's alleen die komen niet zo naar buiten, aangezien de kans dan groot is dat veel minder mensen zouden enten. Maar er zijn sterfgevallen bekend door vaccinaties.
Oh wat schattig dat berenpakje!! Mijn bloeduitslag van het prikken een maand terug was nog niet doorgegeven aan de vk.. kun je dat geloven! Meen dat ik ook geprikt ben op Rubella... Maar ik had maandag toen ik daar was dus ook nog geen uitslag daarvan en van mijn combinatietest. Daar bel ik volgende week even over.. ik heb niet voor niks die test laten doen en ervoor betaald tenslotte. Gisteren extra echo gehad.. en JA! Echt een jongetje. Dus blauw voor mij
Die risico's worden helaas niet vermeld. Al kan ik mij dat ook goed voorstellen omdat er waarschijnlijk minder mensen overlijden n.a.v. een enting dan n.a.v. geen enting wel flink ziek raken. Tsja, van de mazelen kun je hersenvliesontsteking krijgen. Een risico dat ik nooit zou willen lopen. Maar het is inderdaad goed om er bewust mee om te gaan. Je dochter is echt nog klein of niet? Ik dacht in een maattabel gezien te hebben dat ze rond een jaar op maat 74 zitten. Kan het ook fout hebben hoor en het is maar een gemiddelde. LA85, officieel een jongen! leuk!! Al iets blauws geshopt?
Hanna is klein. Lengte groeit ze naar de -2 lijn en gewicht naar de -1 lijn. Maar ze eet goed dus ik maak me er niet druk om. Qua gewicht heeft ze op de +1 lijn gezeten, maar dat kwam door de borstvoeding. Ze heeft gewoon een perfecte borstvoedingscurve. Wat ik heb gevonden destijds is dat 1 op de 1000 vaccinaties lijdt tot ernstige ziektes (denk aan astma, stuipen, epilepsie, darmontsteking, adhd). 1 op 40000 overlijdt. Maar goed het blijft altijd lastig. Ik sta volledig achter de keuze te vaccineren en als mijn kind overlijd dan sta ik daar voor dit kind ook nog steeds achter. Voor een volgend kindje weet ik niet of ik dan zou kunnen vaccineren.
Nee daar zou ik me ook niet druk om maken. Alles is toch maar een gemiddelde en het gaat erom of ze het goed doet. Dat zijn best heftige dingen die je gevonden hebt. Ik heb er zo'n twee jaar geleden ook veel over gelezen maar ik ben het eerlijk gezegd allemaal kwijt. Misschien zwangerschapsdementie, haha. Ik denk niet dat ik een volgend kindje nog zou vaccineren als dit kindje iets overkomt door een vaccinatie. Ik zou het niet meer durven denk ik. Waarschijnlijk omdat het dan ineens heel dichtbij is. Die getallen liggen nu toch wat verder weg voor mij.
Ja dat denk ik ook. Ik heb het in mijn nabije omgeving ook niet meegemaakt. Maar dat is net zoals met rode hond en mazelen. Ik heb dat trouwens met heel veel dingen hoor, bijvoorbeeld de financiële kant. Je weet niet hoe je situatie is over een maand of over een jaar en daar kan ik nu ook niet wakker om liggen. Ik maak me over het algemeen geen zorgen voor de dag van morgen, want de dag van vandaag heeft genoeg aan zijn eigen zorgen. Een hele mooie uitdrukking vind ik.
Daar ben ik het helemaal mee eens. Mooie uitdrukking! Hier ook al genoeg zorgen vandaag. We zouden de babykamer ophalen en iemand uit de familie zou daarvoor meegaan. Onze auto is te klein en heeft geen trekhaak. Maar we hebben nu een boel gezeik in de familie waardoor we het niet zien zitten om daarmee het kamertje op te halen. Bah.
Ik heb helaas nog geen mail van haar terug. We hadden het via de mail afgesproken. Daar heb ik ook even aan zitten denken maar de grootste delen van de kledingkast passen er helaas echt niet in. Onze auto is kort en smal. Ideaal voor in smalle straatjes naar niet handig met dit soort dingen.