Saar. Ja het is jammer dat de tekens die ik van mijn lichaam krijg niks zegt enige wat betrouwbaar is us het afwachten tot echt losbreekt.
Nono, gelukkig maar dat ze niet in de couveuse zou hoeven. Toch een geruststelling. Nu weet je inderdaad wel waar dat nare gevoel vandaan komt. xDoo, haha ach ja het is er in ieder geval uit Saar, gezellig, nu een kerstsfeer in huis? De kat wordt steeds gekker . Ze heeft bedacht dat het leuk is om mijn buik te masseren met haar nageltjes, auw. We hebben ons bed net op klossen gezet, met een extra matras is het net te laag en omdat het echt 80 c.m. moet zijn bij een thuisbevalling zal ik de vk daar niet blij mee maken. Nu is dat ding zo enorm hoog dat ik een trapje nodig heb wat weer gevaarlijk is omdat we laminaat boven hebben en het trapje zo weg glijd. Nouja de vk ziet het straks vanzelf wel en misschien mogen de klossen dan wel weer weg en het matras erop. (dat extra matras heb ik dus wel kunnen regelen )
Ik mag dit niet zeggen en het is heel vals van mij maar mijn schoonmoeder belt net dat ze muizen en ratten op zolder heeft. Ik vind het zo grappig . Voelt een beetje alsof ze terug gepakt worden ofzo haha. Man wat ben ik een slechte schoondochter .
Bailief Hahaha dat is voordeel van huisdieren! De geur van een dier zorgt al dat ze weg blijven en als we komen gepakt worden, Hihi ach je kat bedoelt vast lief! Mijn gecastreerde kater raakt altijd opgewonden tijdens zulke knuffel momenten dus dan zet die zn nagels nog wat harder in je als je iets beweegt. Hier Het lijkt wat meer door te zetten om de 6 a 5 min komen ze en duren ong 30 sec.. Nog ff wachten tot ze wat sneller op elkaar komen en langer duren..
Hahahaha Bailief! Heerlijk is dat dan he. XDoo.. oeh meis! Laat het doorzetten.. ik duim heel hard voor je! Hoe voel je je zelf nu?
xDoo, wauw spannend! Misschien zegt het bij jou dus wel allemaal wat! Ik hoop voor je dat het nu doorzet en dat je morgen bevallen bent . Hahaha ik vind het inderdaad heerlijk . Laat ze het maar niet lezen . De kat bedoeld het inderdaad lief, is ook wel heel schattig hoor . Ik hoop dat zij een bevallingssensor heeft . We hebben nog wel allebei her gevoel dat ik dot jaar nog beval, dat gevoel hebben we vanaf het begin al dus wie weet.
Xdoo: Laten we hopen dat het door gaat zetten en je morgen een kleine in je armen hebt. Bailief: Hahaha zou ik ook om moeten lachen. Nou kerst in huis is wat veel gezegd, maar goed t was meer voor mijn moeder. Vorig jaar met z'n allen en nu niemand. Ben wel heel moe en chagrijnig nu.
He gelukkig zo verschrikkelijk ben ik dus toch niet . Oh zo ja, dat vond je moeder vast even leuk. Ach ja soms even chagrijnig zijn moet kunnen toch. Lekker op bed met een filmpje gaan en ijs of iets anders lekkers
Nou ik hoop dat een muis of rat haar bijt vannacht! Had haar net nog aan de telefoon en wat ze zei was dit: ik wil jullie morgen zien dus ik maak eten en dan komen jullie hier eten. Ik wil jou ook zien dus als jij niet mee wil of kan komen dan kom ik naar jullie. Dus... Het mens heeft geen rijbewijs en zij weet dat als zij hier moet komen, doet ze met de trein, mijn vriend haar gaat ophalen en wegbrengen. Als ze nou in dezelfde stad woonde oké, maar ze woont op een half uur afstand via de snelweg. Dat zie ik niet zitten want ik vind het onzin dat mijn vriend dan in totaal 2 uur zou moeten rijden voor haar, alleen is hij zo opgevoed dat het echt niet netjes is om iemand dan met de trein te laten komen. (Ja.. serieus...). Die jongen is hier in huis druk met van alles en nog wat en werkt ook gewoon, een beetje begrip daarvoor zou prettig zijn maar mijn schoonmoeder heeft zolang als ze in Nederland woont nog niet gewerkt dus dat begrip is er niet. Nu dwingt dat mens mij nog tot iets wat ik niet zie zitten en ik weet niet hoe ik er af kom. Het ergste is nog dat schoonzus morgenavond thuis is en dus met schoonmoeder hierheen zou kunnen komen maar schoonzus heeft elke keer weer een smoesje om niet hierheen te hoeven gaan zei schoonmoeder. Kon ik die beesten in dat huis maar even toespreken .
Hee meiden. Verloskundige was uur geleden geweest. Heb 1cm ontsluiting en kan altijd nog weer stoppen. Heb nu om de 3min vrij pijnlijke weeën slapen lukt echt voor geen meter lig ik lekker en lukt ne goed om de weeën op te vangen krijg ik super erge last van maagzuur.. Hopelijk zet nu goed door hou zo ver het me lukt op de hoogte X
Bailief: Wat irritant van je schoonmoeder zeg. Ik zou maar heel duidelijk zijn tegen je vriend. Cultuur of niet, opvoeding of niet, je zwangerschap is al pittig genoeg. Xdoo: Hopelijk zet het snel door. Zet hem op!
Xdoo wat spannend! Ik hoop echt dat het doorzet bij je! Hier heb ik onwaarschijnlijk heerlijk geslapen! Dus ik ben lekker uitgerust Zenuwen beginnen wel te komen nu haha Alle enveloppen heb ik gister geschreven, kraamzorg gebeld dus helemaal klaar ervoor zolang je dat kan zijn nu. Ook wel al last van mn kraamtranen geloof ik.... Het is gewoon zo onwerkelijk, ik besef eigenlijk nog niet eens dat ik eigenlijk echt zwanger ben en over een paar uurtjes ben ik dat ook gewoon niet meer maar ben ik moeder Zo dus echt nog even genieten van mn mooie buik en wat foto's maken want wie weet komt zo'n buik nooit meer... Ik probeer jullie vandaag nog een update te geven, ik sta om half 1 gepland dus wie weet.... 13-12-2013 om 13.00 uur????? Hahaha
Spannend staffie. Ik moest vanmorgen gelijk aan je denken. Succes vandaag en wie weet... 13-12-13 is sowieso een prachtige datum toch en op vrijdag..
Ja heel bijzonder! Heel mn leven heb ik al "iets" met de 13e. Veel bijzondere gebeurtenissen mee gemaakt
Dan moet het gewoon zo zijn staffie. Over 12 uurtjes ben jij sowieso van je kleine meisje aan het genieten. Geniet van de laatste momenten zwanger zijn en geniet intens van de geboorte. Ben heel nieuwsgierig naar je ervaringen!
xDoo, he jammer ik had gehoopt op meer ontsluiting voor je. Hopelijk zet het wel door en laat je lichaam je niet nog een tijd wachten. Saar, het was weer lekker vroeg voor jou zo te zien. Ik weet echt even niet wat ik vandaag met sm aan moet... Gisteren een duidelijk gesprek geprobeerd te voeren met mijn vriend maar die leek het alleen maar grappig te vinden dat ik er boos over was. Toen heb ik maar gezegd dat als ze dit in de kraamweek doet, ik mij en onze dochter op de slaapkamer opsluit en dat sm dan ook niet welkom is boven. Hij weet heel goed wat en hoe ik dingen wil, hij zegt dat hij er hetzelfde over denkt en ik moet mij er niet druk om maken. Door gisteren doe ik dat dus wel. Staffie, vandaag is de dag en het is een hele mooie datum . Lijkt me zo onwerkelijk dat je weet dat je vanmiddag je dochter in je armen hebt. En wat raar dat die buik er straks niet meer is. Ook al heeft het voor genoeg ongemakken gezorgd, het is toch heel bijzonder denk ik om die dalijk niet meer te hebben. Geniet van de laatste uurtjes met je dochter in je buik en geniet straks van je dochter bij je! En doe maar lekker rustig aan, voel je niet verplicht om een update te geven .
Staffie, veel succes vandaag! Xdoo, balen dat het niet sneller gaat met de ontsluiting. Maar probeer je echt te ontspannen dan gaat het zoveel beter en sneller. Blijf ook boven de pijn staan proberen dan toch. Hier ook veel slijmvlies maar nog geen weeen of iets wat er op lijkt. Gisteren ern hele drukke baby. Die is nu wel rustig en ik heb ook weer een nacht goed geslapen. F sliep namelijk bij opa en oma. Dus niet om half zeven wakker maar om acht uur pas
Bailief: Balen zeg. Hopelijk kun je toch goed je bevalling ingaan en de kraamtijd. Je kunt het voor nu ook even negeren en voor de kraamweek dingen samen op papier zetten. Ik was weer mooi op tijd ja Prutske: Hier ook veel afscheiding. Af en toe voel ik het gewoon lopen brrr. Super dat je zo lekker hebt geslapen. Hopelijk hou je het vol tot de bevalling de hopelijk snel komt!
Lekker, Prutske. Welverdiende rust Slijmverlies is hier trouwens al een weekje veel meer, zal er wel gewoon bij horen want ik ga mezelf niet "blij maken" met stukjes slijmprop. . Daar geloof ik nog niet in.