ik heb het gezien! vond johnny trouwens echt een zenuwpees zeg, kreeg er gewoon jeuk van hoe hij steeds in zijn haar en oor zat te krabben, maar goed... zou de film wel willen zien, al denk ik wel dat er weer veel goorheid in zit. vind die stunt altijd wel geweldig hoor!
Ja klopt, hij krabde steeds achter op z'n hoofd idd! Maar ik vind ze echt geweldig, ik ga samen met m'n man naar de nieuwe film, die vind ze ook geweldig! En mooi he, steeds de handen op het kruis, volgens mij lopen ze allebei met blauwe noten hahaha!
haha, ja inderdaad wat een stel! en dan dat verhaal van die laatste filmdag van dat huis dat om zou vallen en dat hij niet mocht bewegen! die reactie van zijn dochter! haha trouwens nooit geweten dat hij al zo lang getrouwd was, dacht echt (sorry vooroordeel) dat het een flierefluiter was... (wel leuke vent hoor )
Hahaha, ja mooi was dat, "Dad!...You idiot, don't move!" Maarre ik ben dus niet de enige die Johnny wel een poepie vind Schijnt trouwens wel heel bizar te worden he, 1 van die gasten schijnt paardensperma te gaan drinken , .... ik denk dat ik dan maar ff mn hoofd weg draai... ale:
Whaha lijkt me een hele happening om dat in de bios te zien in een volle zaal, als dan iedereen in een deuk ligt! Maar toch kijk ik hem liever thuis denk ik
Hahaha, ja ik eigenlijk ook hoor! Maar ik kan niet zolang wachten. Heb deel 1 ook op dvd thuis en die kijken we ook af en toe nog eens. Mijn oudste zoon ( 11 ) heeft 'm ook gezien en die heeft ook dubbel gelegen. Die loopt nu te zeuren dat ie ook mee wil naar de bios... :-s Niet zo goed idee [-X Als ie 16 is mag ie 'm wel kijken hahaha!