Heb hier alleen de huurtoeslag. (Rabobank) Nog aan het wachten op kindgebonden budget en zorgtoeslag. Vorige keer had ik ze om 16:33-20:38 en 00:24 (kan ik aan de rabo-alerts zien). Belachelijke tijden.
KOT is gelukkig net als alle andere toeslagen wél een voorschot. Zou toch wat zou als dit niet zo was. Dan kwam ik dadelijk 1900 euro tekort [edit] Oh nee, als het een teruggave zou zijn, had ik dadelijk juist 1900 euro over KOT trouwens binnen (Rabobank). De rest krijg ik sowieso niet...
nee hoor, wat denk je waarom je anderhalf jaar na dato nog een definitieve afrekening ontvangt voor de KOT!!! Het zijn altijd voorschotten, die definitief worden nádat je je jaaraangifte hebt gedaan.
Het is alleen een voorschot in de zin dat het kan zijn dat je gegevens niet juist zijb en het dus niet gebaseerd is op een definitieve berekening BIj ons kdv betalen we rond de 25 ste niet voor de voorgaande maand maar voor de aankomende maand
Oh bij onze opvang betalen we ook voor de komende maand. Dus op de 20e krijgen we KOT voor de maand erop. En op rond de 25e betalen we de opvang voor de maand erop.
Baalde de eerste maand kdv als een stekker want moest de volle mep betalen terwijl ik pas de maand erop de teruggave kreeg. Voordeel is dat de laatste maand dat ze gaat ik aan het einde van de maand nog een gedeelte terug krijg.
Weet je zeker? Heb je de afbeelding die ik mee stuurde goed gezien? Die was van vandaag. Er staat toch duidelijk in dat het de KOT betreft van juni. Ik moest die eerste maand ook zelf voorschieten, maar dat kwam omdat ik te laat was met de aanvraag van de KOT (was begin van het jaar).
Nee hoor, je krijgt vandaag het voorschot voor juni en dan rond 20 juni krijg je voor juli. Natuurlijk kan het best zijn dat je de eerste maand volledig hebt moeten voorschieten omdat je aanvraag nog in behandeling was... maar rekening jezelf ajb niet rijk.
Komt dat misschien omdat je flexibele uren afneemt oid???? Ik ontving voorheen ook in mei, voor de maand juni en dan rond de 28e incasseerde het KDV voor de maand juni... altijd vooruit moeten betalen. maar ik nam vaste uren/dagen af.
Krissie heb je dan de maand later niet dubbel KOT ontvangen? Dat had ik namelijk wel ik heb de eerste maand ook zelf moeten betalen en kreeg de maand daarna 2x KOT 1 van de maand die ik zelf moest betalen en 1 van de maand die nog betaald moest worden.
Nu je het zegt..... zou idd wel kunnen. . Reken me nooit echt rijk hoor... tegen de tijd dat het aan de orde zou komen zou ik het sowieso nog allemaal nagekeken hebben. ..