Hi meiden, Ik vraag me af of jullie de naam James mooi vinden en of je direct aan een butler of James Bond denkt... Ben benieuwd.
Ik vind James een heel leuke naam!! Wij vonden het niet mooi bij onze Hollandse achternaam, daarom stond hij niet op ons lijstje - maar we vinden het wel heel mooi!! Ik denk helemaal niet aan een butler of aan James Bond. Er zijn genoeg anderen die ook James heten - ik heb niet meteen die associatie.
Hier ook geen associatie, maar vind het niet zo'n leuke naam. Maar ik houd dan ook helemaal niet van engelse namen
nee hoor, daar denk ik helemaal niet aan! Ik vind het een leuke naam, mits je een internationale achternaam hebt en/of in een engelstalig land woont.
vind het best een leuke naam. maar moet wel zeggen dat ik idd aan de butler denk hihi als ik iemand voor de grap roep als butler is het ook altijd jameess!! haha
Ik hou totaal niet van Engelse namen, dus James is ook niet mijn smaak. Het deed me trouwens niet meteen denken aan Butler of Bond! Liefs
de butler -associatie heb ik niet. Bond.. mwah. Een beetje, maar dat ik dat er gelijk bij zie. Ik vind het zelf een mooie naam, maar eigenlijk juist als 2e naam érg mooi.
Ik vind het eerlijk gezegd een beetje oubollige naam, en ik denk wel een beetje aan een butler. En aan een grijs katertje, dat ook zo heette. (jonkie van onze poes) En aan m'n australische neefje, die het als tweede naam heeft.
Wij hebben net alle seizoenen van Lost zitten kijken, dus ik denk aan James Ford. Op zich geen straf, haha. Ik denk dat je je bij namen niet al te druk moet maken om associaties. Misschien dat iemand in eerste instantie aan James Bond of een butler denkt. So what? Nadat ze jullie een paar keer over jullie kindje hebben horen praten, denken ze voortaan bij de naam James aan jullie zoon. Als je het zelf een leuke naam vindt, zou ik het gewoon doen! (Oké, bij even verder denken, denk ik dat een naam zoals "Adolf" wel een uitzondering kan zijn, omdat mensen dan misschien gaan denken dat je het ook met zijn denkbeelden eens bent. Daar zou ik dan weer niet mee geassocieerd willen worden.)
james stenbeck? nee ik dacht niet aan bond of butler maar moet heel eerlijk zeggen dat ik zelf de naam niet mooi vind maar dat geeft niet
Leuke naam! Maar komt ook omdat ik een leuke James kende. Dat bepaalt vaak een beetje hoe je een naam bekijkt.