oke thanx, alles gaat hier zijn gangetje verder. ivana slaapt als een roosje en heeft ook vandaag geen lst van der prikkies gehad.
@ stranger, dat had ik ook de eerste keer dat onze kleine man doorsliep. mijn tshirt was helemaal nat en het bed ook. maar ja, ik ben nu wat meer gewend. @ caecilia: een drama is dat he dat kolven. ik werd er helemaal gestoord van om tussendoor mijn voorraadje bij elkaar te moeten sprokkelen. nu geef ik de ene kant s ochtends en kolf de andere kant. dat gaat een stuk beter. @ nicole: onze merlijn schreeuwde ook vreselijk bij die prik. eerst een klein huiltje. toen zijn mond open zonder geluid. dat was eigenlijk nog wel het ergste en toen schreeuwen, niet normaal meer. was wel erg zielig. ze hadden ook nog een bloedvat geraakt waardoor het bloedde. maar ja. toen mocht hij met ons mee terug en was het leed voorbij. hij heeft er gelukkig helemaal geen last van gehad. wij zijn van de week voor de eerste keer met hem wezen logeren. ging wel erg goed en hij heeft ook goed geslapen. vannacht jammer genoeg weer iets minder. maar ja, daar is het een baby voor. ik heb wel al weken geen eten meer hoeven te geven s nachts dus dat is wel fijn. goed weekend voor jullie allemaal. geniet van het heerlijke weer.
@Dorito, Ik geef altijd maar 1 kant. In eerste instantie omdat Xander in slaap viel tijdens het eten of zodra ik hem loskoppelde om de andere kant te geven.... en dan kreeg hij te weinig voeding binnen. Nu omdat hij meestal in 10 minuten genoeg gedronken heeft en als hij teveel drinkt gaat hij spugen. Als hij dan bop het laatst de 2de borst krijgt drinkt hij teveel en spuugt alles onder en heeft last van gas. Ik probeer iedere dag 1 voeding (lees ong. 120cc) te kolven en in te vriezen. Soms is dat 1 keer kolven soms 4 keer... Lekker dat je al gaat logeren. Durf ik allemaal nog niet aan
@ caecilia, dat deed ik ook 1 borst geven, maar nu geef ik de tweede ook nog een beetje omdat de mevrouw van het consultatiebureau een beetje geirriteerd was dat ik maar 1 borst gaf. zij zei zelfs dat ik ieder kant 10 min moet doen. dat doe ik dus niet, want dan is hij soms gewoon nog niet leeg. dus nu is het ene kant 15 a 20 min en andere kant "toetje toe". merlijn was namelijk 3 weken super veel aangekomen en de 4e week veel minder. zij zei dat hij waarschijnlijk niet genoeg dronk. afijn, ik onzeker en nu doe ik het zo maar. maar inderdaad geeft hij nu veel meer melk terug en laat veel vieze windjes. denk je dat dat ermee te maken heeft? poepen doet hij maar eens in de week, dus hij gebruikt wel alle voeding.
@Dorito, moeilijk te zeggen Xander poept de hele dag iedere dag... Wij hadden wel het idee dat hij zoveel spuugde omdat hij teveel kreeg. Tevens werd hij dan snel wakker omdat hij gewoon te vol zat. Heb zelfs een keer na 2 uur gehad dat ik hem een speen gaf en de melk aan 2 kanten langs de speen naar buiten kwam. Lastig dat het cb je aan het twijfelen brengt als hij 1 week minder groeit. Vindt ik toch een vrij snelle conclusie... Xander zit in principe nu op 7 voedingen per dag (al hebben we nu al 2 dagen van 6 voedingen achter elkaar gehad!) Hoeveel voedingen krijgt/wil Merlijn?
Heerlijk, Xander eet nog graag midden in de nacht Gisterenavond waren er vrienden langs...net wat later naar bed.... ben vanmiddag maar weer met hem mee gaan slapen. Ik was kapot
Hee meiden, Ik weet niet of jullie me nog kennen, ik kletste een tijd geleden altijd mee met de toen nog aanstaande januari-mama's. We hebben een hele poos geen computer gehad, maar nu ben ik weer online Kan dus weer gezellig meekletsen. Inmiddels ben ik mama geworden van Louan, ze is geboren op 19 januari en woog 3700 gram en was 52 cm. Het gaat helemaal goed met ons en we zijn natuurlijk helemaal trots op haar! Ik vind het leuk om te lezen dat jullie tegen dezelfde dingen aanlopen als ik, fijn om een beetje ruggespraak te hebben. Genoeg voor nu, ik hoop jullie de komende tijd vaker te spreken, groetjes.
@ sanne: dat heb ik laten doen. ik weet eigenlijk niet vanaf wanneer hij identificatieplicht heeft, maar voor onze vakantie heb ik hem maar vast bij laten schrijven. een foto nemen is wel even een gedoe, ogen open en in de camera kijken en zo, maar de eisen voor bijschrijven zijn minder streng voor de foto dan voor een eigen paspoort.
Ik ben ook een januari mama! Mijn dochter Kate is op 15 januari geboren. Allemaal nog van harte gefeliciteerd.
volgens mij moet dat maar zij of niet? hier gaat alles nog oppie toppie, ivana heeft vanmiddag wel een huilmiddagje gehad maar ligt nu nog steeds lekker vredig te slapen.