Nog twee te gaan begrijp ik dat goed? MRKLB1: heel veel succes in het ziekenhuis! Selmama: succes met het strippen! Hopelijk gaat het werken!
Moniekje, ik ben benieuwd hoe het gaat met fotograferen, laat het weten! Selmama, hopelijk werkt het toch en beval je gewoon vandaag of morgen van je ukkie!
Ik ben gisteren geweest en heb alle vragen gesteld die ik had en voor een deel niets met wegen te maken hadden (o.a. over het enorme vervellen van Jarik, wat dus normaal schijnt te zijn). Dus je kunt het proberen. Ik weet natuurlijk niet of ze overal zo zijn...
hoihoi, ff gauw een vraagje van mij.. die afscheiding na de bevalling, hebben jullie ook dat dat komt en gaat, ene keer helemaal niks meer en dan ineens weer wel. ik weet niet meer hoe dat ging met mijn dochter. ik ruik het ook ik naar de wc ga (niet met mijn neus erop maar het heeft een sterk geurtje ) sorry voor de details maar vraag me dus af of jullie dat ook hebben.
Je bedoelt het vloeien? Of wittige afscheiding? Hm niet echt smakelijk maar goed... Bij mij is het vloeien een stuk minder. Alleen als ik veel doe (wandelen, huishouden e.d.) wordt het wat meer.
jep sim ik heb ook dat het de eene keer meer is als de ander. K heb wel t idee dat t nu begint af te nemen. Mrklb1 ..... suc6 moniekje een hele fijne dag een reportage toegewenst.
Bij mij is het ook wisselend. Vorige week had ik weinig afscheding en nu heb ik het weer meer. En wat de geur betreft ik vind het ook stinken, ik voel me er niet altijd prettig bij.
Polleke, jeetje, 1 liter BV per dag? Dat is veel! Alhoewel bij 10 voedingen? Ik weet niet wat ik per keer geef, misschien ook wel 100 ml. Dan zit je al gauw op zo'n 700-800ml per dag. Mrklb1, succes vandaag! Moniekje, veel plezier met je reportage. Stranger, Sara vervelt ook zo enorm. Ik herken het van onze oudste, zij had het ook. Ik 'scrub' het in het badje een beetje met een hydrofiel washandje en daarna lekker insmeren met bodylotion of babyolie. Sim, ik heb (nog) geen last van afscheiding, dit is als sneeuw voor de zon verdwenen na mijn KS. Ik vloei wel, maar minimaal, alleen bij inspanning. Doordat ik een KS heb gehad, is mijn BM van binnen natuurlijk goed gereinigd. Ik heb ook nooit stolsels verloren. Polleke en Caecillia, ik weet dat jullie volledige BV geven, wat gaan jullie aan anticonceptie doen? Als je niet wilt antwoorden moet je het zeggen hoor! Ik kan me voorstellen dat je dat té privé vind.
Vanmorgen om 10:00 is de vk weer geweest en ze heeft me geprobeerd verder te strippen maar ze kwam niet verder dan afgelopen keer. De ontsluiting is nog steeds hetzelfde (2 vingers) en alles is goed rijp. Ik heb nu wel weer zware benen wat ik vorige keer ook kreeg daarna en een beetje menstruatiepijn. Hopelijk wil de volle maan vanavond meewerken! Als er niks gebeurd moet ik maandag naar het zkh voor een ctg en daarna een bezoek aan de poli verloskunde. Ik hoop dat het dit weekend gaat gebeuren want ik ben het zó beu!
hoi allemaal ik ben blij dat ik nu niet meer vloei want ik vond het zo smerig. nu alleen nog even wachten tot ik weer ongesteld word. bij mij twee oudsten was ik na 5 weken alweer ongesteld dus dat zou dus volgende week zijn. mij hechtingen zijn inmiddels ook alweer mooi genezen, alleen hangen er nog twee draadjes bij mijn vagina ingang, maar dat zal wel snel verdwijnen. met emma gaat alles goed ze zit nu op 5 voedingen van 165 ml en slaap de hele nacht door. van 23.30 uur tot 6.30 uur. dus dat is wel lekker. over anticonceptie: ik heb nog 4 strippen liggen en die neem ik weer in zodra ik ongi word en als die op zijn dan wil ik de nuva ring gaan proberen. zo nu ga ik weer even wat doen in huis. tot straks liefs charissa
Charissa, lekker dat je de nacht kunt doorslapen. Klinkt heerlijk in mijn oren. Sara komt nog gewoon om de 3-4 uur. Ik kan mijn nachten dus nog wel even aan zien. Het schijnt zelfs zo te zijn dat BV-babies langer in de nacht komen voor melk. Maar goed, tussen de voedingen slaapt ze heerlijk dus ik mag niet mopperen! Sanwel, oooh, ik leef zo met je mee! Ik hoop echt van harte dat het spontaan zal beginnen. Ik moet zeggen dat het mij 2 weken geleden best een beetje overviel. D.w.z. ik had het echt niet verwacht op dat moment. Toen ik het éénmaal herkende was ik heel blij. Ik hoop dat dit jou ook mag overkomen
goedemiddag dames. ik ben er nog steeds. alles was goed in het ziekenhuis.. ctg en echo. ook daar weer inwendig onderzoek gehad. en ook kwam daar uit dat er nog maar weinig gebeurt was daar van onder. zondag moet ik weer voor half uurtje ctg. maadag moet ik om 7 uur bellen en als er dan plek is leiden ze me in.. joehoe! ik krijg dan weer onderzoek en als het daar van onder nog niet verder open is dan krijg ik een soort veter met hormonen om mijn baarmoeder mond en die zorgt er voor dat het dan open gaat. ze hopen dat het dan nog komen gaat. als dit niet het geval is dan kom ik aan de wee opwekkers.. mmm ben blij dat ik meer weet nou. ik ga maadag naar zh en kom er niet eerder uit dan dat we bevallen zijn.. ff iets anders: er is nog hoop vanacht om 4 uur lag ik te woelen in bed met mestruatie krampen. deze kwamen om de paar minuten soms wat hefiger dan andere keren maar ze waren er.. soms weet ik niet waar ik het zoeken moet.. ben vanacht om half 5 in bad gegaan. lekker hoor.. ik heb geen oog meer dicht gedaan. dus ben best moe de krampen zijn er nog steeds. in zh zeiden ze dat ik al flink aan het rommellen was.. ben benieuwd. selmamma: hoest bij jou
Ben net bij het cb geweest, hij weegt 3575 gr, is dus ong. 2 ons gegroeid in een week! En ik heb het nog nagevraagd over zn kaakje, en ze zeiden dat zolang hij goed drinkt, er helemaal niets aan de hand is. We zullen wel zien dus!
O dat is fijn nieuws! Eindelijk heb je een datum en kun je -als je zelf al niet begint- daar naartoe leven! Volgende week ben je eindelijk MAMA! Ik moet maandag op controle in het zkh, ctg en bezoek aan poli verloskunde. Vanmorgen heeft de vk me weer geprobeerd te strippen, maar ze kwam niet verder. Ik had vanmorgen hele zware benen en een licht mentruatiegevoel. Sinds de middag heb ik weer de harde buiken die heel heftig aanvoelen, maar die ken ik al... Ook doet het "van onder" pijn tot aan mijn stuitje, dat komt denk ik door het onderzoek. Ik zit nu op een extra kussen om de pijn wat te verzachten. Ik hoop dat voor ons de volle maan vanavond veel betekenis gaat krijgen en dat we eindelijk eens mogen gaan bevallen!
mrklb1 ben blij dat het einde in zicht is voor je! Selmama ik duim voor je! Vanochtend is de wijkverpleegkundige geweest, Meike was in tien dagen tijd een pond gegroeid Ik vond d'r inderdaad wel wat zwaar worden tijdens het voeden Vind het wel fijn dat ze het op BV zo goed doet, dan hou ik het zelf ook nog wel een tijdje vol!
Mrklb1, nou, da's dan fijn om naar uit te kijken. Maar ehm, wellicht zetten de krampen door en worden het nog weeën Selmamma, jij ook nog sterkte met de laatste week. Nann, een pond in 10 dagen, wauw! Ik ga Sara ook maar eens wegen, ben benieuwd. Ik zie haar elke dag groeien, ze veranderd! Dat gaat zo verschrikkelijk snel. Marretje, ach ja, zo zie je maar weer, heel verschillend hoe de 'deskundigen' er over denken. Ik zou me idd niet te veel zorgen maken als alles voorspoedig verloopt. Hij groeit in ieder geval goed! Wij hebben weer een lekkere dag gehad. Vanmorgen even aan de wandel geweest, wat booschapjes gedaan. Vanmiddag heeft mijn zus onze oudste opgehaald en kon ik lekker even op bed. Ik heb anderhalf uur geslapen en dat was heerlijk. Sara is nog even rustig. Ze was vandaag wel wat wakkerder, dat is wel weer mooi. 's Nachts gaat het ook goed, vannacht was ze er wat vaker, zo om de 3 uur. Volgens mij heb ik sinds gisteren een regeldag. De BV loopt nog steeds goed.
de vk belde nog of ze nog weer langs moest komen om te strippen. ik heb dit maar afgezegd.. pff moet nou ff niet aan denken aan dat gepeuter van onder. al krampen genoeg.. nog steeds. na een schatting zo´n 3 heftige in een half uur nou. maar vanacht was dit echt wel vaker. hopenlijk zetten ze door. en anders mogen ze wel weg blijven. haha. ik heb het idee dat ik voor 10 jaar ongesteld moet worden hahaha.
@Marretje, ze is nu 3180 gram, bij de geboorte 2500... ze krijgt echt kakwangetjes Hoe zwaar was Finn bij z'n geboorte? @Babietje, jaaa dat gaat echt snel! Ben benieuwd hoeveel Sara weegt!