Er is een extra trekking geweest bij de postcode loterij en wij hebben allebei en lot en en en..... Nu hebben wij ieder 300 euro gewonnen Ik heb nog nooit zoveel gewonnen, ben zooo blij, kan het zo goed gebruiken \/
Wow Marieke, gefeliciteerd! Dat komt goed uit nu! Roxy: ben je goed in het maken van een feestgids? Daar ben ik nu mee bezig namelijk en het wil niet zo lukken hahaha
zal wel erg zijn als je een deel weer aan de baas moest inleveren hihi. een feestgids? waar is dat voor?
Ik ben ceremoniemeester voor de bruiloft van mn broer, dus wilde ook een leuke feestgids maken voor op het feest 's avonds.
ooh op die manier! ik zou gewoon de pagina's wit houden met een gekleurde kaft. en vrienden en famillie een stukje over of voor het bruidspaar laten schrijven. tussendoor leuke foto's van hun samen en van hun jeugd. (babyfoto's doen het ook altijd goed!) als er stukjes opgevoerd worden o.i.d de tekst van de liedjes erin zetten zodat de famillie mee kan zingen. en natuurlijk ook een indeling van de avond. (wie doet wat om hoelaat) Ben geen crea bea maar hoop dat je er wat aan hebt!
marieke: gefeliciteerd! Ik zal een foto van ons kamertje in mijn album zetten, we hebben hem al een tijdje terug besteld en hij komt eind sept al....
Ons kamertje is wit (zie album), de muren ook wit en schuine wanden zijn lichtgeel. Accessoires doen we rood waarschijnlijk. Mooie kleur vind ik dat
we hebben in het hele huis appeltjesgroen als kleur, zijn pas in februari hier komen wonen (nieuwbouw) en vonden datzo'n frisse kleur. Wat voor kleuren hebben jullie gekozen?
marieke: ook jullie kamer is mooi hoor. Rood schijnt 1 van de kleuren te zijn die je baby als 1e ziet!
marieke nog even voor het lijstje: ik ben afgelopen vrijdag 30 geworden 31 aug hebben we een 3D pretecho
Wij gaan kiezen voor oranje. Veel wit, maar de kleurtint die er doorheen komt is oranje. Dat hebben we beneden in de woonkamer ook al heel veel.