Hai meiden! Zo ff geshopt niet normaal zeg echt heel veel geld uitgegeven maar ik paste echt niks meer en moet wel beetje leuk voor de dag komen he hihi ik heb 23 aug de 20 weken echo maar heb met 17 weken natuurlijk al eea gehoord
meliske wat jammer dat je je beeb nog niet echt goed voelt. roxyrox je hebt zoogkompressen,lily pads die stoppen het lekken en je hebt van avent van die schelpen die de gelekte melk opvangt.
ik heb geen flauw idee wat er in mijn kraampakket zit meliske. staat ook niet op de site van menzis trouwens
berna, ow wat lekker zeg dat je geshopt heb! Heerlijk he af en toe voor je zelf wat leuks in huis hale! kristy, ja wel vervelend, maar ik zie er de voordelen maar van in, als ik het dan een dagje niet voel (wat nu nog regelmatig voorkomt) dan hoef ik me ook niet zo snel druk te maken, want dat ligt dan aan de placenta heb
niertjes en blaas werkte schedel zag er goed uit met tussenschot en natuurlijk dat we een jongen krijgen hihi en alle ledematen zaten er aan! Ik voel de kleine ook nauwlijks nog hoor af en toe een kriebel maar dat is het
ja dat is wel fijn ja maar goed er komt nog een echte screening aan he... en ik denk maar zo de meeste zwangerschappen gaan goed dus probeer me er niet te druk om te maken.. vroeger kregen ze nooit een echo
Vanavond lekker uit eten en naar de bios met Roy! Doen we bijna nooit! Ik weet niet waar mijn placenta ligt... Links zei ze de eerste keer... Zal het de volgende keer bij de vk eens vragen.
berna, idd hoor, als je zo kan denken, moet je dat zeker doen. Zo dacht ik tijdens mijn eerste zwangerschap ook, en toen kon ik er echt van genieten, had (bijna) nergens last van, mij hoorde je nie klagen, en was de gelukkigste mens van de wereld! Dus lekker zo blijven denken hoor! linda, gezellig! lekker met ze 2-tjes weg!weet je al welke film?
Sorry dat ik ineens verdwenen was maar rook een brandlucht en was bang dat mijn pc zou gaan doorbranden ofzo. Heb dus snel alles uitgezet en ben boodschappen gaan doen, worden lekker toch mosselen ik zorg wel dat alles klaar is/staat als Jan thuiskomt dan kost het net zoveel tijd als met ander eten. Anyway ik heb net alle roosters van de pc uitgezogen, was ook wel nodig, en ik heb hem voorzichtig weer aangezet. Tot nu toe gaat het goed. Ik voel de kleine ook bijna niet, heel af en toe een beetje een kriebel. Maar mijn bm ligt naar achter gekanteld dus misschien dat het daardoor langer duurt En borstcompressen zitten volgens mij niet standaard in een kraampakket. Trouwens net mijn piercing eruit gehaald, keek even en zag dat het gaatje inmiddels een driehoekje was Leek mij dus beter om hem eruit te halen. Ziet er nu wel heel gek uit na 10 jaar met piercing zo'n kale navel. Zwangerschapspiercing zat niet lekker.
ow das nie zo mooi als je pc naar brand gaat ruiken... hopelijk is het nu verholpen! ik heb vorige zwangerschap ook me navelpiercing eruit gehaald, vond die zwangerschapspiercing echt voor geen meter zitten. Bij mij is het nu kei lelijke litteken geworden, best dinker van kleur, haast zwart
Oei Meliske ik ga maar hopen dat ik geen raar litteken overhoud. Zal maar regelmatig invetten om het soepel te houden. Ga nu ook weer even offline om te scannen, geen brandlucht dus deze keer BTW mijn 20 weken echo staat niet op de lijst, ik mag as maandagavond.
missfrodo, scan ze roxyrox, owwww idd, verschrikkelijk, vind het ook echt niet duidelijk! heb er ook al veel mensen over gehoord.