is goed hoor anita! Is zulk leuk werk dus verveeld niet om erover te praten. Helaas erg moeilijk om er helemaal mijn werk van te maken want dat zou ik echt geweldig vinden. Mooi piemeltje trouwens haha! geweldig hoor!
ja geweldig he...duidelijk of niet? haha moest ff aan het idee wennen denk ik.. ook al dachten we het zelf wel maar we hebben eind de middag nog wat leuks gehaald bij de zeeman. zal morgen foto maken.
Heb ons geboortekaartje in mijn album gezet. Weet niet hoe ik die hier gewoon kan laten zien, hmmmm. Kan iemand me dat vertellen?[/img]
Marije, ik krijg de foto van je kaartje niet te zien Lexie, jeetje wat een b*tch zeg dat mens op je werk. Anita, duidelijke foto hoor Lefbekkie, leuk om te horen dat je in het jongerenwerk zit, heb ik zelf ook een tijd gedaan maar dan vanuit een jongerencentrum. Hoewel het regelmatig erg zwaar was, vond ik het geweldig dat je er altijd een paar echt kunt helpen. En wat ontzettend klantonvriendelijk van dat echo buro is dat zeg. Ik kreeg zelfs bij mijn medische echo alle moeite om te zorgen dat de kleine liet zien dat ze een meisjes is. Weer beetje rare zin nouja wel duidelijk hoop ik. Vandaag weer werken dus kom later weer langwandelen.
Bedankt voor jullie reacties. Blijf het ook raar vinden maar goed inmiddels is het wel wat bekoeld ik kijk maar vaak naar de ene foto waarop dan nog iets te zien is. Missfrodo het is inderdaad geweldig werk, zo dankbaar ook. Oke sommige jongeren zie je nooit meer terug, maar vanavond bijvoorbeeld komt ons eerste logeetje langs en dat is inmiddels ruim een jaar geleden en ze heeft nu een flatje en een baan. Toen ze bij ons kwam was het een slachtoffertje van loverboys. Geweldig om te zien hoe ze nu zo ver is. Niet dat wij dat gedaan hebben hoor, uiteindelijk doen ze alles zelf ze hebben alleen dat duwtje in de rug nodig zeg maar.
o ja mn schoonzus is vandaag precies uitgerekend, weet dat het nog lang kan duren maar wordt nu toch wel spannend! Getsie werken en ik heb GEEN zin.
Spannende dagen hoor! Mijn schoonzusje is afgelopen dinsdag bevallen en wij zijn helemaal verliefd op de kleine
Ik ben inderdaad ook al bij de fysio geweest voor mijn bekken. Ik heb een blokkade in mijn rechter SI gewricht (zit net naast je stuitje) met uitstraling naar mijn bil en been. Hier heb ik al last van vanaf een week of 8 en die pijn is in onze vakantie helemaal weggeweest maar nu ik weer aan het werk ben is ie er weer Maar nu ik ook bandenpijn erbij heb ben ik extra voorzichting met opstaan, draaien en lopen. Wel vermoeiend hoor maar ik heb het er graag voor over Wel met mijn mannetje erover gehad over ik wel door moet gaan met 32 uur per week werken tot december. Ik ga het 14 september maar even voorleggen bij de VK.
anneliesje, klein wonder en mamasu jullie hebben de echo vandaag, veel succes en geniet ervan. lie he? dit hebben we gister dus nog ff gekocht. fijne dag allemaal vandaag.
Leuke kaart MissFrodo, ik hou wel van leuke, vrolijke kaarten! Marij: fijn dat je baas begripvol reageerde! Zo hoort het ook natuurlijk. Berna: leuke kaart én leuke naam! Roxyrox: wat is dat nou weer met die nieuwe filiaalmanager? Ze kan dat toch moeilijk nu ineens om gaan gooien, terwijl jij dat met de vorige manager nog afgesproken hebt?! Daar zou ik ook wel van over de zeik zijn! San: ik zou dit keer genoeg weten te vragen voor mn verjaardag! Je hebt nog zoveel nodig voor de kleine! Lefbekkie: dat is balen dat die echo tegenviel! Wat een interessant en goed werk doe je trouwens! Marije: wat een mooi kaartje! Echt zo leuk al die kaartjes! Anita: leuk setje! Mamasu, klein wonder en AnneLiesje: veel succes met de 20-wkn echo! Ik vind het nu ook steeds spannender worden nu die 20-wkn echo steeds dichterbij komt! Ik ben trouwens t/m dinsdag vrij, heerlijk!
hallo hier ff een december mama...weten jullie misschien hoe het met annika is? zij is bij mij al een tijd niet online nadat ze naar het ziekenhuis moest..ik weet dat ze hier af en toe mee kletste..dus hoop ik dat jullie wat weten liefs lin
Lin wij weten ook niet meer dan dat ze naar het ziekenhuis moest... is er iemand die voor mij de cd van oortjes onder water kan branden? zou die mij willen pb'en?
iedereen die de 20 weken echo heeft vandaag heel veel succes. zzojuist gebeld door babydump en de babykamer wordt as dinsdag al geleverd. jippie, dan kunnen we de kamer afmaken. xxx
trouwens nog helemaal niet gezegd maar ik zag weer leuke kaartje voor bij komen.... ik zal vanmiddag mijn eigen gemaakte kaartjes eens afdrukken. eerst op papier, en dan later op dikker papier. ff zien hoe het word, hihi. anders een drukker zoeken. gr anita
ey meiden, thnx voor jullie lieve woordjes... en alles gaat de goede kant op... heb nog wel steeds last van mijn buik, maar gelukkig zijn de krampen weg, dus de vk zei dat ik me niet meer bang hoef te maken dat ik ontsluiting krijg. ik ga nu weer liggen, maar lees wel mee en ik leef ook met alle meiden mee knuffel ilona
Fijn te horen Little HOpe! Maar wel lekker rustig aan blijven doen hoor! Nou ik zit op mn werk, bleh heb geen zin, moet ook nog tot 14.00 uur. INvallen bij de telefoon omdat er een met vakantie is. Normaal doe ik administratief werk, loonadministratie en nu zit ik vast bij de telefooncentrale een paar dagen. bah bah bah. Overleef ik wel hoor, maar favoriet is het niet. Ik hoop dat onze kleine meid af ent oe ff laat weten dat ze er is, daar wordt ik zo blij van, heb ik weer nieuwe energie
Ik ben verliefd! Wat was dat mooi zeg, alles was goed met de kleine. Echt grappig op een gegeven moment stak hij/ zij tongetje naar ons uit! En zwaaien. Wel apart hoor, de echoscopiste weet of we een zoon of dochter krijgen en wij niet! Ben nu zo opgelucht, nu kan ik gaan genieten! Oja en dat ik het nog niet voel komt omdat de placenta ervoor ligt! Mamasu en klein wonder ook veel plezier! Lekker Linda, even een paardagen vrij! Gaan jullie nog weg?