Jeetje Anita: dat is idd behoorlijk KL*TE nieuws hee! Wil je erg veel sterkte toewensen meid! Zal een kaarsje branden voor jullie! 00marij: ja idd, ik bel gewoon op daar zit ie voor hoor... Ik duik nu echt mijn bedje in lieverds tot morgen maar weer Dikke kus allemaal!
Dag kereltje van Joyce, blijf je nog even lekker in mama's buik, je bent nu nog zo klein! (Zo en nu maar hopen dat ie luistert!) Antia, jeetje sterkte meid! Marij, durf bijna gelijk geen snoepje meer te nemen. Ben nu 11kg aangekomen, en jullie? Is dat echt zoveel? Ben helemaal de yoga vergeten vanavond, had ook zo'n K dag op t werk...
Anita, wat een rotnieuws zeg! Veel sterkte ermee, ik hoop dat de kuur aanslaat! Joyce, dat zal schrikken geweest zijn! Rustig aan doen hoor! Anneliesje, ik ga niet meer op de weegschaal. De laatste keer was ik 3 dagen lang chaggie ervan. Ik zal ook vast wel 10 kg aangekomen zijn, maar ik ben in ontkenning... Marij, ik moest ook zo lachen dat hij z'n oren dichthield. Ik vind het zo leuk bij hem dat je emotie zo goed van zijn lichaam kan aflezen. Ben benieuwd of het echt zo erg zal zijn. Stiekum ben ik er soms best bang voor en hoop ik op een KS, maar 90% van de tijd heb ik er wel vertrouwen in en ik wil natuurlijk het liefst op de natuurlijke manier bevallen...
ff gauw tussendoor! heb de foto's van de babykamer in mijn album gezet. onze commode is zoals je ziet een keukenblok,lekker makkelijk met wassen. tot morgen.
kristy, das wel apart ja die commode, heel leuk en ontzettend handig! die kleertjes zijn ook schattig! Ik ben ook al 1o kilo aangekomen hoor! O ja, ik zou filemon kijken, helemaal vergeten door alle commotie, ik zoek het nu op!
Kristy, wat practisch zeg die commode, lekker fris kamertje ook! Hier ook al zo'n 10 kilo aangekomen hoor, maak je er niet te druk over Anneliesje. Marij, wat een humpie zo in de cosi, cute! En mooie buik! Anita,knuffel voor jou en sterkte, wat een heftig nieuws! Maarten had het ook al over sok Ik wil hem dan nog wel eens horen.... Joyce, rustig aan doen hoor, nu braaf gaan slapen! Ik krijg helemaal de kriebels van al die leuke kamertjes Majel, nou, in de linker lijst zie je wat gevraagd wordt, o.a. leeftijd, hoeveelste kindje etc. etc. (onderaan de lijst staat uitleg) en rechts de afspraken die je hebt staan bij de vk enzo. Anders Pb je het me even 8)
Hoi! Druk dagje hier, ik merk nu per week dat het echt rustiger aan moet. Op maandag ga ik normaal gesproken op jeroen zijn fiets (daar zitten fietstassen op), maar volgende week zetten we de tassen er bij mij op! Toen ik mijn been eromheen hijsde bleef ik achter de prei hangen (het zag er komisch uit), en nu heb ik een spier verrekt! Ik merk ook dat ik lange dagen werken minder lang volhou. Hoeveel uur werken de andere juffen per dag? Volgens vrienden moet ik nu op gaan houden met mijn workaholicticjes. Baby schopt me ook als het tijd is om naar huis te gaan. Ik slaap na schooltijd meestal een uurtje en na het eten ga ik weer een uur plat (is dat normaal?) Toen ik vannavond op de bank zat, schopte uk zo hard, dat mijn arm omhoog ging, erg leuk! Meliske: heel veel sterkte en geniet van je uk! Roxy: ik probeer je de boom te mailen, lukt niet.... Joyce: rustig aan he! Ik zet morgen denk ik op de site hoe we precies werken met de boom Vandaag een vriendin gesproken, ze hoopt dat 10 okt haar kleintje wordt gehaald, veel lichamelijke complicaties bij haar, zo sneu. Aanvulling op de boom: de onderste Anita komt uit Kampen, typen jullie het er zelf bij?
Marieke: wat aanvullingen op de lijst. 23 dec zwangerschapsverlof, aangekomen 4 kg, afspraak verloskundige 12 oktober, pretecho 15 oktober.
Goedemorgen. Even snel voordat ik naar mijn werk ga. Anita sterkte, das niet niks. Joyce, hopelijk blijft het nu rustig. Gisteren had ik dus mijn eerste zwangerschapsgymavond. Best aardig mens wat de cursus geeft en denk dat ik van haar ook best wat kan opsteken. Weet nu bijvoorbeeld dat ik ishias heb en daarom zo'n last van mijn bil. In de groep zitten leuke dames maar ook een aantal waar ik helemaal niets mee heb en dan druk ik mij netjes uit. Kom later wel verder kletsen moet eerst werken.
Waar kan ik nou de boom vinden (heb ik er echt zo overheen zitten lezen...?) San was het geloof ik over de juffen..... Nou ik werk ook teveel uurtjes merk ik. Werk nog fulltime maar net als vandaag, half acht op school en na school gesprek en daarna nog vergadering dus verlaat dit gebouw waarschijnlijk niet voor 6 uur. En dan zit ik vaak thuis nog met stapel nakijkwerk...grrr. Maar goed nadat manlief gisteren even berekend had dat ik eigenlijk precies een halve dag werk voor 2 dagen kinderopvang dook bij mij de moed pas echt in de schoenen..... We worden onderbetaald haha, maar ja we moeten ook eens wat meer zeuren. Na mn werk ga ik ook plat hoor, het liefste zou ik om half negen echt er definitief induiken, maar ja dat is vaak onmogelijk. Ik pak na het werk eerst een uurtje op de bank probeer dan nog wat te doen en daarna is het over en uit. Maar goed genoeg gezeurd, we hebben wel lekker vakantie als onze kids ook vakantie hebben das ook wel weer lekker! En gewoon een heel leuk beroep! Nog anderhalve week en dan lekker vakantie!
Marij: fijn dat de echo goed was! Oh wat klein was je dochtertje nog zeg! Lief hoor! Joyce: zo dat was weer even schrikken! En wat een rare reactie van die gyn, kan me voorstellen dat je nog niet helemaal gerustgesteld bent... Hoe is het nu? AnitadeJong: jeetje wat een nieuws! Veel sterkte! AnneLiesje: ik ben nu 7 kilo aangekomen. Maar toen ik de vorige keer bij de vk was, was ik nog maar 2 kilo aangekomen en nu ineens 7! Das 5 kilo in 4 weken tijd, schrok er ook nogal van! Kristy: leuk hoor! Wel handig denk ik, zo'n keukenblok! Vanavond de eerste yogales, ben erg benieuwd na al jullie verhalen! Ik ben een beetje grieperg aan het worden merk ik, zal het ook maar eens wat rustiger aan gaan doen... Heb de laatste tijd trouwens heel veel last van zo'n vieze smaak in mn mond, hebben jullie daar ook last van toevallig? Oh ja, ik had het gisteren met Roy over onze meeting, maar die vond het echt helemaal niets! Heeft het sowieso al niet zo op forums en zo hoor... Zijn er hier meer die een mannetje hebben die zoiets helemaal niets vind?
goedemorgen dames, Anneliesje: ik hoop dat ie luisterd naar je hoor! En hier ook al zo rond de 10 kg aangekomen (moet trouwens ook nog veranderd worden op de lijst) Kristy1405: ziet er wel erg cool uit hee! en lekker makkelijk denk ik zo! missfrodo: hihi ja ik ben ook wel benieuwd hoor. Volgens mij zitten er altijd wel dames tussen die je niet zo ziet zitten hihi Ik mag 10 oktober voor de eerste keer, eens kijken wat voor mensen er daar zitten hihi Lefbekkie: hopelijk gaat de tijd snel meid tot de vakantie! en dan even lekker genieten hoor! Hier gelukkig nog steeds alles rustig behalve mijn gevoel, ga zo even bellen met mijn eigen gyn. kijken wat die te vertellen heeft! Voor de rest een erg rustig dagje (zoals alle dagen de afgelopen tijd ) Jullie horen straks meer van me! Dikke kus en een hele fijne dag allemaal!
Marij: wat een schatje je dochter! Anita: veel sterkte; ik hoop dat het goed komt met je stiefbroer. Joyce: hoe is het nu? Nog krampen gehad? Rustig aan doen he! Dat keukenblok is een eeg leuk origineel idee! Ik ben ook al 8,5 kilo aangekomen. Bij mij ging het vanaf het begin van mijn zwangerschap snel. Eerst begreep ik het wel want ik at veel meer, maar nu eet ik bijna als voorheen en toch komt er steeds bij. Linda: ik heb ook al lang steeds een vieze smaak in mijn mond. Nochtans poets ik wel 4 maal per dag mijn tanden als ik thuis ben. Het is een zure smaak. Maar is het niet zo dat zwangere vrouwen meer zuur aanmaken en dat daardoor je tanden ook sneller kapot gaan? Een doosje muntjes helpt wel. liefs, juni
goedemorgen, Mijn man vindt het ook niks een meeting,om spanning te voorkomen ga ik daarom maar niet mee, maar het forumgeklets vindt ie niet erg! Pure bezorgdheid, ik wordt er soms gek van, maar wel erg lief hoor! bijv. toen we gisteren slecht nieuws kregen over mijn stiefbroer, moest ik even huilen, toen dacht marco meteen dat het mis zou gaan met de baby. Gelukkig is dat natuurlijk niet zo! Hij meteen luisteren met de angelsound. ach, ja. vandaag weer een volle dag werken tot 18.00 uur, dinsdag is bij ons de drukste dag op het werk. tussen de middag kom ik hier wel weer even kijken, fijne dag allemaal!
@Joyce: Doe rustig aan... Beebje blijf zitten waar je zit! @Anita: Jemig, das schrikken, en zo jong nog! @Kristy: Wat ontzettend gaaf die commode! Ik had gisteravond links bovenin mijn buik steeds behoorlijke pijn. En als ik het ging masseren dan voelde ik een bult die dan weer verdween. Ik denk dat het een voetje is ofzo Maandag maar even aan de VK vragen... Ook een brief gehad van Samen Bevallen. Wij beginnen 30 oktober, ben benieuwd!