Grrrrr politie faxt alleen voor bejaarden dus mogen we het zelf gaan bezorgen. Nou ik stuur het wel op, tis wel goed met ze, wat een grrrr donder grrr. Sorry moest even klagen maar wat een onprofessioneel gebeuren en intussen zitten wij al die tijd zonder afvalbak.
miss frodo het zit niet mee he? Lijkt me echt heel handig, zonder afvalbak... NOT! Ik hoop dat het snel geregeld wordt!
Tis ook gewoon te belachelijk voor woorden eigenlijk maar goed wie weet gaat de autojacht strakjes beter. Nog een geluk dat we nu nog geen bevalligsspul of luiers weg moeten gooien
JOEPIE! We hebben vanochtend de pretecho gehad en ooooooohhhh wat was het leuk! Ons kleine beebje lag er heel mooi bij, vrij rustig want ze lag lekker te slapen! (ja, ook volgens deze echoscopiste verwachten wij een MEISJE!). Ze had een hele tijd haar knuistjes voor haar gezichtje maar gunde ons uiteindelijk toch een blik en wat was het schattig om te zien zeg... Dat 3/4D is toch wel heel mooi! Qua groei doet ze het perfect, ze ligt zelfs een beetje voor maar dat vind ik alleen maar fijn. Lekker een beetje weerbaar! Wat ik zo grappig vond was dat ik veel bewegingen die ik op beeld zag, niet eens kon voelen! Dus ik bedacht me toen dat als ik wel flinke schoppen voel, ze dus wel flink aan het fitnessen moet zijn. Het lijkt erop dat ze het mondje en kinnetje van haar papa heeft, en het neusje van mij, een mooie mix dus. Verder zagen we op de 2D-echo dat ze ook al wat spriethaartjes heeft, zo lief! Oh ik ben echt helemaal in de wolken! Ik zou dit wel elke dag willen.... Gelukkig hebben we een mooie DVD meegekregen, en ook nog heel veel foto's, dus ik kan nog lekker gaan nagenieten.... Super!
Klinkt leuk mamasu! Ik heb een ondersteunende buikband besteld op aanraden van VK trouwens, heb vrijdag even gebeld dat ik me zorgen maak over al die pijnen. Kreeg wel de waarschuwing dat ik echt rustiger aan moet doen, anders wordt het op het eind plat liggen. Vanavond heb ik een etentje in Amsterdam, dus dat rustig aan doen wordt al moeilijk ben ik bang. Tot nu toe nog heeeel relaxed gedaan, de baby neemt het ervan want zij is juist onzettend druk!
mamasu gefeliciteerd met jullie kleine meid! wat een lekker gevoel zul jij nu hebben! guppie, lekker uit eten vanavond! wel rustig aan doen hoor.
Hoi! Weinig nieuws hier. Ben vrijdag bij een vriendin geweest met kindjes van 1 jaar en 5 jaar en vandaag de oppas gehad op een zoontje van een vriendin van 3,5 jaar. Heb heerlijk kunnen tutten met ze! Mijn schoonmoeder heeft 2 truitjes gebreid, zo lief.... Ik mag over 2 weken de kruidvatdoos ophalen en binnenkort de etosdoos (felicitas). Sprak bij de opticien een vrouw die haar kindje met 25 weken al kreeg (is opgegroeid tot een gezonde knul). Lijkt me een hele rare gewaarwording...
Nou ik ging vandaag om de Prenatal doos, zijn ze op aaahhhh! Helemaal voor niks naar de stad... Komen maandag weer. Moet m voor 27 okt ophalen, en kon eigenlijk alleen vandaag dus moet nu aan iemand anders vragen om m te halen. De kruidvat doos ook gehaald, maar dat stelt echt niks voor! Ik duik mn bedje in, morgen drukke dag! Fijn weekend nog allemaal!
Zo, hier even een verslagje van ons rel-avontuur bij de babydump.... Ik zal 'm kort houden We hebben dus aangegeven dat we erg teleurgesteld waren over het steeds weer verschuiven van de bezorgdatum. Wat was er nou gebeurd: de kamertjes waren ingepakt, maar te nat, en dus zat het karton vast aan de spulletjes. We zijn dus ook niet de enigen die moeten wachten Nu krijgen we ter compensatie dit kamertje cadeau: En ons eigen kamertje wordt in week 45/46 geleverd. Stel dat de kleine te vroeg komt, dan hebben we iig een bedje en commode. En die gaan natuurlijk vervolgens naar opa en oma. We zijn dus echt blij verrast! En erg happy met deze oplossing! Dit hadden wij echt niet verwacht! Ook de kinderwagen opgehaald, was ook al zo'n feestje! Heel apart om achter je eigen wagen te lopen 8) Ik zal nog een fotootje plaatsen. Ben dus wel in een jubelstemming! Net als Mamasu, daar spat de blijheid ook vanaf, leuk! Heb vandaag een fitnessbal gehaald bij Perry, daar hadden ze er een met een diameter van 75 cm. Genoeg over mij! Wat vervelend van dat loverboy verhaal! Hopelijk is ze er snel weer. Lekker uit eten geweest Guppie?
Marieke, fijn dan het toch nog goed komt met je kamertje, fijne compensatie trouwens, erg handig voor opa en oma straks! Leuk he, als je de kinderwagen hebt, ik zou er ook al graag mee rijden, maar ja, nog even wachten he!