Hi Kristy, Het gaat wel iets beter ja, ze is wat begripvoller voor mijn gevoel. maar dat zou ook kunnen komen omdat ik tussen neus en lippen door heb laten vallen dat ik lid ben van de FNV. Normaal vind ik het ook heerlijk om te balansen in het magazijn, maar dan zit je met z'n 3tjes. vandaag dus alleen omdat er zoveel mensen ontslag hebben genomen..... Ben nog steeds van plan om het over die overplaatsing t gaan hebben. maar deze week komt het niet goed uit ivm balansvoorbereidingen en wil wel dat er echt de tijd voor mij word genomen. Ach, en zolang die panden nog niet zijn opgeleverd heeft het ook niet echt haast. het is nog maar 6 weken tot mijn verlof en ook nog eens halve dagen.
Alida en rachel, bedankt voor jullie medeleven meiden marieke, fijn dat de cursus samen bevallen zo goed is bevallen! Moet je nu iedere week? marij, en hoe was het bij de gyn? anita, wow mooie kinderwagen en buggy! Leuke kleur! ! ! marije, idd 1350 gram is heel netjes! roxyrox, ik heb ook suiker laten prikken, omdat de vk eerst dacht dat dat de reden was. Gelukkig was die uitlsag helemaal goed en heb ik geen zwangerschaopssuiker. vandaar die groei echo wanneer krijg je de uitlsag van je bloed? linda, hihi dat had ik ook, weet ook niet of ik het wel zo'n leuk programma vind. Ik kijk volgende week nog een keer en als het dan tegenvalt niet meer. kristy, ja idd dat dacht ik ook toen ik dat programme keek gister. Als ik dat verdriet zag van de vrouwen met een negatieve test, was ik zoooo dankbaar dat ik met dat kleintje in mijn buik loop! Even voor de lijst: 7 november - Controle VK om 9.00 uur 22 november - Zwangerschapsverlof
ben dinsdag geweest, kon vandaag bellen zei het prikpunt. durf eigenlijk niet zo goed, stel je voor dat ik het heb.. en dan? dan mag ik ook niet meer thuis bevallen toch?
hallo dames, meliske, fijn om te horen dat alles goed gaat! missfrodo, fijn dat ze nu snel gaan beginnen, wat een opluchting, binnenkort de babykamer! anita1975, mooie kinderwagen en buggy hoor Roxy, als je FNv roept op je werk dan worden ze meestal wel wat voorzichtiger, hahaha Ben nu babyboom aan het kijken, ik vindt het wel geinig tot nu toe. Oh ja, heb gisteren te horen gekregen dat mijn schoonmoeder definitief gaat oppassen op de vrijdag! (moest ze nog met haar baas regelen, die was gelukkig heel schappelijk)
Wat fijn anita, dat de baas van je moeder daarin schappelijk is! ik zou mijn kleine ook hetl iefste bij mijn moeder brengen hoor!
Fijn Anita! Hier gaat schoonmoeder een dagje oppassen, en mijn moeder een dagje, en een dagje kinderdagverblijf.
ikheb ook geen schoonmoeder, maar heb wel een ex schoonmoeder waar ik heel goed mee kan.... ze kan helaas niet oppassen ivw eigen gezondheid maar anders deed ze het wel...Oh ja als ik weg moet kan ze wel ff op lisa passen maar een baby is te zwaar
Hier gaat de kleine 2 dagen naar het kinderdagverblijf en 1 dag naar mijn schoonmoeder, marco blijft 5 dagen werken en ik 3 dagen.
Ik blijf 4 dagen werken en Roy gaat ook 4 dagen werken. Ben erg benieuwd of ik die 4 dagen niet teveel ga vinden, maar dan kan ik altijd nog minderen...
Voor op de lijst: 7 november bloedprikken om te kijken of mijn lichaam geen antistoffen aan heeft gemaakt (i.v.m. Rhesus D negatief) 8 november afspraak vk + injectie (i.v.m. Rhesus D negatief)
ja hoor doen we ook je moet mijn ex schoonmoeder nu eens over haar horen... die vriendin zal ff bepalen wie er bij hun op visite mag komen en wie niet