San: ik zou ook ff wachten tot je ergste boosheid weg is. Herken dat wel van die tranen! Ik schiet ook meteen vol! Het heeft hopelijk toch niets met je zwangerschap te maken? Succes nog met je laatste daagjes! MissFrodo: die foto van Emi in een kerstmanpakje willen wij natuurlijk wel zien! Guppie: gefeliciteerd met je camera! Joyce: ik hoop het ook echt voor je! Inge: ik hoop dat je snel mag bevallen meis!
Linda, dat filmpje, wat een giller! Guppie, beter een spiegelreflex, krijg je geen spijt van! Lees over plofkoppen en olifantenpoten, hihihihi! Hier een slijmkop, gatver, ben nog steeds ziekjes! Ga nu ff appeltaart bakken, dag dag
Zo de klossen zijn gehaald maar krijg het denk ik niet voor elkaar om ze er zelf onder te zetten. ja sorry, ben eigenwijs ik wil alles eerst zelf doen voor ik om hulp vraag... Inge, succes met de laatste loodjes meid! Nou joyce, mag je snel die ondersteek gaan halen meis. ach,misschien is het morgen nieteens meer nodig....
haha ik hoop het niet... het word wel steeds erger hier (waar kun je al niet blij meer zijn... blij met pijn )
ik heb niks getild! klossen heb ik zo neergezet dat als mike het bed optilt ik ze er zo onder kan zetten.
Idd Joyce, zet hem op! Goed ontspannen nu, dat helpt zeggen ze. You go girl (en ukkie ook natuurlijk!)
OOOH heb heel over je andere berichtje heen gelezen! Kom op Joyce en Ukkie, het is nu mooi geweest voor jullie, kom er maar uit!
ppffff wat ik nu weer lees.... heeft iemand een vraag gesteld bij de VK's van het forum. http://www.zwangerschapspagina.nl/viewtopic.php?t=74040 dan vraag je toch om problemen?
Nee helaas geen regelmaat... ga zo eens kijken of een warme douche wil helpen hihi en wat een wazig verhaal hee...
joyce, lekker douchen en misschien helpt het meid. lekker verhaal zeg, dus zwanger van het zelfbevredigen? hij is ook gesloten zie ik, of is dat normaal, lees dat soort dingen nooit eigenlijk hihi
hoi! ben vandaag weer voor ctg geweest. ik vond hem zelf erg vlak, maar de gyn was nog tevreden. ik had niet mijn eigen gyn maar een andere omdat het spreekuur zolang uitliep. heb helemaal niet het gevoel dat er naar me geluisterd werd en dat ze weet wat er speelt deze zwangerschap. op de gang in het ziekenhuis dan ook in tranen, en toen ik thuis was huilend mijn man gebeld. ik voel me zo'n nummer! en zo ontzettend onzeker over het verdere verloop van deze zwangerschap. bij de vorige zwnagerschap ben ik bijna mijn kindje verloren en ik ben zo ontzettend bang dat dat nu alsnog niet goed gaat met dit kindje. daarom wil ik zo graag mijn eigen gyn spreken, maar ja, die kan natuurlijk ook niet elke dag. deze gyn wist van niks, vond dat ik maar door moest lopen tot het kindje zelf kwam en begreep niets van mijn vragen. ik voel me echt zwaar k*t. woensdagmiddag belt mijn eigen gyn als het goed is om mijn vragen te bespreken. bah bah, wat een rottijd vind ik dit toch. ik vind het zo ontzettend spannend en ben zo bang dat het straks misgaat. natuurlijk komt dat door mijn vorige zwangerschap, maar ja, dat is wél de enige ervaring die wij hebben. en nu dit kindje dezelfde problemen, hoewel in mindere mate, lijkt te hebben, willen we wél het gevoel hebben dat er goed opgelet wordt en vooral dat er niet wéér door miscommunicatie van alles misgaat, zoals bij de vorige..... zucht.. sorry, ben een beetje depri.... marije, jij woont ook in overijssel toch? ook in twente toevallig? ik woon in almelo en hier is nog kinderopvang plek zat! ms kan je in een andere plaats dichtbij jouw woonplaats kijken?
Marij wat klote voor je! Zo'n vrouw misstaat haar vak dus echt he! Jou het gevoel geven dat je niet serieus genomen wordt enz. Ik zou dit ook aangeven bij je eigen gyn. Knuf meis!