Nou meiden, Ik heb het hier echt even zwaar. Kom net terug van het CB. Was toch maar even met Fenna naar het inloopspreekuur gegaan. Zat toch wel met die borstvoeding, Fenna had wat minder poepluiers en ik wou haar even wegen. vorige keer woog ze 5050 gram en ze woog nu 5290 gram. Ze is in precies 2 weken dus veel te weinig gegroeid. Nu moet ik dus op advies CB stoppen met borstvoeding. Ik kon nog proberen om haar heel vaak aan te gaan leggen, maar dit wou ze mij niet aanraden omdat Fenna over 3 weken al naar het KDV gaat, en ze dan zoiezo voor een deel KV zou krijgen. Bij het CB ging het allemaal nog goed, maar thuis heb ik huilend melvin gebeld, en net even een flink potje zitten janken tegen mijn zusje over de telefoon. Heb het er toch wel moeilijk mee. Ik heb echt niet meer genoeg voor Fenna. Bah zeg... Echt balen.. Nu gaan we dus afbouwen. Per onmiddelijk 3 x FV en over 2 dagen 4x FV en na de laatste borstvoeding ook nog een fles. Sorry voor het ego berichtje hoor! Maar moet het echt even kwijt. Ben er gewoon zo verdrietig over. Had echt nog veel langer door willen gaan met een deel BV
Marieke: fulltime moederen, lekker hoor! lizab: kan me voorstellen hoe je je voelt. Ik heb hier de BV al na 1 week opgegeven en toen ik deze beslissing maakte, heb ik ook nog heel wat af zitten janken! Voelde me toch ff falen... Heb toen nog een week alle voedingen gekolfd, maar dat was geen doen... Je hebt hem toch een heel aantal weken BV kunnen geven en dat is hartstikke goed meid! Het is me eindelijk gelukt wat foto's van Stef in mn album te zetten!
Linda: wat een geweldige broek! echt een super foto! wat een droppie he.. Liza: kan me voorstellen dat je je rot voelt! als je moet stoppen en je wilt helemaal nog niet. sterkte meid! Marieke: gefeliciteerd met je fulltime mama baan!
Hihi, bedankt Missme! Linda, wat een leuke foto's zeg, volgens mij lijkt ie op papa of niet? Tnx voor de tip van de batterijen zeg maar.... Zou mijn dinnetje wel leuk vinden, maar haar dinnetjes niet (vanwege geloof....) Nou Liza, balen zeg! Maar je hebt het iig gedaan en wat niet is dat is niet. Kop op meid!
missfrodo: gefeliciteerd met je baan. Marieke: jij ook gefeliciteerd met je nieuwe baan (al had je die natuurlijk al een aantal weken!) ik denk dat ik je uiteindelijk ga volgen, heb nu tot 12 mei nog onbetaald verlof (uitstel van definitieve beslissing hoor) maar mijn gedachten zitten vooral bij stoppen en lekker van Tim genieten. Linda: leuke broek (h&m? volgens mij heb ik hem ook in mijn handen gehad nl.....) Liza: balen....maar even een schouderklopje...je hebt toch maar mooi de weken die je kon helemaal vol gemaakt!
Hoi! Zo wat hebben ullie weer gekwebbeld! Marieke: ben wel een beetje jaloers hoor heerlijk fulltime mama-en! esther: gefeliciteerd met je nieuwe baan. liza: sterkte meis. Timo ligt hier de hele dag zoet te slapen. Hij wordt wakker, flesje/luiertje en slaapt weer verder! Manlief scoort nu een aanbieding van pampers bij de makro. Hij heeft een sollicitatiebrief verstuurd voor een baan hier in de buurt, spannend!
Liza wat moeilijk zeg! Je hebt iig een aantal weken gegeven en Fenna heeft een goede start gehad is 240 gram in 2 weken tijd aankomen te weinig dan? Marieke lekker hoor fulltime mama al zou het voor mij denk ik niets zijn... Zo Jesse is vervelend vandaag! Wil maar niet slapen ja op mijn borst ja maar dat is niet de bedoeling... zo gek he de ene dag slaapt ie van voeding tot voeding de andere dag is ie overdag zo wakker... nou ja als ie vanavond maar slaapt haha. Ik ga over uurtje lekker sporten. Eerste lijndag is tot nu toe goed gegaan,....
Zo ben weer terug. Eigenlijk best al honger, maar mijn halve mond is nog verdoofd en kan dus niet eten. Balen! Kwam er ook achter dat ik vanmiddag pas voor het eerst Rinaldo met Ymke alleen heb gelaten. Erg eigenlijk Daarna boodschapjes gedaan, lekker snel! Berna, wij hebben Sarah thuis gehouden in overleg. We wilden eerst zeker weten dat Saran aan de nieuwe situatie is gewend. Nu loop ik al weer makkelijk grote rondes dus blijf het zelf doen ook. Na mijn verlof hoeft het eigenlijk niet, maar laat haar wel meegaan 1 keer per week. Ze geniet er zo van! Anitadejong, ik vind Kampen erg leuk! Ben er ook geboren. Wie weet over een paar jaartjes... Liza wat jammer zeg! is 200 gram in 2 weken echt te weinig dan? Linda, wat een knapperd is Stef! Heb jij ook donker haar, of heeft hij dat donkere van zijn papa? Kan nu wel zien welke baby hij is op de yoga foto! Meer tijd krijg ik niet, Ymke wil aandacht!
linda: ik denk het wel dat het daardoor komt, hopelijk is dit dan toch de laatste keer... anitadejong: ja ik kijk idd deze strip nog even af en anders gaat deze mama echt boos worden bij de dokter hihi heb het wel gehad... mariekepieke: euhm het is een of ander goedkoop merk ter vervanging van de microgynon30... verhalen die ik op internet lees van deze pil is dat de de zorgverkeraar wilde hebben dat de apotheker deze als probeer mee zou geven omdat deze stukken goedkoper is dan het echte merk microgynon(30)... zit in princiepe hetzelfde in alleen de hulpstoffen zijn anders volgens wat ik op internet lees... (weet niet meer welke pil ik voor de zwangerschap slikte, maar weet wel dat het een zwaardere pil was) Volgens de apotheek hier is de microgynon30 uit de handel gehaald en dit is de vervanger... (weet nu dus niet wat ik er van moet geloven) lizab: jeetje meid, dat is idd minder nieuws, maar je hebt het toch al wat weekjes vol gemaakt meid, wees daar trots op meid!!! dikke knuffel!
Hier is onze Jayden in 4 weken tijd 1300 gram aangekomen dus dat is zo'n 650 gr. per 2 weken Dus ja dan lijkt me 200 gram per 2 weken idd erg weinig, maar het ene kind is het andere niet he!
Joyce, jouw apotheek liegt absoluut! microgynon 30 is absoluut niet uit de handel hoor! dit is inderdaad een vervanger met dezelfde werkzame stof, maar de hulpstoffen zijn wel anders en dat kan echt verschil maken hoor! Je mag microgynon 30 eisen bij je apotheek, ze hebben het maar te leveren! (ik ben zelf ook apo. assistente)
Ik zag dat Anita het net ook al postte. Aantal vriendinnen van mij hebben ook die goedkopere versie gehad en kregen heel veel last van bijwerkingen van allerlei formaat. Gewoon de goede pil eisen dus! Moet zo weg dus kan verder even niet reageren. Tot morgen
KA heeft gebeld vanavond. Helemaal blij voor ons dat de voeding aanslaat. Was voor de KA de bevestiging wat ze al vermoedde : koemelkallergie. over 14 dagen terug, dan gaan we medicatie afbouwen en krijg ik de machtiging voor Agis! Over Microgynon: ik heb ook de "neppe"gehad deze strip mee begonnen want had nog een "echte" die ik na de bevalling hbe gebruikt. Maar ik merk dat ik veel prikkelbaarder ben en sneller geirriteerd. en dan slik ik hem pas sinds vrijdag! Mag ik hem gewoon omruilen of moet ik een nieuw recept halen?
Lizab: Hazel is vandaag gewogen en was nu 4560 g. Op 22 februari (dus meer dan 2 weken geleden) was ze 4300 g. Ze komt dus in hetzelfde tempo aan als jouw dochtertje. En toch zat ze op de curve. Bovendien komen BV-kinderen toch altijd iets minder snel aan? Is het echt wel noodzakelijk om te stoppen met BV? Kun je geen second opinion vragen? Hoeveel weegt Fenna nu en hoeveel was ze bij de geboorte? Vandaag heeft Hazel inentingen gehad. Ze had veel 'verdriet' nadat ze die spuitjes had gekregen. Ze is er wel slaperig van. Afgelopen weekend zijn we voor het eerst naar mijn schoonouders geweest in Overijsel (vanaf hier is dat 300km). Hazel heeft de hele tijd geslapen in de auto en in haar reisbedje heeft ze ook heel goed geslapen. Ik twijfel momenteel heel erg of ik vanaf april weer een uitkering aanvraag en bijgevolg moet solliciteren, of dat ik tijdelijk voor Hazel blijf zorgen. Ik vind haar nog zo jong voor de opvang. Maar anderzijds zal ik toch ooit weer moeten werken...
Roxy, bij ons in de apotheek mag je hem zo weer omruilen, weet niet hoe het bij jouw apotheek is? maar in principe hoef je geen nieuw recept te hebben. Ze kunnen het namelijk veranderen op het oude recept.
Het is hier weer even mis met spugen. Voel me zo moedeloos. Echt huilen van de pijn lijkt het niet, ze huilt in een paar haaltjes en dan is het weer goed. Ga in de laatste voeding toch maar weer nutriton doen, zo is het ook geen doen. Ben zo blij dat we morgen naar de HA gaan!
Zo ben weer terug van sporten heerlijk gedoucht en bekaf... als beloning mocht ik net een oreokoekje bij de thee heerlijk. Nou eerste dag is goed gegaan. Jesse ligt lekker te slapen nu. Toch moet hij altijd wel 5 minuutjes jengelen voor hij in slaap valt. Heel gek bij de fles van 7 uur kan ik hem daarna zo wegleggen dan kletst ie wat en slaapt ie maar de rest van de dag is het altijd jengelen en tussen 3 en 6 is het helemaal feest dan is het ook echt even huilen vaak. NIet lang maar hij heeft het wel nodig. En na half 8 is het heel even en dan slaapt ie ook tot 2300 en na de fles van 2300 kan ik hem ook zonder kick weer wegleggen... heeft iemand dit ook met zijn of haar kleine? Vind het zo gek dat ie het soms wel doet en soms niet. lijkt wel zolang wij ook boven zijn hij het niet zo erg vindt... Samenwonen: Hier niet zo snel hoor. Ik was net 18 toen ik Mark leerde kennen, studeerde nog ruim 2,5 jaar later zijn we gaan samenwonen en in dat huis wonen we nog ( foto;s op mijn hyves te zien) Esther gefeliciteerd! Joyce balen van die pil zeg. Had vroeger ook microgynon maar ik werd er zo misselijk van daarom toen implanon een grote ramp en toen nuvaring ideaal. Hoe bevalt de ring bij de dames? Ik ben nog niet begonnen eerst nog ff condooms maar... Roxy fijn dat jullie nu weten wat het is! Ik hoop dat het allemaal snel beter gaat! Guppie vervelend zeg dat spugen.. ik vind het al niks als Jesse een mondje terug geeft laat staan als het echt heel veel is... sterkte!