leuk filmpje van Faye mooie foto's van Stef met papa en mama, wat heeft Stef mooie bruine ogen! haha Esther........... Lexie ik had ook echt niet geholpen hoor, maar ja wel echt een mannending he! brenda fijn even goed nieuws!
Guppie, kun jij ook op een donderdagmiddag meeten bij Lexie? hier ga ik naar bed! O ja, de spekkoek is megagoed gelukt! lekker!
Oh ja, vrienden van ons hebben zaterdag een zoontje gekregen: Jan! Grappige naam he (hoor je niet zoveel meer)
Hopelijk komen al die pakjes op tijd! iig dat ze komen is al goed he! Ik heb hem zaterdag op de bus gedaan! dus moet er morgen ook wel zijn dan! spannend he.. zo hier is de visite de deur uit..hehe
Goedemorgen! Lexie, ik zei gisterochtend tegen Mike kijk jij even naar die cadeautjes voor je moeder, zegt ie ja doe ik vanavond wel, ik zeg ja maar moet nu ivm levertijd.... Nee vanavond zegt ie weer. Dus vanavond weer t zelfde..... Dus ik zeg dan redden we het niet. Zegt ie maakt niet uit ik regel evt wel wat anders. (klinkt bekend he, al die mannen op t laatste moment haha) dus hij zoekt t maar uit. Tis zijn moeder en niet de mijne Maar toch bedankt!
Mogge, Hahaha Sab heb je dat verhaal van mij gelezen van gister? Hoezo typisch mannen hahahaha Nou ja zelf weten toch Nou ik ben werken. Ow en Guppie en Anita,. ik heb wel 2 katten he, dat is bekend? (maakt niet uit natuurlijk, maar voor evt allergieën ofzo denk meld het toch nog even) Ik duik er ff in wat data betreft. Tot laterrrrrr