Hier is Mike! http://www.youtube.com/watch?v=k-CDs5Qb-3k Sab, foto's zijn verkleind he, anders ff de bestandsnummers doorgeven, mail ik ze ff
Guppie, zag er gezellig uit, leuke foto'! Truus, goed zeg van de Losec! hopen dat het goed blijft gaan! Emi, goed zo! Leuke foto's allemaal! was geslaagd las ik! (wij willen oookkkkk!) hattem of lelystad maakt ons niets uit! dan gaan we zeker mee!
Goed zo Emi! En sterkte met sprongetje heb net ff Oei ik groei gelezen en zie weer bekende dingen helaas....Wel snel op elkaar zeg!
Hier ook een januarimama! Ik lees regelmatig nog even mee maar ik reageer eigenlijk nooit, nu wilde ik even reageren op Guppie omdat wij met ons zoontje hetzelfde geprobeerd hebben. Finn wilde maar niet doorslapen, werd om de paar uur wakker en viel pas weer in slaap als ik hem in slaap wiegde. We hebben hem de eerste nacht 5 minuten laten huilen en dan getroost. Dit heeft hij 20 minuutjes volgehouden maar de laatste 10 minuten was het eigenlijk alleen nog jammeren. Ik vond het vreselijk maar na 20 minuten was het wel helemaal stil. En de rest van de nacht heeft hij doorgeslapen. De volgende nacht duurde het maar 10 minuutjes en was het al stil. Het heeft hier dus echt gewerkt! Finn slaapt inmiddels al lang weer gewoon door maar ik denk zeker dat dat geholpen heeft. Succes ermee!
Heey, wipte weer even langs en zag al die leuke foto's van balorig ! Echt leuk! Als we een keer naar Zoetermeer of Rotterdam gaan dan ben ik erbij Kids vonden het geweldig zo te zien ! Wat worden ze allemaal groot hè... Echt CUTE ! Damani ligt nu lekker op bedje... Hopelijk slaapt hij vanavond wat lekkerder ! -X-
Truste Sab! Truus wat fijn zeg dat Joey steeds beter zonder kan! Ymke ook al minderen met medicijn, top! Heb verder eigenlijk niet zoveel te melden. Berna en Lex thanks voor de kaarten per mail! Leuk gedaan.
O Truus ik heb nog niets gehoord op mijn pendelverzoek dus nog geen nieuws te melden wat dat betreft.
zo meiden ook op bed , ik lag bijna te slapen naast de meiden die nog film aan het kijken waren , jeetje was echt moe 3 kids beetje zwaar dus maar was erg gezellig ook , nu hoop ik dat ze snel in slaap vallen en niet selmen wakker maken met hun gelach selmen heeft ook bijna half uur gehuild,en tussendoor jengelen , gelukkig viel hij daarna in slaap damani ook snel in slaap gevallen vandaag? mooie foto van joya weer bloemetje welkom , idd wat je zegt helpt zeker hier ook doen we soms als selmen zijn dag/nacht niet heeft ,na 20 minuten uitgeput inslaap vallen ,het is zielig maar helpt goed
Heej Meesa, ja hij ging 1x huilen, toen stond hij in z'n bedje.. heel zielig te huilen ! En toen heb ik hem lekker goed gelegd en ingestopt en zo is hij volgens mij wel in slaap gevallen ! Hoor hem niet meer iig.. -XXX-
Hee bloempje, bedankt voor je antwoord! Al weet ik wel zeker dat onze dame een heeeeeel lange adem heeft. Ik reken zeker op 3 uur huilen. We geven het gewoon een kans, ik denk niet dat ik haar beschadig met 3 dagen huilen... Rinaldo is echt verslaafd aan de wii, hij is al vanaf 7 uur bezig! We hebben dancing stage, met zo'n dansmat. Ik kijk maar wat uitzendingen via uitzending gemist haha! Ik ga een borrel inschenken!
Guppie, hier ook weer druk aan het Wii-en geslagen, die van ons is net omgebouwd (softwarematig, echt handig ), dus ik ben spellen aan het downloaden, echt te leuk gewoon!