Anita hier geen last van droogte, integendeel. Wat een rampweer en ik wilde vanmiddag nog wel met die kleine erop uit maar tja ze is al verkouden en hier aan de kust....denk dat ik het maar laat. Ze lag vanmorgen al vanaf 6 uur een beetje te mopperen, althans dat zei Jan ik hoorde haar pas rond 7 uur. Ga ik kijken ligt ze dus al ruim een uur boven de dekens en ze had het koud. Niet zo gek als het 15 graden is in je kamertje. Voeding gaat nog steeds goed, ik doe nu de helft standaard en de andere helft dieet. Is niet volgens het boekje maar doe rustig aan en anders is het ook zonde van de Pepti die wil ik toch wel gewoon opmaken. Dus doe ik vandaag 1/2 om 1/2 en dan morgen 2/3 standaard en 1/3 dieet en dan daarna 1 schepje dieet en 5 schepjes standaard en als de bus dieet dan op is ga ik helemaal standaard proberen. Guppie, rustig even afwachten hoe ze reageert op de prikjes. Oh en een goede moeder denkt ook aan zichzelf Jesse ik moest van Emi vragen of je niet teveel andere dames om je heen hebt op het KDV. Ze is een beetje bezorgd.
goedemorgen! Lieve mama heb ik he dames? Jeetje, Emi al 4 maanden! fijn dat het goed gaat met de voeding! Net Huggies gehaald, morgen nog maar 2 pakken halen! Heb wel weer zin om gezellig te zijn onder de lakens en het is weer als vanouds, niet droog ofzo helemaal niks alleen omdat ik nu tussendoor bloed verlies doen we het niet want ik vind t vies.
Missfrodo: wat fijn dat het zo goed gaat! en zou het ook niet volgens het boekje doen hoor! niet elk kind is volgens het boekje toch! gewoon op het gevoel! Guppie: zou ook ff afwachten! wie weet valt het mee! sterkte! hoop dat het goed gaat! Berna: Wat fijn dat je zo'n goed gevoel hebt bij de KDV Als het laminaat ligt is het hier klaar ja! dan nog dozen uitruimen, opruimen etc.! Vanmiddag, morgen en donderdag nog opruimen en schoonmaken in het oude huis en dan klaar! Net nieuwe flessen gehaald, en heb die van de etos zelf genomen! daar passen de avent spenen op en die heb ik nog een boel liggen, dus hoef ik daar geen geld aan uit te geven, net fles gegeven en ging goed, ze zijn bijna hetzelfde als de avent, alleen dan de helft goedkoper!
oo ben net op de hei geweest KOUD! brr die wind joh maar wel lekker een uur gewandeld met de hond. Heb ik ook beetje afleiding hihi nee hoor heb er geen slecht gevoel bij. Ehm Emi Jesse heeft wel wat meisjes om zich heen maar die zijn al een stuk ouder hoor er zijn maar weinig baby-meisjes dus wees niet bang hihi. Fijn dat de voeding goed gaat missfrodo! Jesse begon ook al om 6 uur te mopperen en om kwart voor 7 hoorde ik hem nog dus maar een fles gmaakt kom ik op zijn kamer.. slaapt ie gewoon! ze mopperen ook in hun slaap he.. maar ik heb hem toch maar wakker gemaakt hihi Valerie dat schiet lekker op he! NOu ik ga aan het fotoalbum beginnen
ik ga even foto's bestellen. 100 foto's incl vezend en verwerk kosten voor 8.99 bij pixum.nl al eerder besteld en top kwaliteit. 10x13 formaat c4da5-aa7ba-e43b4 deze code heb je nodig Berna, heb jij het album al binnen? ik afgelopen vrijdag!
ik dacht dat het veel langer zou duren. maar ben er wel blij mee dat het zo snel binnen is. dat album is voor mijn moeder en heb ik ruim de tijd tot moederdag met plakken
die heb ik niet besteld. vond het een hoop geld maar wel erg leuk Ja ik geef dat album maar want anders vraagt ze weer huishoudelijke dingen.
Ik ben nog steeds aan het uitzoeken welke foto's en dan moeten ze nog afgedrukt worden. En ik weet nog niet waar.... Nou ja, er staat al een heel gaaf album, dat dan weer wel! Ik moest Marit om 7:30 wakker maken, wow! Mama is trots! Ga ff wat doen hier, latersss! Lees strax wel weer bij....
Marieke, ik zweer bij pixum. had dezelfde foto's ook bij kruidvat besteld en die waren echt bagger en een stuk duurder
Zo we zijn weer terug. Ymke is een flinke meid, het was even schrikken die vervelende prikken, maar daarna was het meteen weer goed! Flink gegroeid ook, 5,3 kg (onze weegschaal is dus niet goed ) en 55 cm! Ze mag alleen nu 24 hr niet in de bakerzak slapen ivm koortsgevaar. Dat worden dus geen leuke 24 uur ben ik bang. Ze kan nu de slaap al niet vatten, maakt zichzelf steeds wakker. Als het niet gaat leg ik haar lekker in de box hoor, daar wil ze nog wel eens wegdommelen! Arme Stef! Gelukkig gaat het al beter! Hoe gaat het nu met jou Linda? Berna we klagen hier niet hoor! Vind het wel vervelend dat ik steeds zo in de stress schiet, want ik heb echt geen last meer van mijn littekens. Nou ja, komt heus nog wel! Zwaait Jesse al joh! Fijn dat je hem met zo'n goed gevoel achter kan laten! Missfrodo, je hebt helemaal gelijk dat we aan onszelf moeten denken! Daar wordt je ook leukere ouders van he! Het is de eerste keer dat we weer samen iets gaan doen! Fijn dat het goed gaat met de voeding! Is de kans nu nog groot dat Emi KMA heeft? Hebben jullie dat album van felicitas besteld? Ik had een album voor mijn verjaardag gekregen. Net ook weer foto's besteld, maar das al de 3e keer. Als ik heel veel in 1 keer doe wordt het niks bij mij! Oh roxy, dat is een leuk idee voor moederdag! Ik wilde een mooie foto in een lijsje doen, maar een album is ook super leuk! Marit, wat goed dat je zo lang geslapen hebt! logisch dat je moeder trots is! Heb Ymke maar een beetje laten mopperen/huilen en nu is ze redelijk stil. Ze slaapt nog niet, maar goede les voor mezelf!
fijn dat het zo goed ging met de prikken! Ja Jesse zwaait al LOL met de hulp van de leidster haha zou wat zijn als ie nu al zou zwaaien... Ymke weegt ongeveer net zoveel als JEsse nu ben benieuwd hoelang Jesse nu is.. horen we morgen. Ik mag hem zo al ophalen joh! Ging best snel. Wat een k weer zeg heb het helemaal gehad hiermee en ja boek bij felicitas besteld
ik laat trouwens een foto van Joey op canvas over schilderen met olieverf! Gister op internet een aantal voorbeelden gezien en het is prachtig!
Guppie, fijn dat je het weer gehad hebt en dat het zo goed gegaan is. Anders leg je haar toch wel in de bakerzak en dan zonder deken? Ik heb Marit gewoon in de bakerzak gehad en onder de deken. Nix aan het handje, gewoon goed in de gaten houden, nekje voelen. Pixum, ik zal eens gaan loeren, tnx Rox! Marit en ik gaan erop uit, doei!
Guppie: fijn dat het meeviel, de prikjes voor Ymke! Met mij gaat het wel goed. Woensdagavond is de avondwake voor oma en donderdag wordt ze gecremeerd, dat zal nog wel even emotioneel worden. Wat een leuk idee zo'n album voor moederdag! Dat ga ik denk ik ook doen. Iemand tips waar je een mooi album kunt maken?
Oh Roxy dat is ook leuk! Berna hier is het weer ook rampzalig! We hebben gisteren besloten dat we woonkamer gaan pimpen! We willen nieuwe gordijnen, dus ook meteen een nieuw kleurtje, nieuwe salontafel (kleinere) en nieuwe eetkamerstoelen! Heb er zin in! Van de week even naar de praxis, vind de serie van 101 woonideeen zo mooi!
Marieke, ik kijk het nog even aan. Ze slaapt nog niet, maar is wel stil. Ik twijfel ontzettend, ze geven zo'n advies natuurlijk ook niet zomaar. Eerst maar eens afwachten of ze wel verhoging krijgt!
Linda, ik heb het album van felicitas besteld met de voetjes en daar plak ik de foto's in. Heel veel sterkte de komende dagen ! Guppie, leuk hoor de woonkamer pimpen. ik wil ook, maarja straks gaan we verhuizen en steek liever daar het geld in