Lotus, Derona Hebben jullie nu ook zoiets van: kan me niet meer schelen laat het maar gebeuren nu? Ik heb allerlei fases gehad: bang voor bevalling, onzeker of ik het wel weer aankan en nu dus zo'n laat maar komen attitude.
ja maar mijn humeur verandert met elke seconde hahaa.. dan ben ik bang voor en dan mag het van mij meteen komen.. en dan denk ik ook van ik haal het wel..
Ja ik heb eindelijk de dvd in mijn bezit en het schijnt ook nog es goed voor je seksleven te zijn. Mooi toch? Hahaha!
Nou, wil niet saai zijn, maar ga maar weer es proberen te slapen ofzo. Op mijn zij uiteraard - en dan na een half uur op mijn andere zij - en dan weer es naar de wc etc etc etc ....
morguh ladie's denk meld me een voor jullie denken dat er andere dingen gaande zijn heb echt een kl*te nacht achter de rug ! heb mss alles bij elkaar 3a4 uurtjes geslapen , had een kruik mee genomen na bed maar dat hielp ook al niets , verschrikkelijk harde buiken en mega pijn in de onder rug , het word niet sterker ofzo dus mss toch gewoon nog oefenen ? ( wat een stom lichaam heb ik ben over de 40 weken en nog wil het oefenen hahaha) uiteindelijk me man ook maar naar de bank gestuurd die lag me weer te snurken poeh zeg daar kan ik dan al helemaal niet tegen als je het zelf moeilijk hebt zo ga ik nu even douche krijg om 9 uur al visite lekker duidelijk erhaal haar man en mijn man zijn collega's en hebben dadelijk ook samen een sollicitatiegesprek bij een nieuwe baas en in die tijd komt ze met de kleine hier koffie drinken en baby kleertjes brengen : lief he fijne dag mensen en mocht er tussen door wat gebeuren dan laat ik van me horen het zei zelf of ia de buddy's ! liefs
@Mamamakka: ik weet hoe je je voelt meid...ik heb ook een dramatische nacht achter de rug Ook maar 4 uur slaap gehad, en echt pittige voorweeën. Op een gegeven moment ben ik ze zelfs gaan klokken, maar het is nu weer weg :-k Om 12.10 moet ik bij de VK zijn...'s kijken wat die te vertellen heeft over het indalen, want ik heb nu wel het idee dat de beeb helemaal vast zit met zijn koppie. Ik hoop het zo!
Ja, dat had ik vannacht ook...voor het eerst! Ik heb ook al een paar dagen spierpijn daar. Alsof ik een sexmarathon gehouden heb Was het maar waar Heb jij ook die steekjes?
Nou hier is het dan ingedaald alwel, maar vanacht jemig echt niet normaal, is het bij jou nog niet ingedaald dan,of ja bedoel dat het nog niet vast ligt met het hoofdje?
Hij is een stukje ingedaald, maar nog niet helemaal. En ik maak me daar best wel zorgen om, want ik heb natuurlijk weer allemaal enge verhalen gelezen over bevallingen waarbij de baby nog niet helemaal was ingedaald Dat het allemaal veel langer duurt, of dat de baby niet door je bekken past etc.