Mezelf.....We zijn naar het Cb geweest en jaimy weegt nu 4780 en is dus deze week 180 gram aangekomen dat is netjes dus hij krijgt echt niet te veel wat ik zelf dacht,hij heeft het gewoon nodig.....hij zit wel helemaal onder de bultjes dus die moet ik vet gana houden het komt door mijn hormonen,en ik moet wel contact opnemen met de physio ze denken toch dat hij last heetf van zijn nekje misschien is daar ook het huilen van,dus morgen moet ik haar bellen en dan neemt ze contact met me op. En ik moet nu weer de voeding veranderen een schepje meer en de ander minder en ik mag met de vekelthee beginnen,dus hopelijk gaat het dan wat beter voor hem dan,want het is gewoon rot voor die kleine,heb zelf maar eens dag in dag uit krampjes ;-(( Verder is alles dik in orde,Noël is een stuk beterder dus dat is ook fijn ;-D Ik heb zelf toch weer hoofdpijn maar ik denk als ik energie heb dat ik de wereld aankan en het dan veel te sruk voor mijzelf maak dus ik ga dat even anders aanpakken,of het is vand e ab kuur die ik heb gehad.
oeh female bezig... zet m op meid.... en doe het iig sneller dan ik.... maar dat lijkt me niet zo moeilijk hahahahaha
Hoi meiden, Ik kom even binnen wippen om te kijken hoe het hier gaat. Strax eens wat blz terug lezen wie er al bevallen is en wie nog aan de beurt moeten komen. Hier al weer goed aan het herstellen, moet alleen nog de komende maanden aan de staaltabletten maar dat is geen moeite. De kleine doet het heel goed en zit alweer een paar 100 gram boven zijn geboortegewicht. Het is echt een lekker prulleke!
BUDDYNIEUWS Dank je wel heb nu de 2de veter nu hopen dat dat wat doet blijft afwachten tot morgenvroeg. Groetjes Maika Enide buddy nieuws
Oeh female, wat spannend! Ik ben benieuwd wanneer je gaat bevallen! Je bent wel al een tijdje bezig geloof ik he? Misschien stom hoor, maar wat is veteren? Ik heb werkelijk geen idee? Ben benieuwd wie er eerder bevalt, Maika of female
Hai female.....Sorry ik zag het nu pas,succes meid en dat het maar snel doorzet op naard e volgende babie
@mikki en weet je wat t was? @patrieske alleen als ik ontsluiting heb ok als je geen tijd hebt om te posten sms me maar dan doe ik t wel @female jij bent de volgende zet m op! @mamamakka nog een dag? wachten je maakt ons nieuwsgierig!
Dat doe ik lotus,dat had ik ook al tegen haar gezegd en dat is goed,ik hoop wel dat het doorzet voor der en voor jou ook,en vooe iedereen eigenlijk nu wel. Hai merel,ik zou het niet weten ;-( wat veteren is,ik denkt dat ze je een soort strippen is ofzo,whaaaaaaa weer lekker dom nu aan het lullen volgens mij ))
@dames ik moest iedereen de groetjes doen van re81! ze heeft op t moment druk met de kleine en is aan t herstellen van de ks ... ze hoopt gauw weer terug te komen