een foto van mijn volledige jurk kan ik zo niet vinden. Zal eens even kijken op google of ik de foto daarvan kan vinden...
Dag mama's! Hier even een klein berichtje van ons.. We hebben de uitslag van de kweek, NIETS! Geen virus of iets.. dus dat is gelukkig een opluchting! Met Sidney gaat het ook erg goed.. Ze eet weer voor 10 en da's te merken aan de tijden dat ze kwam.. half 6 of kwart over 6.. Maar dat geeft niet, flesje en lekker bij mama knuffelen en dan verder slapen op het kussen.. Ze neemt gewoon m'n plaats in in bed.. Verder niet zo veel te vertellen..
Jeetje.. Da's mooi geworden.. Je wordt een echte PROF!! Ga je ze in de toekomst ook versturen of bezorgen
hahaha als dat ff kon he heb laatst wel voor de gein opgezocht maar je kan het alleen gekoeld laten bezorgen (warenwet ) en je wil niet weten wat dat kost hahhaha
Sidney's behang voor nieuwe kamertje.. Ik hoop dat ze morgen bellen dat het binnen is.. Niet dat we het al kunnen plakken maar dan is het maar vast binnen, ik kan niet wachten..
Ik vraag me wel eens af, wat is geluk voor iemand? en wat betekend het voor iemand.. Dus mama's vertel mij eens wat voor jullie geluk is/betekend..
jocey mooi behang hoor ! voor mij is geluk : rayn zien spelen , lachen met rayn onder de douche , heerlijk met man kind en hond een flinke wandeling maken in het park of door het bos , me creativiteit kunnen uiten in taarten maken bijv, me ouders zien genieten van hun kleinzoon .
Het zit idd nooit mee met onze kindjes. Heb er hier ook zo 1. Eet weer slecht, koorts komt en gaat en is heel erg huilerig, maar drinkt heel veel. Kwam er gisteren achter, nadat ze steeds naar haar mondje greep, dat er weer een bobbel zit. Er komt dus weer een kiesje aan. Het verklaard wel haar gedrag.
Mijn man werkt in de metaal. Hij is machine steller. Ikzelf werk in de bouw. Wel op de administratie, maarja als de mannen niet kunnen werken op het bedrijf dan heb ik ook niks te doen. Gisteren weer om half 2 thuis.
@ Foto's: haha wat grappig. Al die pakjes, zo leuk. Wij doen hier niet aan carnaval. Volgens mij niemand hier in de stad. Serenity slaapt godzijdank weer een aantal nachten goed en door. Ze is wel heel vroeg wakker, maar dat maakt dan niet uit. Ze is weer heel huilerig, eet weinig en kan niet veel hebben. Merkte gisteren op dat ze steeds naar haar mondje greep. Dus even voelen en idd weer een bobbel. Een kiesje op komst.