Knuffel meis, dit is vreselijk, zeker met die 2 lieve hummeltjes van jullie. Ik hoop dat er snel een oplossing komt.
Ik kan me niet voorstellen dat zijn reactie alleen met het wel of niet geven van borstvoeding te maken heeft. Misschien dat er meer achter zit.... In ieder geval een dikke knuffel voor jou. Hoop dat jullie er uit komen!
Ga ik je ff zoeken.... .... Nee hoor, vandaag geen winkelcentrum voor mij! Krijg zo bezoek. Fijn dat je je geen zorgen hoeft te maken over het bultje!
Hele dikke knuffel voor jou Derona. Je moet nu echt aan jezelf en de kinderen gaan denken. Meiden ik ben ff weg. De magnetron omwisselen op de vaatwasser (de nieuwe is binnengekomen) en even sporten op de WII-fit.
@mamalijntje.. ja.. zei je niet.. ja moeders moeten ook werken toch..? @mikki hoe was het fietsen? @iloveandres.. goh wordt je neefje alweer 2.. mijn nichtje wordt volgende maand weer 1 @yvette.. wij hebben nog geen wipper vandaar misschien.. ik hoop gauw een te vinden via marktplaats.. @sanne.. wow zal ze dan een keer beginnen met huilen? doet ze niet echt.. mijn schoonzus zit echt hier met haar ogen uit te kijken.. hoe ze reageert voor eten.. @derona.. zucht begint nu de elende bij jou qua man dan he.. pff... gelukkig heb ik dat even niet meer.. dikke knuf! \ @merleq.. dikke knuf.. het zal wel meevallen..
Ja ik kan natuurlijk niet in jullie portemonnee kijken maar er lijkt wel alsof er altijd wel een smoes is voor hem als hij zijn gal even moet spuiten. Sorry maar hoe hij met je omgaat lieve schat, denk aan jezelf he! Bijt maar lekker van je af, je bent toch geen voetveeg die met je laat sollen? Geld of geen geld, je reageert niet zo tegen je vrouw! (of man) dan praat je daar op zijn minst gewoon over. .....dan ga ik bij je weg......je bent geen leeg cola blikje of well soms? Doet me denken aan mijn ex vriend, die kon ook heel dwingend, respectloos en dominant zijn. Kom voor jezelf op lieve schat. Dikke knuff voor jou!
Wat betreft dat geld: je kunt je kleintje niet borstvoeding blijven geven natuurlijk. Op een gegeven moment gaat het toch vast voedsel eten. En niet alleen dat, straks gaat ie naar school, gaat ie misschien op een sportclub, etc. Het kan toch niet zo zijn dat jullie die 40 euro in de maand helemaal niet hebben? Dat daar niets op te vinden is?
Nee maar hier gaat het zo hij kan dingen kopen wat hij wilt,zoals laatst kocht hij iets van 50 euro,dat ik dacht van,jemig daar had ik een leuk boxmobiel voor kunnen kopen of een wipstoel, en dat maakt mij ook boos,hij doe maar wat hij wilt, en ja euuh als bv niet was gelukt dan had er ook fv moeten komen,en geld is er voor fv dus ja maja ik zou jullie er niet meer mee lastig vallen is mijn probleem en niet die van jullie, Heb net de wel de wijkverpleegkundige gesproken,en zei zij ja waarom kolf je niet,heb uitgelegt dat ik bang ben dat erdan minder uit komt,maar ik weet nu dat als hij per keer 100 cc drinkt dat dat voldoende is,dus is wel fijn dat ik dat nu weet dus misschien ga ik dan nu wel afkolven pffffffffffffffffffffffffffffffffffff ik vind het zoooo moeilijk he bah
Nou ja, makkelijk gezegd hoor van dr... Dat kolven is echt een hels karwei vind ik. Je moet iedere keer na het kolven dat ding schoonmaken en je verschuift het probleem: ipv dat je moet letten op de voeding, moet je nu gaan kolven. En als je pecht hebt daarna ook nog eens voeden. Je kunt dan wel iets meer schuiven met kolven, maar je moet het toch rondom iedere voeding weer doen om je productie op peil te houden...
Ja idd,je merkt gewoon aan hun dat ze ook helemaaL voor de bv gaan.en ze maakt me echt weer aan het twijfelen ik moet alsik op fv ga wel wat nemen van hypoalergieën maja ik moet dan afbouwen,hoe deden jullie dat
@ Derona: ik ben het dus helemaal met Merleq eens meid. Als je ook nog eens apart moet gaan kolven ben je het dubbele van de tijd kwijt... Kost veel tijd en ik kan het weten. Ik heb 7 weken lang gekolft. Maar je moet echt voor jezelf kiezen meid.
Nou, ik ben ECHT blij dat ik een nagesprek bij de VK heb aangevraagd...dit heeft een hoop dingen opgehelderd voor mij! Want wat blijkt...Jay was een sterrekijker! Hij is dus met zijn gezicht naar boven geboren in plaats van naar beneden. Ik wist dit dus helemaal niet, omdat ik pas mijn ogen opendeed toen de gyn hem bijna helemaal uit me had getrokken. Dus ik riep net tegen mijn vriend: waarom heb je niet gezegd dat hij met zijn gezicht naar boven lag? Zegt ie: ohw...ik dacht dat het niks uitmaakte hoe hij eruit kwam.... Mannen Anyway... volgens de vk is dat sterrekijker-verhaal de reden waarom het persen zo lang duurde en waarom hij uiteindelijk met de tang is gehaald. Doordat hij met zijn gezicht andersom lag, moest zijn nek een hele onnatuurlijke draai maken, wat dus niet lukte. Het lag dus niet aan mijn persen, de persweeën, of het feit dat ik Remifentanil heb gebruikt. Ze heeft ook nog even een hechtinkje verwijderd en het schijnt weer helemaal goed te komen 'down there'. Ik geloof haar maar op haar woord, want ik durf er zelf nog altijd niet aan te komen
@Derona ik ben blij met de fv... met bv blijven je hormonen ook giga opspelen enzo. mij geeft het iig veel rust.. @lachende baby foto's.. leuk leuk leuk mooie foto's hoor Linette, gisteren toch nog naar de HA geweest want zat een beetje bloed bij slijm.. is ze helemaal onderzocht geworden, maar het blijft buikgriep.. heb haar een paar keer ORS gegeven.. nu heeft ze iig weer fatsoenlijke plasluiers en heeft sinds gisteren niet meer gepept dus dat is ok.. we wachten a.. spugen doet ze nog wel teveel... maar het lijkt aan de betere hand.. maar vooral niet te overmoedig worden ... heb vanmiddag een nijntje slang gekocht voor aan de box... en nieuwe muziekmolen voor boven de bos van woezel en Pip.. helemaal leuk vind zij ook en het melodietje is zeer slaapverwekkend voor Linette.. ook een woezel en pip beestje voor aan de kinderwagen gehaald... nou probeer strax wat bij te lezen maar eerst effe een dutje doen
@ mee eens: hahahaha, wat zijn we toch eensgezind vandaag allemaal he? @ Mikki: hahahaha, mannen... Ik weet alleen dat Andres het heel erg mooi vond om naar te kijken hoe Joshua eruit kwam. Heel verwonderlijk vond hij dat. Waarom durf je er zelf niet aan te komen dan? @ Mikmak: meid, ik hoop dat Linette snel beter is. Dikke knuffel.
@Yvette: ik weet niet of wij nog voor een tweede gaan. Als het aan mijn vriend ligt wel, maar ja... hij is niet degene die al maanden met gierende hormonen in zijn lijf rondloopt. Ik vind het echt helemaal geweldig om moeder te zijn, maar het is ook het zwaarste wat ik ooit heb gedaan. En ik weet niet of ik dat nog een keer wil doen. Maar ja... over een tijdje denk ik er misschien weer anders over @Sanne: ik ben blij voor je meid...jullie komen er vast wel uit. Dikke knuffel! Dat nagesprek is (hier althans) niet standaard, ik heb het zelf aangevraagd omdat ik nog allemaal vragen had over de bevalling. Hoe het ging staat hierboven Superaardige vk trouwens...ze nam echt de tijd voor me, en heeft uitgebreid mijn knip bekeken. Het fietsen ging geweldig, nergens last van! Wel weer raar om na 6 weken weer op de fiets te zitten @Britt: hier vind ik de dagen juist te snel gaan Ik kom nergens aan toe! Wat zielig dat je meisje zo moest huilen op de creche Het is denk ik ook een beetje dat ze nu grote zus is he... dat voelen kinderen toch. @Derona: ...... Ik zeg alleen dit: kinderen worden alleen maar duurder naarmate ze ouder worden. Heeft hij daar nooit bij stilgestaan dan? En waarom zou je moeten kolven? Dat stukje begrijp ik even niet. Als je dat kolven kan vermijden zou ik dat doen hoor. Ik kolf nu 2 weken en het is gewoon ronduit een kloteklus, en psychisch werkt het heel anders dan borstvoeding geven. Mijn productie is nu volgens mij zo goed als nul, dus volgens mij is dit voor mij gewoon ook het einde van de borstvoeding. Het zij zo... Dikke knuf meid... ik kan me voorstellen dat je er helemaal doorheen zit op deze manier... @IloveAndres: meid, ik heb echt respect voor jou dat je het kolven 7 volle weken hebt weten vol te houden. Petje af! Ik vind 2 weken al vreselijk. Ik weet ook niet goed waarom ik niet aan de knip durf te komen... ja, ik heb een soort fobie voor wonden en bloed enzo... misschien is dat het Maar het is ook de angst dat als ik ga kijken, ik iets zie waar ik overstuur van ga raken. Dat het 'gaatje' twee keer zo groot is geworden, of dat er een heel lelijk litteken zit of zo... @Mikmak: ik hoop dat het nu beter gaat met Linette! Leuk he, die mobiel Wij hebben hem ook. En ook zo'n boxspiraal van Woezel en Pip, en we krijgen er volgende week ook een boxkleed van. 8)
JIj ook al bezig met woezel en pip, hier ook eentje.....Sven heb ik nu te slapen gelegd met een woezel en pip knuffeldoekje, appeltjes groen met een pip hondje eraan....echt lief! Fijn dat je nu weet waar het aan ligt met haar.