Ik ken dat mikki ik kom haast ook niet aan eten toe ! Maar hier is het andersom. Jamie is alleen rustig bij mij en het liefst ligt hij de hele dag bij me.. Ze waren vandaag bij de buren de hele dag aan het boren. Jamie schrok steeds door het kabaal krijsent wakker... Nu oververmoeid en niet in bed te krijgen dus zo lekker onder de douche! Balen Sanne! Zou toch even met je manlief gaan praten hoor want je gaat er anders aan onderdoor
Pffff...dat soort opmerkingen he, daar heeft mijn vriend ook een handje van. Als je ergens van gaat steigeren op zo'n moment is het wel je schoonmoeder...
@Mikmak: wat goed van linette dat ze de prikjes goed doorstaan heeft @Mamalijntje: lekker dan zo'n overstuur kind door dat geboor... Ja, wij moeten ook praten hoor, maar zijn de laatste weken al helemaal niet meer on-speaking-terms..dus dat wordt steeds moeilijker en omdat ik geen zin in geschreeuw heb, ben ik gewoon te moe voor, zeg ik niets meer.. @Mikki: Juist, jij begrijpt het
@ Patrieske: ja ben geslaagd. Er hingen er nog maar 2... Ja, Yvette zei het ook al... wist ik ook wel, maar baal er wel ff flink van... Ik moet volgende week een echo laten maken van mijn galblaas... @ Mikmak: jeetje dat is wel balen dan, dat ze er niets mee zal gaan doen... dan heeft je moeder echt een enorme plaat voor haar kop... @ Sanne: hele dikke knuffel meid. @ Goofychick: ja is hij ook, alleen op dinsdag komt hij thuis, omdat hij dan officieel moet trainen. Maar hij is geblesseerd, dus hij blijft lekker thuis. Hij is nu Joshua aan het voeden. @ Mikki: je moet wel goed eten hoor meid... Hier staat het eten ook op. Ik ga tortilla met kipfilet, paprika, champignons en sla maken. Heb er nu al zin in en weet nog niet eens of het wel lekker is... Is weer een uitprobeersel van me.
@sanne das balen,... maar je mag mijn moeder wel hebben hoor..... @ilovea, jep zo is ze nu eenmaal... ik geef toe dan denk je dat het goed is en dan krijg je weer een trap.....en komt ze met bizarre voorstellen zoals hun auto, hun appartement in italie tijdens de vakantie... dus ben benieuwd wat het deze keer zal zijn.... en maa blijven omkopen... maar deze keer niet... dat ze er maar in stikt... zal vast lekker zijn je prakkie strax @mikki, haha erg he als ze dat doen... maar goed je mag wel een glaasje roosvicee van me....*schuift glaasje*
Patrieske. Vandaag gaat het weer super met Lars... nog niet gepoept maar nog geen krampjes gehad (afkloppen). Zou het dan echt van de voeding komen, hij is vandaag wel weer de oude geweest. Om 6 uur een fles en toen to 9 uur geslapen, toen van half 11 tot half 4 geslapen en hij ligt er nu weer in vanaf half 6... heeft nog niet gehuild vandaag. Spuugt alleen wel veel omdat ik ben gestopt met de nutriton. En moet weer beginnen met nystatine voor de spruw :x
Sanne dikke knuf...... zo ging het hier dus ook nu sinds hij vorige week zijn rijbewijs en dus wij heel veelsamen zijn geweest gaat het stukken beter hij wordt nu echt een papa voor tess morgen krijgt ie hem weer terug dus ik hoop dat het zo blijft gaan. Nou jongens ik ben weg vanavond vergadering van de hondenclub ik doe nu nog het secretariaat voor de laatste 2 maanden
Hia Mikmak.........Hoe is het gegaan metd eprikjes,misschien dat je het al neer hebt gezet dan kom ik het nog tegen. Hai mamamakka...Super dat je waardes weer goed zijn meid. Hia Merel........ja dat heb ik dus ook,weet ik heb mezelf ooit buitengesloten en noel ja eigenlijk deed hij het hij was 13 maanden en kon net kruipen en ik liep naar de schuur en hij was mij achterna gekorpen en wilde zich via de knip optrekken en he raad het al de knip erop,nu heb ik ene grote hond ene lieverd ene loebes maar ik was zo gek,ik trekken aan de die deur en wilde ik heb van die klein ruitjes inslaan maar gelukkig dacht ik na zou ik het halen ik heb maar korte armpjes dus ik meten nee ik hal het niet,dus ik als een gek over de opport geklommen uitgegleden ik was in mijn roze pyame lekker qute he ,maar goed dus helemaal groen van het vallen bij de buurvrouw hysterisch aangebeld of ik kon bellen met haar mobiel,dus ik voor de raam bellen ze zei nog kom hier binnen dan,geen haar op mijn hoofd die daar aan dacht,ik stond dar voor de raam,Mart gebeld en hij naar mijn moeder want ik kon haar nummer niet meer uit mijn hoofd,en ik had een grote steen klaargelegd voor als de hond iets zou doen bij noël dat ik de raam er uit zou gooien,mijn manneke keihard huilen en roepen mamaaaaaaaa mamaaaaa ik moet weer huilen ,ik keihard huilen en roepen stil maar schatje,ik vergeet het echt nooit meer,dus laat staan als zo'n kleintje huilt en huilt en er komt echt niemand,dat is toch verschrikkelijk. hai Derona.....Wij hebben een trappelzak maar ik heb wel de armgaatjes wat dicht gestikt jaimy haalde zijn armpje er terug doorheen....maar ik vind het fijn hij heeft wel gewoon een zomerzakje omdat het bij ons niet koud binnen is.
Hai Journey..........Meid je moet dat ook zelf weten,ik vind het gewoon echt onverantwoordelijk ook voor 10 minuutjes maar dat is echt mijn mening en mijn verleden,en ik denk ook als ik zoe* niet had verloren dat ik het ook niet zou doen,wij hebben ook een hond en ik heb 2 kindjes en ja als kai echt moet dan doe ik noël zijn regenpak aan en jaimy onder de regenhoes en dan toch maar even zo het is echt niet anders op dat moment,,,,nogmaals je moet het zelf weten,het is je eigen kindje natuurlijk. Hia taby......Ja ook al zoiets je weet het niet natuurlijk....... Hai Kissie......Je kan mijn reactie bij Journey lezen,ik ben dan misschien heel erg in deze dingen en misschien is dit dan ook geen goed onderwerp voor mij,omdat ik jullie misschien heel bang maak ofzo,maar goed ik wilde het wel zeggen de dingen die kunnen gebeuren,en ik hoop toch dat jullie er misschien anders over gaan denken,maar ook voor jou meid het is je eigen kindje en als jij vind dat het kan wie ben ik om er wat over te zeggen. Hai patricia..Rot meid dat je nog 1.5 week moet wachten meid.
Bedankt voor jullie lieve reacties meiden, doet me echt even goed! @Patrieske:jeetje meid, wat een verhaal over dat je buitengesloten zat, kan me voorstellen dat je in paniek was zeg! Ik heb inmiddels de Vacansoleil brochure besteld..hoop dat de sfeer binnenkort weer beter is..daar ga ik wel vanuit anders ga ik mijn conclusies maar eens trekken..
@ Mikmak: is wel balen zeg. Ik geef je groot gelijk meid. Hele dikke knuffel. Ik ben wat filmpjes van Joshua vanaf mijn telefoon aan het overbrengen naar de laptop. Zal straks even wat plaatsen.
@Sanne78: Wat rot voor je, ik kan me goed voorstellen dat je flink gebruld heb, ik heb wel om minder gejankt. Misschien moet je voor volgende week alvast een vriendin regelen die voor je kan oppassen. Je zal zien dat je man niet gebeld wordt, maar dan hoef je je er niet druk om te maken. En als je man niet gebeld wordt, laat je je ophalen bij de gym en ga je daarna nog even iets met hem drinken/doen. Heb je ook meteen even wat samen tijd. @MerleQ: Ik weet niet precies hoe lang ik ingeschreven sta, een jaar of zo, iets minder? Maar volgens mij hebben we ook gewoon geluk gehad. Mijn man belde net op een moment dat er iemand afgezegd had. Misschien heeft dat geholpen. Wij zitten bij de vestiging bij de Oudemanhuis poort.
Blijven communiceren Sanne, klinkt cliche maar het is wel zo.....praten praten en nog eens praten, en als dat niet helpt......tja ........ Moeilijk hoor een kleine en dan zo'n sfeer in huis. Wat ik niet begrijp is dat je toch samen voor kinderen kiest en dan weet je toch dat je daar na een dag werken ook je verantwoordelijkheid in moet nemen?
Ja dit zijn speciale van 3-12 maanden. wacht zal eens ff kijken welk merk: Supposor eucalypto baby staat erop.
ik ken het gevoel, en daarom stop ik ook met werken! Gelukkig lukt het hier wel financieel, niet dat ze elke week uit eten kunnen gaan maar oké we komen er wel. en als ze naar de kleuterschool gaat ga ik weer werken. Sterkte meid en geniet van je laatste maandje samen de hele tijd!
@ vash: oh ja oudemanhuispoort is de enige vestiging waarin wij niet geinteresseerd waren Dat is net te ver weg vanaf hier... @ patrieske: pfff jeetje wat een verhaal zeg! Ik zou ook helemaal gek worden! @ goofychick: je weet toch wel dat ik een grapje maakte over borstvoeding en ziek zijn?
Hoort idd bij sprongetje meid en bv kun je niet teveel geven als ze echt niet willen drinken ze niet hoor Je kan als je toch niet zeker bent ook eerst proberen een speentje te geven, zuigt hij daar rustig op dan is het gewoon zuigbehoefte, maar wordt ie kwaad dan heeft ie honger!
@Goofychick: je hebt helemaal gelijk, alleen legt hij zijn prioriteit bij zijn werk lijkt wel, wil niet alle militairen over een kam scheren, maar ik hoor het wel vaker...en ok, hij is net begonnen met een nieuwe baan voor ons en ik begrijp dat je niet a la minute thuis kunt zijn, maar als hij alleen al begrip zou tonen voor mijn situatie dan ben ik al een stuk gelukkiger ... @Vash: dat is een goed idee, thanks!