Januari 2009 mama's!

Discussie in 'De mama's' gestart door Tacha1987, 11 dec 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    @vorig jaar, yep ik ook hoor, had er laatst nog over, ik weet nog heel goed dat ik met een vriendin hier op het terras bij huis zat, de jongens waren chinees aan het halen. Zij was 5 weken overtijd, en ik zei dat het dit weekend feest was. Tijdens die week daarna, tijdens het olieen van de schutting voelde ik gewoon dat er iets aan de hand was in mijn lichaam....en op 4 mei voelde ik allemaal kleine steekjes......savonds nog aan de drank gezeten......

    Ik zat met ladybug toen al te pben etc....zij testte positief op zaterdagmiddag,10 mei, en ik durfde nog niet, hoewel ik die vrijdag daarvoor echt een dweil was....en zaterdag en hele erge kramp...toch om kwart voor elf savonds getest.....nou en de uitslag weten jullie :) :) :) ......om half twee snachts liepen we door de wijk te stuiteren, we konden niet slapen......
     
  2. Merijn

    Merijn Niet meer actief

    Tobe is ziek! :( Hij sliep vanmiddag maar liefst 3,5 uur (ik was ook in slaap gevallen... :() en zijn temperatuur is nu 38 graden. Ah poepie! Hij is niet echt verkouden... Maar hij heeft wel wat dunne ontlasting. Dus misschien een buikgriepje? Vanochtend wel wat gespuugd maar sindsdien niet meer. Hij heeft net wel 60cc laten staan, wat ook veel is voor zijn doen.

    Ik voel me ook niet helemaal top. Volgens mij heeft ie het ook van mij en niet van het KDV. Ik ben namelijk al ruim een week verkouden en mijn man is ook niet helemaal fit.

    Hoop dat ie snel opknapt... Heb hem net een paracetamol gegeven. Mensen nog tips? Waar moet ik op letten behalve sufheid? Hij lacht gelukkig nog wel naar me :)
     
  3. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Niet doen hoor Vash! Ff doorzetten meid! Zal het heel stoer vinden als je er van af kan blijven.
     
  4. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    27 jan 2007
    15.934
    0
    0
    Deventer
    @Merleq aaah sneu dat hij ziekjes is,en idd kan zeker van het kdv komen door dwalleren,genoeg stofjes ziekjes etcetc rond,

    Even in het algemeen,geef je kind als die ziek is nooit te snel een paracetamol,een paracetamol onderdruk dan de temp,en het kan dan niet vanzelf uit het lichaampje gaan,doe dat alleen echt bij hele hoge koorts,
     
  5. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    27 jan 2007
    15.934
    0
    0
    Deventer
    @NEttie ik ga je gelijk pben :D:D:D
     
  6. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    27 jan 2007
    15.934
    0
    0
    Deventer
    Nou ik heb mijn schoonvader gesproken,maar zoals ik begreep was hij vroeger gewoon erg rustig,mnet wel een eigen willetje,hij heeft dus blijkbaar twee gezicht voor familie houd hij zich onwijs goed,en bij een relatie of wat niet,naja zijn pa zei wel dat het absoluut niet hoorde dat hij mij uitschold etc,hij zegt ook als hij door blijft gaan dan praat ik wel met hem,
     
  7. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    He.....ff spammen hoor.....

    [​IMG]
     
  8. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    27 jan 2007
    15.934
    0
    0
    Deventer
  9. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    En ik heb jou weer ge PBT! ;)
     
  10. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Thanks, dat is waar, hij is iid al baby af, maar dat is hij sowieso al wel door zijn lengte en gewicht :cry:
     
  11. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    27 jan 2007
    15.934
    0
    0
    Deventer
    en ik jou weer hahaha :p
     
  12. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    27 jan 2007
    15.934
    0
    0
    Deventer
    Owh ja hoelang was hij ookalweer :D
     
  13. Merijn

    Merijn Niet meer actief

    @ derona: oh dat wist ik niet van de paracetamol :(
     
  14. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland

    Oh herkenbaar Merleq, hier heeft Sven er soms zo last van dat hij echt met zijn vuistje op mijn borst slaat en echt een gezicht trekt dat hij het niet meer wil, machteloosheid....en daardoor weer een gevoel van machteloosheid van mams :rolleyes:
     
  15. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    27 jan 2007
    15.934
    0
    0
    Deventer
    Ja het is zeg maar om de koorts te onderdrukken he,je neemt het zeg maar niet mee weg,
     
  16. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    He meiden, hier nog ff een verslag van het bezoek aan de manueel therapeut.
    Reden was dat Sven zich toch veel overstrekt, zijn hoofd aldoor naar achteren gooit, en veel met zijn hoofd schuin lag.
    Een kennis die verpleegkundige is van de verlosafdeling raadde mij aan om naar een manueel therapeut te gaan (die kenden we allebei van volleybal) Zij behandeld veel huil babys.
    Daar mijn verhaal gedaan en toen zei ze al dat het goed was dat ik was gekomen.
    Sven is wat stijvig, maar heeft geen last van het kiss syndroom, wel heeft hij dezelfde symtpomen (hij geeft ook heel veel druk met zijn achterhoofd) wel heeft hij veel spanning op de buik/maag/lever....hierdoor wordt er waarschijnlijk een zenuw geprikkeld die helemaal naar boven loopt en de symptomen geeft. Hoort ook die krampen bij, en schrikachtige bewegingen.
    Ze denkt dit met 2 a 3 behandelingen verholpen te hebben!

    Kortom, mijn moedergevoel had wel degelijk gelijk dat er wat aan de hand was vanaf het begin en dat stelt mij gerust.
     
  17. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    ....... :confused: :confused: :confused: ......zit er een flink doorheen heb ik het idee......ben echt kapot, heb het vreselijk warm, lijkt wel alsof ik koorst heb.....kom niet toe aan mijn rust, en als ik het neem blijft het thuis een bende.......net manlief aan de telefoon gehad en begon prompt te huilen......terwijl Sven het zoooo goed doet! Snap er niks van.
    Nou eerst maar eens patatje halen, vrijdag patat dag.
     
  18. Tacha1987

    Tacha1987 Fanatiek lid

    14 feb 2008
    2.964
    2
    0
    Thuisblijfmama
    België - Antwerpen
    he iedereen niet veel tijd ga zo direct trainen want heb pizza gegeten buh voel me zo dik en slecht nu! Nona is al een half uur aan het praten met haar papa zo lief!

    @goofychick: oooh super mooie kleertjes idd!

    tot straks!
     
  19. Merijn

    Merijn Niet meer actief

    Meis, dat kan ik me heel goed voorstellen hoor... Je hebt een paar zware weken (eigenlijk maanden) achter de rug, logisch dat je een keer een breekpunt hebt! Het zou goed voor je zijn om een paar dagen helemaal te kunnen bijkomen... Gelukkig ga je in mei een weekje lekker weg, maar eerder zou denk ik ook geen kwaad kunnen. Zou je man niet bijv. 2 dagen vrij kunnen nemen zodat hij de zorg even grotendeels overneemt?
     
  20. Jessica83

    Jessica83 Fanatiek lid

    6 mrt 2007
    1.512
    2
    0
    Nieuwegein
    @ iloveandres: Ik heb altijd zo'n hekel aan dat altijd maar moeten afwachten :rolleyes: Is bronchitis erfelijk dan?

    @ elam: Ik vond het in het begin ook eng met Serenity onder de douche. Maar ze vinden het heerlijk. En uiteindelijk valt het eng zijn best wel mee ;)

    @ Yvette: Valentijn groeit goed zeg. Het kindje van mijn zusje was 2 weken geleden 65 cm en is 10 weken ouder.

    @ Journey: Ik zit ook met de ontlasting vraag. Die van Serenity is ook al een tijdje niet geel meer maar groen. Ik wil ook eerst beginnen met de Nutrix door de fles te doen ook vanwege de krampjes. Ik kan niet van de Omneo af (en wil het ook niet) ivm de krampjes.

    @ ramona: haha ja die scheten. Ze lijkt haar vader wel hihi :)

    @ Nettie: Mijn mannetje is de 17e jarig, ik weet ook niet wat ik hem moet geven.

    @ Kdv: Hier is pas rond september plaats. :cry: Ze raden aan om regelmatig te bellen of er niet een kindje is uitgevallen. Baal als een stekker. Nu moet ik mijn moeder en schoonmoeder lief aankijken of ze ipv om de week oppassen dus iets meer willen doen.
     

Deel Deze Pagina