Elianne heeft inderdaad vanaf week 28 tm 35 in stuit gelegen en is daarnaast na 1,5 uur persweeën met de vacuüm gehaald. Ze hikt ook veel, is moeilijk aan te leggen, overstrekt zich heel veel, koude handjes en voetjes. Hier onze woonplaats zit een manueel die hierin gespecialiseerd is. Ga hem geloof ik maar even bellen.
Ik was begonnen met teruglezen, maar meer dan 40 pagina's in vier dagen is toch wel wat veel! Hebben jullie niks beters te doen?? Wat vinden jullie van m'n banner? Mooi he, zo precies 40 weken? Gisteren was mijn zus hier met haar twee boeven en moest even inwrijven dat zij nog nooit zo zwanger is geweest als ik nu (zij is 2x met 38 weken bevallen) 8) Gek wijf! Ik denk dat beeb (of het een jongetje of meisje is, krijgen we binnenkort vanzelf te zien!) iets te veel op zijn ouders lijkt ("Ach, komt wel als ik er zin in heb, 't is wel knus hier" ) dus dat het nog wel ff kan duren. Nog ff wat persoonlijke info: Dit is mijn tweede zwangerschap in 3 jaar, waarbij de eerste bij 14 weken is afgebroken i.v.m. een zodanige afwijking dat het kindje niet levend geboren zou worden. Inmiddels ben ik al 10 jaar gelukkig (waarvan 2,5 jaar getrouwd) met mijn man, die om de haverklap in het buitenland zit voor z'n werk (maar nu natuurlijk ff niet mag!). O ja, eigenlijk zou ik mijn nickname moeten veranderen, want ben alweer 30 (bijna 31 zelfs) maar 28 staat beter Groetjes, Marrie
Marrie, klets lekker mee zou ik zeggen. Hopen dat je kleintje niet al te lang meer blijft zitten. Chevenne, ik zou gewoon bellen, sommige ouders komen er pas laat achter. Ow sorry typefoutje Elianne, was in de war met Suus. Koudje handjes heeft Julian ook altijd, maar hij heeft ze dan ook altijd boven de dekens.
@ marieke het kan zijn dat je baarmoeder rijp is en dus dat het een naderende bevalling aangeeft ... er hoeft geen slijm bij te zitten kan ook gewoon helder bloed zijn had ik begrepen... dus ff afwachten of het meer word
Nee, voel nog niks dat wijst op een bevalling.. :x Word vanmiddag gestript, hoop dat dat effect zal hebben. Ga vragen of ik anders morgen of overmorgen naar het ziekenhuis mag voor controle (en eventueel inleiden). Vind het maar eng om zo ver overtijd te gaan..
Aaaaah wat een superschattige foto's allemaal! Kan me echt niet voorstellen dat wij straks ook zo'n lieve ieniemienie baby mogen vasthouden. *****SMELT*****
strippen kan alleen als het al wat verweekt of ontsluiting ofzo is (weet ff niet precies welke precies) en dat was vorige week dinsdag helaas nog niet het geval
idd wat een superlieve fotos om bij te smelten!!! heb vandaag wel sneller kramp wat ik normaal heb als ik een stukje loop dat ik ineens verschiet van de kramp in mn buik heb ik al een paar keer hier binnen in huis gehad na een paar stappen.. dadelijk ff met mn vriend naar de tandarts ga ik intussen ff in de bieb neuzen wat boeken inslaan haha voor het geval ik de komende dagen ineens aan huis gekluisterd zit
Djuke,eindelijk!! Gefeliciteerd meis en ruim 9 pond zo he! Woops, eindelijk meis,ook jij hebt echt lang moeten wachten op je wondertje,maar een keizersnee,jeetje zeg, ben benieuwd naar je verhaal Fotos, ik heb echt mooie en heel grappige fotos voorbij zien komen Chevenne,ja ook na 2 weken kun je nog grote stolsels verliezen is niet erg Ik benbenieuwd wat ze zeggen van je theorie,en het lijkt me zeer zeker de moeite waard om uit te laten zoeken,moeders hebben vaak gelijk hoor. Mecha,het zou fijn zijn als ze je kunnen gaan helpen,want dit is waardeloos,ik zou gewoon net meer weg gaan daar tot ze je gaan helpen,gewoon heel duidelijk maken dat je het helemaal zat bent. Jada,op marktplaats staan ook weer schommelstoelen,misschien zit daar iets bij?? Wij zijn ook voor een schommelstoel voor de baby aan het kijken,ze wil namelijk echt niet slapen behalve als je haar vast houd en wiegt,maar ja das geen doen de hele dag,ik hoop dat zon stoel dus uitkomst gaat bieden want dat huilen en zeulen de hele dag met Aylani begin ik echt behoorlijk zat te worden. Wij zijn trouwens allemaal ziek hier,ik heb oorpijn,hoofdpijn en keelpijn en veeel snot,en Alain heeft een buikgriepje,en ook Aylani heeft veel buikpijn en echte diaree,alles zit steeds onder en het stinkt echt enorm.
Wat een lieve foto's weer!!! Heerlijk hé dat samen douchen, vindt Elise ook heerlijk!!! WOOPS, EINDELIJK IS JULLIE MEISJE ER!!! VAN HARTE GEFELICITEERD!!! Hopelijk voel je je snel wat beter. Ben ook benieuwd waarom een spoedkeizersnee, eerst maar opknappen en genieten en dan lezen we het vast wel. Ga zo zelf even douchen en dan komt er visite. Wie weet tot straks nog ergens, want het wordt wel erg spannend hier elke keer... SUCCES MEIDEN ZET 'M OP!!!! Fijne dag allemaal!!!